Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kemping nad wodą w promieniu 200km od Krakowa
Autor Wiadomość
philo
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: pocieszny gracik
Dołączył: 05 Kwi 2016
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-05-24, 10:20   Kemping nad wodą w promieniu 200km od Krakowa

Cześć,

Szukam przyjemnego, spokojnego kempingu nad wodą (jeziorem, zalewem, ale może być też rzeka) w promieniu około 200km od Krakowa. Najfajniej jak by się dało ustawić nad samą wodą, pomiędzy drzewami (takie marzenie mam ;) . Może być zadupie totalne, byle by był prąd i woda w kranie. Brałem pod uwagę jeziora Rożnowskie, Czorsztyńskie, Klimkowskie, ale nie mogę przy nich znaleźć jakichś polecanych kempingów.

Może jest coś fajnego na północ od Krakowa? Nie raz nocowałem nad zalewem w Kostkowicach. Miejsce godne polecenia, szczególnie poza szczytem sezonu, kiedy jest sporo dyskotekowego towarzystwa i śmieci. Ale teraz szukam też czegoś z prądem i wodą.

Możecie coś polecić?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Moulder 
zaawansowany


Twój sprzęt: Ducato l3h2 2016 rok
Dołączył: 30 Mar 2015
Piwa: 8/18
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2016-05-24, 11:15   Mapa

Polecam:

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=b.c.mapa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Krzysztof M 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato 2000
Dołączył: 25 Wrz 2007
Piwa: 28/5
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-05-24, 12:34   

Sromowce Niżne. Standard bez szału. Jest woda, prąd, prysznice cena przystępna. Stanąć można przy samym brzegiem Dunajca.
http://wikimapia.org/1284...-Pole-namiotowe
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2016-05-24, 12:41   

Krzysztof M napisał/a:
Sromowce Niżne. Standard bez szału. Jest woda, prąd, prysznice cena przystępna. Stanąć można przy samym brzegiem Dunajca.
http://wikimapia.org/1284...-Pole-namiotowe

Jesienią zeszłego roku na polu namiotowym "U Strażaków" odbyło się XIV Zlotowisko CT-Beskidników. Tu masz relację z tego miejsca http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=21156
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2016-05-24, 12:45   

philo napisał/a:
Może być zadupie totalne, byle by był prąd i woda w kranie.

Czegoś tu nie rozumiem... prąd i woda na totalnym zadupiu :?: :?: :?:
Chyba inaczej pojmujemy te zadupia.

Dla mnie na zadupiu to mogą być tylko ptaszki, sarenki i... chomiki polne. No powinno być jeszcze słoneczko.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
eler1 
Kombatant


Twój sprzęt: kamper
Nazwa załogi: elerki
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 52/129
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2016-05-24, 12:56   Re: Kemping nad wodą w promieniu 200km od Krakowa

philo napisał/a:
Cześć,

Szukam przyjemnego, spokojnego kempingu nad wodą (jeziorem, zalewem, ale może być też rzeka) w promieniu około 200km od Krakowa. Najfajniej jak by się dało ustawić nad samą wodą, pomiędzy drzewami (takie marzenie mam ;) . Może być zadupie totalne, byle by był prąd i woda w kranie. Brałem pod uwagę jeziora Rożnowskie, Czorsztyńskie, Klimkowskie, ale nie mogę przy nich znaleźć jakichś polecanych kempingów.

Może jest coś fajnego na północ od Krakowa? Nie raz nocowałem nad zalewem w Kostkowicach. Miejsce godne polecenia, szczególnie poza szczytem sezonu, kiedy jest sporo dyskotekowego towarzystwa i śmieci. Ale teraz szukam też czegoś z prądem i wodą.

Możecie coś polecić?

Jeziro Róźnowskie
miejsc. Bartkowa-Posadowa
prąd,WC,woda , boisko do siatkówki , prysznic płatny , rowery wodne
Wjazd stromy ale utwardzony nie przy znaku pole namiotowe tylko 50m dalej jadąc od strony Gródka lub Paleśnicy .
Sympatyczny właściciel polecam .Uwaga na niższej części przy wodzie dość miękko po dużych opadach.
N49.755241 E20.734796
http://www.camperteam.pl/...r=asc&start=150
_________________
Pierwsza MAŁA KARAWANA na CT :)

Życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 452/24
Skąd: Małopolska

Wysłany: 2016-05-24, 13:42   

Miejscowość Osiek (między Kętami a Oświęcimiem), zespół obiektów turystycznych MOLO - http://czasnamolo.pl/
Jest jeziorko, są baseny (za kilka dni również Spa) , jest staw z rybkami i miejscami do łowienia, jest reastauracja, pub z bilardem i kręglami, a przede wszystkim camping w standardzie europejskim (wszystko nówka sztuka)
Sam bym tam pojechał , ale padli by ze śmiechu , że przejechałem parę kilometrów aby sobie na campingu stanąć :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Bazylek21 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Fiat Ducato Hobby Toscana 615
Nazwa załogi: Bazylki
Dołączył: 20 Lip 2013
Piwa: 3/1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-05-24, 20:15   

