Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wbobowski
2021-08-23, 15:02
Nadarzyn - Camper & Caravan Show 2021
Autor Wiadomość
moskit
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-C LINE
Nazwa załogi: moskit
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2014
Piwa: 117/43
Skąd: Ożarów Maz.
Wysłany: 2021-10-12, 19:45   

gryz3k napisał/a:
Roberto, dokładnie. Zlot powinien mieć nic wspólnego z parkingiem. Parking dla uczestników targów był i powinien być darmowy. Trudno płacić za parking jak jedziemy do sklepu. Czy Moskit chciałbyś by karawaningowcy jechali na targi osobówkami? Również ci z odległych miast? Czy może mając bilety na dwa dni powinni odjechać po 18 w sobotę i szukać noclegu poza parkingiem i w niedzielę wracać? Serio?

To, że organizator sprowadził funkcję zlotu do roli drogiego parkingu to już wina organizatora.


Zwróć uwagę co już napisałem: Tutaj całkowicie nie zareagowała ochrona ale to problem "Ptaka" powinien wyznaczyć parking dla przyjezdnych na jedną noc.
oraz żę: "nie będę się odnosił, o cenie również - była to umowa między organizatorem a uczestnikiem. " Organizator pisał o parkingu nie o wyspach Hula Gula

Roberto
O specjalnych kartach na parking i nocleg podczas trwania całej imprezy nie wiem , nie słyszałem, jutro postaram się to zweryfikować lub jak możesz proszę i informację
_________________
Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość
Vincent Van Gogh
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
moskit
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-C LINE
Nazwa załogi: moskit
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2014
Piwa: 117/43
Skąd: Ożarów Maz.
Wysłany: 2021-10-12, 19:50   

Winno być:
Roberto
O specjalnych DARMOWYCH kartach na parking i nocleg podczas trwania całej imprezy nie wiem , nie słyszałem, jutro postaram się to zweryfikować lub jak możesz proszę i informację.
Wiem o specjalnym zaproszeniu bezpłatnym od firmy Ptak ale na zlot nie na parking
_________________
Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość
Vincent Van Gogh
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Roberto 
weteran


Twój sprzęt: EuraMobil 555 + Jumper H3L3 (w budowie)
Nazwa załogi: techserwis
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 25 Lip 2013
Piwa: 68/30
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2021-10-12, 20:21   

moskit napisał/a:
Winno być:
Roberto
O specjalnych DARMOWYCH kartach na parking i nocleg podczas trwania całej imprezy nie wiem , nie słyszałem, jutro postaram się to zweryfikować lub jak możesz proszę i informację.
Wiem o specjalnym zaproszeniu bezpłatnym od firmy Ptak ale na zlot nie na parking

Mówisz i masz...
To jest e-mail jaki otrzymałem w celu aktywacji zaproszenia.
Zakreśliłem to co chciałeś wiedzieć :wyszczerzony:
Następnym razem najpierw sprawdź, a potem feruj wyroki :bajer

zaproszenie.jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 190,08 KB

_________________
pozdrawiam
Robert

PS.
Używajcie polskich znaków !! Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE... ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2021-10-12, 20:37   

moskit napisał/a:
gryz3k napisał/a:
A ja pozwolę się z kolegą Moskitem nie zgodzić. Prawdą jest to co piszesz Ty i Tadeusz o upadku pewnych wartości. Natomiast nie zgodzę się z oceną działania organizatorów i ich przedstawicieli z PZM.
Ja nie jestem nowym kamperowcem ale to ja rozgrodziłem ogrodzenie, żeby można było wjechać choć na parking. Jako uczestnika zlotu czyli osobę która dla organizatorów stanowi po pierwsze wartość dodaną, po drugie jest potencjalnym i wcale nie teoretycznym klientem targów, po trzecie źródłem dochodu nie interesuje mnie czy panowie z PZM i stróż na bramie nie wiedzieli, że organizator napisał, że wjazd będzie do godziny 23.00 a o 22.02 już brama była zamknięta i nawet śladu po zamykającym nie było. A pod bramą tuż za mną ustawiło się kilkanaście kamperów z całej Polski a nawet z Czech, którzy jechali setki km opierając się na informacji organizatora, że będą mogli wjechać do 23.00. A w przeciwieństwie do lat poprzednich wszystkie parkingi były zagrodzone. Od organizatorów usłyszeliśmy, żę mamy ustawić się na noc w kolejce przed bramą a rano o 6.00 nas wpuszczą. TO JEST WŁAŚNIE DOWÓD NA SŁABĄ ORGANIZACJĘ.
Tak się składa, że moi teściowie jako członkowie Sekcji Karawaningu Automobilklubu Polskiego od kilkudziesięciu lat zajmowali się organizacją imprez karawaningowych. Były to czasem ogromne przedsięwzięcia jak np zloty międzynarodowe. Robili to również za "diety''. I nigdy czegoś takiego jak na PTAKu nie było. Nie ma to bowiem żadnego znaczenia czy osoba na stanowisku organizatora jest opłacana dobrze, słabo czy wcale. Ma wykonywać to do czego się zobowiązała.
Żeby uniknąć tego typu wpadek wystarczy oprzeć się na osobach mających doświadczenie w tej kwestii. PTAK jako olbrzymia firma pokazał gdzie ma kamperowców i karygodne zachowanie niektórych z nich w żaden sposób tego nie usprawiedliwia.


