Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grecja,wrzesień 2020
Autor Wiadomość
jarsta0001 
zaawansowany


Twój sprzęt: Rapido i86
Nazwa załogi: buchalterzy
Dołączył: 31 Lip 2019
Piwa: 11/27
Skąd: Nysa
Wysłany: 2020-10-06, 21:29   

Koledzy podróżujący integrami (bo to były dwie integry ) szanujcie nas,tych innych.Wystawiacie nam fatalne świadectwo jako narodowi.Wyjechaliśmy bo wiało ale nieznośna była myśl,że za chwilę zapoznamy się z nimi.
P.S. ZbigStan,to nie o Tobie.To było Twoje 100% przeciwieństwo.[/quote]



Przyjmij przeprosiny w imieniu integrali. Tak zupełnie poważnie to czasami trudno się pogodzić z takim zachowaniem. Zresztą przykład na naszych kampingach jest często dobitny. Małe to pocieszenie, że inne nacje też się czasami wstydzą za swoich rodaków camperowców. Czasami sobie to tłumaczę, że widocznie wypożyczyli kampera i nie czyją tego czegoś. Jak korzystam zawodowo z hoteli to proszę o ciszę jak ktoś obok w pokoju imprezuje, teraz przestałem bo wiem że 10 minut będzie cisza a potem dalej to samo. Po prostu złe nawyki, brak szacunki itp. Pewno każdy coś by z naszego forum dorzucił jako przykład od siebie z własnego doświadczenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2020-10-06, 21:40   

jarsta0001 napisał/a:
Koledzy podróżujący integrami (bo to były dwie integry ) szanujcie nas,tych innych.Wystawiacie nam fatalne świadectwo jako narodowi.Wyjechaliśmy bo wiało ale nieznośna była myśl,że za chwilę zapoznamy się z nimi.
P.S. ZbigStan,to nie o Tobie.To było Twoje 100% przeciwieństwo.




Przyjmij przeprosiny w imieniu integrali. Tak zupełnie poważnie to czasami trudno się pogodzić z takim zachowaniem. Zresztą przykład na naszych kampingach jest często dobitny. Małe to pocieszenie, że inne nacje też się czasami wstydzą za swoich rodaków camperowców. Czasami sobie to tłumaczę, że widocznie wypożyczyli kampera i nie czyją tego czegoś. Jak korzystam zawodowo z hoteli to proszę o ciszę jak ktoś obok w pokoju imprezuje, teraz przestałem bo wiem że 10 minut będzie cisza a potem dalej to samo. Po prostu złe nawyki, brak szacunki itp. Pewno każdy coś by z naszego forum dorzucił jako przykład od siebie z własnego doświadczenia.[/quote]

To chyba wątek na osobny temat :roll:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2020-10-06, 22:02   

Aby zamknąć hałaśliwy temat.Jestem na pewno przewrażliwiony.Mieli prawo bo relaks różne ma formy.Niedawno wszyscy atakowali Rosjan o takie zachowania.Cieszmy się,że oni nie odkryli jeszcze kamperowania.
I byłoby mi przykro,gdyby sami zainteresowani przeczytali co o nich napisałem.
Jesteśmy w Lugoj.Wyjechaliśmy ok.11 z Rupite po zakupach,spacerze i fajnym spotkaniem z rodakiem.Do Sofii rewelacja,niemal 100% autostrada.Zakupy w stolicy.Polecam sklep Billa.Gdy czekaliśmy na test w Bodimed w Sofii ten sklep był po sąsiedzku.Świetnie zaopatrzony.Dla nas istotne były sery kozie i owcze.Duży wybór.Ceny trudno oceniać ale takie sery nie są tak łatwo do kupienia u nas.Niewiele do niego zbacza się z trasy.
Gdy jechaliśmy z PL z Montany pojechaliśmy drogą przez Vraca.Nocleg nad fajnym,choć zamulonym jeziorem.Fajna droga chociaż od Vraca były uciążliwe objazdy.Natomiast droga powrotna -auto i nawigacja wybrało najkrótszą drogę do Montany.Najkrótszą czyli przez przepiękne góry.
Kolory jesieni.Przy pierwszym jeziorku,na obiad arnaki z Grecji.Świetny asfalt i tysiące serpentyn.Gdy skończyły się serpentyny skończył się i asfalt a jego kępmi jedynie utrudniały jazdę.Co za szkoda,że tak pojechaliśmy.
Jutro końcówka..i życie wróci ns swoje tory.
Pozdrawiam.Przepraszam za atak na hałaśliwych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
ZbigStan 
Kombatant


Twój sprzęt: Frankia I 65 SD
Nazwa załogi: Taborygenii, fani Frani.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Gru 2013
Piwa: 794/248
Skąd: Opole
Wysłany: 2020-10-07, 11:59   

rakro1, Magda, Rafał, miło było Was poznać. Do następnego spotkania, pewnie już w nowej integrze. Za relacje jeszcze jedno :pifko . Pozdrawiamy.
_________________
Grecja 2019
Normandia 2019
Czechy 2019
Narty, Włochy 2020
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2020-10-07, 15:10   

rakro1 napisał/a:
Cieszmy się,że oni nie odkryli jeszcze kamperowania.


Odkryli. Stałem przez ponad tydzień z rosyjską rodziną w Gruzji. Mili ludzie tylko nie przerywają pić a ich umiłowanie Putina jest dosyć denerwujące. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2020-10-07, 20:43   

Od paru lat mam w planach Kefalonię i jakoś mi nie po drodze.