Od lat jeździmy nad jezioro Chańcza koło Staszowa, zawsze albo przed albo po wakacjach, jest tam pole kempingowe www.keja-chańcza.pl my jednak nigdy z niego nie korzystaliśmy. My natomiast jeździliśmy na drugą stronę jeziora od strony wsi Chańcza lub od zapory postój tam zazwyczaj był na dziko czasem pojawiał się administrator tamtego miejsca i pobierał minimalne opłaty, wodę braliśmy że źródełka, prądu brak. Miejsce nam odpowiadało, bez wygód i poza sezonem, bo w sezonie za głośno.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Mazur 
weteran
Robert Mazur


Twój sprzęt: CI Mizar Garage , Ducato 2.8JTD
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 13 Kwi 2012
Piwa: 84/105
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-05-24, 22:10   

Jeśli szukacie spokoju, to znajdziecie tutaj:

Camping LOCH NESS, Gacki k. Pińczowa woj. świętokrzyskie. INFORMACJA – REZERWACJA 604147334, e-mail biwak@op.pl

GPS 50° 27´ 13.09” N 20° 35´ 06.67” E

http://campinglochness.blog.onet.pl/
_________________
Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku.
'Lao Tzu'
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tamtam
zaawansowany

Twój sprzęt: Rimor Brig Super 628
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2015
Piwa: 20/5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-05-25, 16:23   

Bazylek21 napisał/a:
Od lat jeździmy nad jezioro Chańcza koło Staszowa, zawsze albo przed albo po wakacjach, jest tam pole kempingowe www.keja-chańcza.pl my jednak nigdy z niego nie korzystaliśmy. My natomiast jeździliśmy na drugą stronę jeziora od strony wsi Chańcza lub od zapory postój tam zazwyczaj był na dziko czasem pojawiał się administrator tamtego miejsca i pobierał minimalne opłaty, wodę braliśmy że źródełka, prądu brak. Miejsce nam odpowiadało, bez wygód i poza sezonem, bo w sezonie za głośno.


Możesz podac koordynaty GPS tego miejsca na dziko i źródełka, albo na mapie zaznaczyć i wkleić linka?

Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
1506edi 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Ducato 2.5D z 85r.HEKU 580
Nazwa załogi: Anna-Edward
Dołączył: 03 Gru 2010
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Siemianowice Śl.
Wysłany: 2016-05-25, 17:12   

Polecam Krościenko nad Dunajcem powyżej kempingu woda z źródła głębinowa,i atrakcji nie braknie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
philo
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: pocieszny gracik
Dołączył: 05 Kwi 2016
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-05-30, 13:08   

Dzięki wszystkim za rady. Wybrałem się do Loch ness. Mogę śmiało polecić kemping. A Szydłów w drodze nad Chańczę to miejsce, które mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bazylek21 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Fiat Ducato Hobby Toscana 615
Nazwa załogi: Bazylki
Dołączył: 20 Lip 2013
Piwa: 3/1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-05-30, 16:19   

Tamtam napisał/a:
Bazylek21 napisał/a:
Od lat jeździmy nad jezioro Chańcza koło Staszowa, zawsze albo przed albo po wakacjach, jest tam pole kempingowe www.keja-chańcza.pl my jednak nigdy z niego nie korzystaliśmy. My natomiast jeździliśmy na drugą stronę jeziora od strony wsi Chańcza lub od zapory postój tam zazwyczaj był na dziko czasem pojawiał się administrator tamtego miejsca i pobierał minimalne opłaty, wodę braliśmy że źródełka, prądu brak. Miejsce nam odpowiadało, bez wygód i poza sezonem, bo w sezonie za głośno.


Możesz podac koordynaty GPS tego miejsca na dziko i źródełka, albo na mapie zaznaczyć i wkleić linka?

Z góry dziękuję
Pozdrawiam


Bardzo proszę tutaj koordynaty tego źródełka 50°38'25.3"N 21°03'32.5"E z wjazdem od strony zapory

jeśli byś wjechał od strony wsi Chańcza to również masz źródełko
50°38'44.3"N 21°03'42.0"E
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
TEC6600 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Dethleffs Magic Edition
Dołączył: 30 Cze 2008
Piwa: 1/1
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2016-06-13, 16:42   Osiek

Witam
Joko. Piwo postawiłem za miejscówkę w Osieku. Byłem w ostatni weekend. Rzeczywiście cały zespół hotelowo-campingowy na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobra lokalizacja . 15 km Zator i energylandia, 15 km Oświęcim, 70 km Wieliczka.
Widać , że osoba która projektowała ten camping wiedziała dokładnie jakie są oczekiwania od wymagających turystów. Malutki minusik postawiłbym na zbyt małej ilości sanitariatów i WC (tylko po dwie sztuki dla M i K). Przy pełnym obłożeniu może stanowić problem.
O cenach nie będę pisał gdyż uważam , że są adekwatne i niezawyżone do standardu obiektu.
Woda, prąd, ścieki, WiFi, place zabaw i trampolina dla dzieci w cenie. :)
Polecam. Bardzo czysto. Camping całkowicie ogrodzony. Wejście /wyjscie z campingu przez bramę przy użyciu karty magnetycznej.
Polecam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Piotruś 
zaawansowany

Twój sprzęt: ducato L4H2
Nazwa załogi: PiotrAsie
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Gru 2012
Piwa: 22/41
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: 2016-06-26, 20:37   

Joko piwo za Osiek właśnie wróciliśmy ,naprawdę fajny kemping z basenami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***