Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grecja wyjazd 1 lipca
Autor Wiadomość
Staszek II 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Roller Team półintegra
Nazwa załogi: Agnieszka i Staszek
Dołączył: 13 Gru 2018
Piwa: 27/16
Skąd: Golcowa
Wysłany: 2020-07-04, 18:49   

spanian napisał/a:
Cholera, to miałeś pecha. Przykro mi. To jakaś paranoja jest. Mam nagrania z tego urywkami. Po powrocie zrobię film z wyprawy. Trzymaj się.

Jest OK. Odpaliłem nasz ponton i wczoraj i dzisiejszy dzień spędziliśmy na bezludnych plażach Republiki Mnichów z widokiem na górę Athos tak więc kwarantanna się odbyła, telefonu od Greków nie było. Jutro Msza Św. w Salonikach i dalsza część wyprawy. Ja już nie komentuję tego co przeszliśmy, ale dzwonił do mnie przyjaciel ze studiów, który od 20 lat prowadzi biuro turystyczne w Grecji ale co powiedział jak mu przetestowali pół samolotu z Polski to tylko na priv. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
yamah 
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-S plus
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Sty 2019
Piwa: 258/105
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2020-07-07, 00:01   

futro2606 napisał/a:
Witam i wywołana przez Basię umieszczam nasze miejsca postojowe w oczekiwaniu na dojazd znajomych.
Pozdrawiamy ciepło :spoko

Na Alikon byliśmy w ub,roku..miejsce fajne do postoju w lasku :ok a co do samej plaży to już nie polecam..dno muliste i woda zajeżdża od pobliskich hodowli :shock:

dalej to przegapiliście piękną plaże Papakosta którą Basia często wymienia : https://www.google.pl/map...d22.89381?hl=pl
_________________
Ten kto żyje widzi dużo..ten kto podróżuje widzi więcej
-------------------------------------------------------------------------------
był Ducato 2,5 Burstner na próbę.. Pilote Explorateur715...zostało Carthago Chic-S plus
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2020-07-07, 22:56   

Dzięki ale ja sie pogniewałam,bo ostatnio nie było dla nas miejsca,zreszta złe zejscie do wody,natomiast sesja kamieni udana,no i wypływ wody do prysznica,mało kto tam zaglada a miejsce urocze i wodospad też :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***