Może nie zauważyłeś ale przed bramą też był parking strzeżony i monitorowany dla spóźnialskich, z informacji jakie uzyskałem wjechaliście około godziny 22;30 stąd był brak obsługi bramy wjazdowej
Sam piszesz że uzyskałeś informację że o godzinie 6 rano wjedziecie na teren to nie rozumiem
co piszesz że sam rozbierałeś ogrodzenie aby wjechać na teren prywatny bez rejestracji i uważasz że TO JEST WŁAŚNIE DOWÓD NA SŁABĄ ORGANIZACJĘ , jest bardzo słabe i tylko świadczy o Twoim podejściu do cudzej własności i prawa jakie stanowi na swoich imprezach wstyd oj wstyd

Wyobraź sobie że też jestem członkiem Sekcji Karawaningu Automobilklubu Polskiego.


Widzisz, przed bramą wjazdową na zlot nie było żadnego a nie tylko strzeżonego parkingu. Tam są krzaki i wąski dojazd. Sprawdź. Jedyne co było dostępne to parking pod Mcdonaldem.
Ja pod bramą byłem o 22.02. O 22.07 dzwoniłem do Tadeusza z prośbą o interwencję u organizatorów.
Co do tego co jest słabe to jest zaproszenie gości i nie wpuszczenie ich. To organizator nie wywiązał się z tego za co wziął pieniądze. Ludzie kupując bilet na zlot zapłacili za bramę otwartą do 23.00. I to jest niezaprzeczalny fakt. Nie wpuszczenie ich jest wstydem. Ogrodzenie kilkuset osób bez możliwości wyjazdu zlotu w wypadku kłopotów np ze zdrowiem bo przy żadnej branie nie było stróża jest nie tylko wstydem ale i zagrożeniem.
Moskit, mam prośbę żebyś nie pouczał mnie co jest wstydem bo to co piszesz świadczy, że nie wiesz czym jest wstyd. Nie brnij proszę dalej. Jeżeli uważasz, że wręczanie z dumą uczestnikom zlotu kuponów na kiełbaskę z dnia poprzedniego a nie dawanie ich osobom, które przyjechały na zlot dzień wcześniej nie jest wstydem oraz nie wywiązanie się z tego co było zaproponowane na oficjalnej stronie organizatora to wybacz. Nie mamy o czym rozmawiać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 193/416
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-10-12, 21:46   

gryz3k napisał/a:
Nie brnij proszę dalej. Jeżeli uważasz, że wręczanie z dumą uczestnikom zlotu kuponów na kiełbaskę z dnia poprzedniego a nie dawanie ich osobom, które przyjechały na zlot dzień wcześniej nie jest wstydem oraz nie wywiązanie się z tego co było zaproponowane na oficjalnej stronie organizatora to wybacz. Nie mamy o czym rozmawiać.

:haha: nie no zara... halo panowie parówki byli i co ktoś zai...ł halo Bareja normalnie , cielęce ? jaja jaja panowie! jaja :haha:

tobie gryz3k u brakło, powiem maniana. :haha: nie płacz była z dnia poprzedniego :szeroki_usmiech

luzik chłopaki :ok
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2021-10-12, 21:54   

Komplecik jak zawsze inteligentnie. Nie chodzi o parówki a o organizację. Banan z Tadeuszem w czwartek nie dostali kuponu na piàtek a ja w sobotè już na piątek dostałem. I to z komentarzem a tu kupon na poczęstunek. Odebrać trzeba do 18.00. O żenującą organizację chodzi a nie kawaĺek kiełbasy. A kupon nieświadomy tego, że nie ważny oddałem koledze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Weinsberg CC600 MG 120 kW 2019
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 62/63
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2021-10-12, 22:02   

gryz3k napisał/a:
Komplecik jak zawsze inteligentnie

🤣
_________________
--------------------------------------------------
Uśmiech to magia-powstaje z niczego a cuda zdziała
---
moje kampery:
- campervan Peugeot Boxer - 2011 r.
- Chausson Flash 02 - 2011 r.
- CI Elliot 84 XT - 2017 r.
- Weinsberg 600MG - 2019 r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pieredyszka 
stary wyga

Dołączył: 03 Lip 2021
Piwa: 67/54
Skąd: Polska
Wysłany: 2021-10-12, 22:04   

No, nie mogę sie powstrzymać ;)

_________________
Byle dalej, byle w przód, absolutnie, absolutnie.
Fa fa fa fa fa fa fa fa fa ra fa fa
Fa fa fa fa fa fa fa fa fa ra fa fa
Byle dalej, byle w przód, absolutnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 193/416
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-10-12, 22:05   

gryz3k napisał/a:
Komplecik jak zawsze inteligentnie.

