Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Konwersja busa na kampera ,,Tymi ręcami"
Autor Wiadomość
Aditankista 
doświadczony pisarz

Dołączył: 29 Sty 2021
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2022-12-08, 20:40   

Hmmm w zeszłym roku córa zatrzasneła kluczyki w swojej furce nad morzem podobno nie do otwarcia za 500 zl przyjechał magik z komputerem i w 2 minuty drzwi otworzył . nie dotykając auta - nowe :shock: Przy moim dziadku ? Zostawiam otwarty po co utrudniać Żartowałem Przez ten szyberdach nie przejdzie a hebel zabezpieczę aby nie sięgnąć ręką Z tyłu ciężko się wdrapać do środka raczej włamywał bym się od strony kierownika albo pasażera .
Myślę nad markizą gdzieś kiedyś widziałem taki ,,dynks'' do przykręcenia na grzybek Dukaciaka ktoś się ogłaszał .Macie namiar ?Chcę powiesić na grzybkach pudło markizy ze 4 sztuki by się nadały
_________________
Jawol
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aditankista 
doświadczony pisarz

Dołączył: 29 Sty 2021
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2022-12-22, 21:19   

Witam . Przez kilka lat napatrzyłem się na polach jak ludziska walczą z markizami ............ Gotowymi Masakra Hmmmm Trzeba mi markize w koncu zamontować ............ Przemyślałem iiiiii buduję od podstaw taką pancerną Coś już mam rurę alu , przekładnię ślimakopwą trzeba to jakoś połączyć nooooooooooooo problemów że ho ho Najdroższa to przekładnia No i jakaś szmata ....

IMG_1984.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 1,57 MB

IMG_1985.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 1,6 MB

IMG_1987.JPG
Plik ściągnięto 0 raz(y) 1,38 MB

_________________
Jawol
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KASZUB 
weteran


Twój sprzęt: Samojebka ducato by KASZUB
Nazwa załogi: My
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Sie 2014
Piwa: 60/63
Skąd: Celbowo koło Pucka
Wysłany: 2022-12-25, 10:28   

Przeczytałem twój temat. Podziwiam i brawo.
Ja zawsze chciałem się nauczyć robić blacharkę. Miałbym więcej zajęć. Mam nawet taką mała robotę która czeka wypiaskowana. Może się kiedyś za to zabiorę... migomat czeka i się kurzy.
Markizę robić samemu to też wyzwanie. Nie wiem czy warto. Bo obserwując olx widziałem markizy w przyzwoitym stanie za 7 stówek. Sprawna i nie dziurawą.
Ale obserwuje. Czekam na efekt.
Na zdjęciu moje nie skończone marzenie

IMG-20221225-WA0001.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 96,31 KB

Screenshot_20221223_145019_Chrome.jpg
Plik ściągnięto 1 raz(y) 528,06 KB

_________________
Jak zbudowałem http://tiny.pl/g47tw
I jak próbuję budowac https://tiny.pl/gzg7j
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aditankista 
doświadczony pisarz

Dołączył: 29 Sty 2021
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2023-01-14, 23:39   

Słabo idzie ale coś drgnelo łożyskowanie gotowe ,szmata nawinięta - pancerna zamawiam pudło , pomalutko coś do przodu WQiem jedno ani deszcz ani wiatr no problem .Jak w ruskim tanku
3.5 m po długości i do 3m rozwijanie mam fajną ścianę z oknem dorobie 2 zaślepki po bokach wyjdzie pancerna dostawka na długi pobyt Z 9m2 :shock: albo tylko 1m zadaszenie 8-)
Myslałemże po zwinięciu szmaty wyjdzxie z 15-20 cm pudło bo szmata gruba alewychodzi tylko 8,5 cm :shock: Teraz tak sobie myśle że trza było szmate dać ze 2m więcej i wrazie potrzeby zejść do ziemi wyszła by dostawka a pudło było by ze15 cm

IMG_1989.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 1,36 MB

IMG_1990.JPG
Plik ściągnięto 0 raz(y) 1,56 MB

IMG_1991.JPG
Plik ściągnięto 1 raz(y) 707,53 KB

IMG_1992.JPG
A będziemy kręcić nie korbą tylko tym za 50 zł zładowarką prawie nówka tylko muszę dorobić z 0,5 m drucik bo wysoko i nie sięgam
Plik ściągnięto 0 raz(y) 1,47 MB

_________________
Jawol
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aditankista 
doświadczony pisarz

Dołączył: 29 Sty 2021
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2023-06-28, 21:49   

Witam wszystkich po czasie , zwłaszcza tych co mi radzili nie warto remontować zacznij od opon itd . Jestem po kilku sezonach użytkowania . Jestem w niebie mam w koncu kampera moje oczko w głowie Jest GIT Zrobie kilka fotek to wrzucę Jest BOSKI ! :spoko Zwłaszcza TYMI REcAMI OD PODSTAW ROBIONY Dzięki co mi pomogli za pomocną dłoń! WSPARCIE
_________________
Jawol
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aditankista 
doświadczony pisarz

Dołączył: 29 Sty 2021
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2023-10-14, 21:03   

No prawie wszystko OK ale zawsze coś się wymyśli Jest całkowicie nie zależny od mediów Woda 80l szambo 200l solary 2 sztuk baterie 2 sztuk 130ah tv 12v Lodówka 230v przetwornica itd To już 3 sezon będzie użytkowany . Jeszcze w tym roku mam zamiar gdzieś się kopsnąćWaga max z obsadą wodą zapasami na maxa i szambem do połowy 3,5T No jeszcze trochę na rowery lub hulajnogi ale na razie bez Co do spalanie - zgodnie z przepisami bez wariacji średnio około poniżej 9l/100 km

IMG_20230813_153441.jpg
Tak wygląda obecnie
Plik ściągnięto 5 raz(y) 1,99 MB

IMG_20230813_153324_1.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 1,98 MB

IMG_20221208_185122.jpg
Plik ściągnięto 4 raz(y) 821,08 KB

_________________
Jawol
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***