Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprinter MaXXXi L4H3 - pierwsza budowa - pomóż weteranie :)
Autor Wiadomość
Gżegżółka 
zaawansowany

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2020
Piwa: 4/6
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2022-04-11, 20:31   Re: update

zela91 napisał/a:
Gżegżółka napisał/a:

Czytałem już wcześniej że ludzie narzekają na pracę z małymi profilami, lecz nie widziałem jak dotą by ktoś dokładnie opisał co sprawia że 30x30 jest wygodniejsze....czy możesz, proszę, to rozwinąć?

Z innej beczki, nie jestem elektrykiem ale widziałem że ktoś uziemia profile na wypadek gdyby miał do nich zwarcie z jakiegoś urządzenia zamonowanego w szafce - i myślę że to dobry pomysł.


Hej, narożniki i łączenia mają śróbki m4 bodajże, to wiąże się z tym że wszystko jest mega małe i ciężko tym operować.

Dzięki za wyjaśnienie. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sapero 
trochę już popisał

Dołączył: 03 Lis 2021
Piwa: 1/4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-04-11, 21:31   Re: update

zela91 napisał/a:
(...)
W następnej kolejności ławka z przodu przeniosła się na tył. Nóg dostała sama, zmiana w podstawie pozwoliła jej prosto stanąć i tak stoi.
Obrazek


To tak tymczasowo, czy też będziesz to jakoś legalizował ? Pytam, bo pewnie "każdy by tak chciał" ale to " przeglądu nie przejdzie" a przy wypadku "kryminał".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sapero 
trochę już popisał

Dołączył: 03 Lis 2021
Piwa: 1/4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-04-11, 21:33   

Jaką masz szerokość :
- łazienki
- szafki kuchennej
- przejścia między nimi ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zela91 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Mercedes sprinter 2015r
Dołączył: 16 Lip 2021
Postawił 1 piw(a)
Skąd: TL
Wysłany: 2022-04-11, 22:01   Re: update

sapero napisał/a:
zela91 napisał/a:
(...)
W następnej kolejności ławka z przodu przeniosła się na tył. Nóg dostała sama, zmiana w podstawie pozwoliła jej prosto stanąć i tak stoi.
Obrazek


To tak tymczasowo, czy też będziesz to jakoś legalizował ? Pytam, bo pewnie "każdy by tak chciał" ale to " przeglądu nie przejdzie" a przy wypadku "kryminał".


Polskie prawo jest dziurawe jak sito i owszem, żeby zwiększyć ilość miejsc potrzebujesz ITS zaświadczeń i firmy która ma zazwolenie, ALE jak kupisz samochód ktory miejsc ma więcej (mój miał 7) i zamotujesz w fabrycznych miejscach to nie potrzebujesz zezwoleń :)

Co do szerokości, w łazience 60cm, szafki zależnie od miejsca 30/50cm. testowaliśmy i spokojnie się mieścimy we dwójke przechadząc w węszych miejsach także jest ok.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
zela91 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Mercedes sprinter 2015r
Dołączył: 16 Lip 2021
Postawił 1 piw(a)
Skąd: TL
Wysłany: 2022-04-11, 22:03   

nadal jednak miejsca, przerobiła firma która na codzień sie tym zajmuje, tylko nie musiałem płacić 10k jak przy zwiększaniu miejsc za pozowolenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krisp 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Movano
Dołączył: 10 Lip 2018
Piwa: 2/2
Skąd: Łódź
Wysłany: 2022-04-16, 16:06   

Super Ci idzie ta budowa fajna baza (dość świeża "młoda") myślałem o takiej ale kwestia rdzy przeraża. :-/ . Trzymam kciuki napewno ogarniesz to szybciej niż idzie to u mnie :haha:
_________________
Przez działanie rozumie się również zaniechanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***