Coś nad nami czuwa w tym roku udało się nam ominąć cyklon .

Przeglądam internet w celu utrwalenia Grecjii w 2020 roku



_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2020-10-07, 23:14   

Bim - potrafisz stworzyć nastrój. Przykro oglądać. Byliśmy na Kefalonii i było pięknie .Prom 100euro w jedną stronę.Nie jestem pewny czy warto.
Jesteśmy już w domu,rozpakowani.I nie bardzo wiemy co robić.Taka przestrzeń i inna rzeczywistość.Pojechaliśmy nowym przejściem powyżej Oradei - pusto i od granicy przepiękna autostrada do Miszkolca.Na granicy pomiar temp.,mapka i nalepka na auto.Zwróćcie uwagę na podane miejsca do tankowania bo nie wszędzie można.Większość stacji i punktów na odpoczynek ma naklejki, że nie dla tranzytowców.Może być kłopot z zatankowaniem.Czuliśmy się trochę jak trendowaci.Przy wyjeździe z Węgier nikt nas nie sprawdzał.Widać jak Węgrzy kończą autostradę od granicy Słowackiej.Zresztą Słowacy też rozbudowują swoje odcinki.
Zrobiliśmy 5500 km.Jeśli potrzebujecie pomocy,piszcie.Pozdrawiam,już z domu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2020-10-09, 19:09   

rakro1 napisał/a:
Jesteśmy już w domu,rozpakowani.I nie bardzo wiemy co robić.Taka przestrzeń i inna rzeczywistość.


Dajecie radę w nowej rzeczywistości?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2020-10-09, 21:42   

Bardzo dużo zaległości i mało czasu na ich odrobienie. Dobrze, że nie leje jeszcze. To nieprawdopodobne, że kilka dni temu byliśmy w tak pięknej rzeczywistości. Tu jest tak smutno..
.. i zimno. I jeszcze czeka pójście do pracy w poniedziałek.
Ale to tutaj jest nasze miejsce i raczej po prostu wszystko wraca do normy. I fajnie, że mamy już z głowy podróż powrotną, która niektórych jeszcze czeka :-P :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andrzej627 
Kombatant


Twój sprzęt: VW T6 204KM DSG7 4MOTION Stylevan Equinox II
Nazwa załogi: Stylevanek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lip 2015
Piwa: 337/144
Skąd: Francja
Wysłany: 2020-10-09, 22:06   

rakro1 napisał/a:
I jeszcze czeka pójście do pracy w poniedziałek.

Dużo zostało do emerytury?
_________________
Andrzej
Filmy z moich podróży
Mój profil na Facebooku
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZbigStan 
Kombatant


Twój sprzęt: Frankia I 65 SD
Nazwa załogi: Taborygenii, fani Frani.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Gru 2013
Piwa: 794/248
Skąd: Opole
Wysłany: 2020-10-10, 07:48   

Nigdy nie myślałem, że celem życia ma być emerytura. Faktem jest, że ma swoje plusy. Pozdrawiam.
_________________
Grecja 2019
Normandia 2019
Czechy 2019
Narty, Włochy 2020
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2020-10-10, 19:10   

Emerytura u mnie to nie cel sam w sobie. Nie jest granicą lub metą. Ważniejsze to kiedy mógłbym przestać pracować i czy chciałbym to zrobić. Lubię pracę ale koliduje z kamperowaniem. Raczej będę zwiększał ilość urlopu. A nominalnie to mam jeszcze 8 lat. Nie wykluczone, że po przejściu tej magicznej granicy nie wycofam się z zawodu. Może coś za mnie zadecydować np. jakiś tfu..wirus.
Pracuje nade mną ZbigStan w kwestii podjęcia decyzji :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZbigStan 
Kombatant


Twój sprzęt: Frankia I 65 SD
Nazwa załogi: Taborygenii, fani Frani.
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Gru 2013
Piwa: 794/248
Skąd: Opole
Wysłany: 2020-10-10, 19:19   

rakro1, Masz rację, ( też tak napisałem), nie emerytura, a wolność jest celem. Pozdrawiam.
_________________
Grecja 2019
Normandia 2019
Czechy 2019
Narty, Włochy 2020
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2020-10-10, 19:32   

rakro1 napisał/a:
Może coś za mnie zadecydować np. jakiś tfu..wirus.


Ty to zawsze myślisz pozytywnie :bajer

rakro1 napisał/a:
Pracuje nade mną ZbigStan w kwestii podjęcia decyzji


Jakoś Was nie widzę w tej "PANORAMICZNEJ SZYBIE" :-P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rakro1 
weteran

Twój sprzęt: Dethleffs Trend I 7057
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 22 Sty 2012
Piwa: 197/157
Skąd: Dębica
Wysłany: 2020-10-10, 21:05   

Bim, drogi kolego :roza: . W zasadzie to tylko ten wirus mnie tak onieśmiela :shock: .
Łatwo Ci mówić bo Twoje auto ma przestrzeń. Moje sprawdza się w ciepłym klimacie i dotychczas wydawało mi się, że fajnie być niezauważalnym dostawczakiem. I dotarło do mnie, że nie posiedzę u siebie w aucie. Że muszę i tak ujawnić się , że jestem bo długo się w ciasnym aucie nie da. Ale spoko, na razie analizuję pod kątem wymiaru drzwi garażu tak aby zmieścił się skuter.
Byłem właśnie mierzyć i musi być 112 x 70-75. To priorytet. Sama decyzja mnie cieszy. To progres bo w moim aucie już nie miałem co zamontować i co przerobić. Robiło się nudno.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***