na tyle ile umiem :ok wiesz podstawowa pod görę :mrgreen:
ja jednak dalej nie wiem a chciał bym, kto dawał, czemu oddałeś koledze nie świeżą z dnia poprzedniego , kuź...a Tadzio nie dostał, opisz to proszę
te zaistniałą sytuację
https://youtu.be/0EIsqDRHZcM
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 193/416
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-10-12, 22:06   

śmiejemy się i fajnie, trzeba jakoś rozładować atmo..
jednak tak szczerze gryz3k u czy Ty kiedyś organizowałes zlot
zawsze beda niedociągniecia
skala zlotu była ogromna ponad 500załög x 3 1500tysia wiary a Ty piszesz o głupiej kiełbasie , :spoko

i tak cię lubię :ok
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
oli
zaawansowany

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lut 2010
Piwa: 24/1
Wysłany: 2021-10-12, 22:54   

Uważam że organizatorzy dali d-py i tyle .Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze a wystarczyło by zrobić jakąs biesiade jak zapowiadali ,poprawic troche organizację co nam wiecej potrzeba ? kible ,czy prąd dało by sie przeżyć Mysle że organizatorzy powinni wyciągnac wnioski z tej dyskusji bo inaczej to pozostanie nam tylko Poznan który zawsze był i jest na wysokosci zadania.Pewno że można jechac za granice na targi ale wg mnie to juz nie to bo np bariera jezykowa ,Wystarczyło by aby organizatorzy troche bardziej sie przyłozyli i nie było by żle ale w myśl powiedzenia chytry dwa razy traći .Pazernosc nie popłaca przecież mieli z czego dołożyc wystarczy przeliczyć ilosc załóg razy 200 albo tak jak my razy 400 ale to jest moje zdanie i nie musicie siez nim zgodzicć
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Weinsberg CC600 MG 120 kW 2019
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 62/63
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2021-10-12, 23:11   

Komplecik napisał/a:
500załög x 3 1500tysia wiary

???☹️🥲
aż tyle wiary to chyba nie było🤗
_________________
--------------------------------------------------
Uśmiech to magia-powstaje z niczego a cuda zdziała
---
moje kampery:
- campervan Peugeot Boxer - 2011 r.
- Chausson Flash 02 - 2011 r.
- CI Elliot 84 XT - 2017 r.
- Weinsberg 600MG - 2019 r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Oldzbig 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Grand California 4motion 680
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Kwi 2020
Piwa: 20/6
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2021-10-13, 15:15   

Z wrodzoną nieśmiałością pozwolę sobie podsumować tę dyskusję.
Każdy kto pamięta pierwszy zlot w Nadarzynie i kolejne wie że każdy kolejny jest gorszy i droższy. Z łezką w oku wspominam ten pierwszy : darmowy, zaproszonych gości, bufet, barek muzyka i atmosfera to się już nigdy nie powtórzyło ale nie można mieć do przedsiębiorstwa Ptak &co że skoro mimo podwyższania ceny, mniejszych kosztów i corocznie więcej uczestników przynoszących coraz większe zyski robi to tak jak robi. A kto pojechał na zlot mimo wszelkich znaków na niebie i ziemi ten sam jest sobie winien.
W tym wątku jak i w innych spotykam określenie prawdziwy kamperowiec. Nie wiem czy jest to ten zlotowiec, głośny, śmierdziel, złodziej, cwaniak i chuligan czy cichy kulturalny, czysty i szanujący innych i obyczaje podróżnik. Wiem że są tacy i tacy i dlatego ubawiłem się czytając że członkowie Camperteamu chcą stać razem.
Nawiązując do atmosfery tej i wielu innych dyskusji zamieniających się w kłótnie pragnę uświadomić że to wspaniałe forum z którego wiele wynoszę ma cechę z której wielu nie zdaje sobie sprawy a ci co zdają sobie sprawę nie wyciągają z tego wniosku.
Mianowicie forum nie jest jednorodne i jest zdominowane przez tzw obóz zdrady i zaprzaństwa, stypendystów Sorosa mówiących językiem TVN i wyborczej a na przeciwko w mniejszości nieśmiało zabierają głos płomienni patrioci mówiący głosem TVP info i proboszcza. Śladowe mniejszości pomijam żeby nie zaciemniać problemu. Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem jak mądrze i przyjemnie korzystać z forum, z wiedzy jego uczestników ich doświadczeń i pomysłów których przecenić nie sposób. Korzystam z forum jak z innych pożytecznych rzeczy tzn jem wieprzowinę i baraninę, noszę serdaki, kurtki, buty i rękawiczki ze skór naturalnych ale nie dyskutuję z ich źródłem ani się nie kumpluję w czym narzędzia forumowe pomagają skutecznie. Piszę o tym wierząc że jeżeli więcej uczestników to zrozumie tą wątek o zanikaniu forum będzie nieaktualny
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 446/329
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2021-10-13, 17:41   

Oldzbig,
Pięknie to wyjaśniłeś :bukiet:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/295
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2021-10-14, 10:54   

Oldzbig napisał/a:
awiązując do atmosfery tej i wielu innych dyskusji zamieniających się w kłótnie pragnę uświadomić że to wspaniałe forum z którego wiele wynoszę ma cechę z której wielu nie zdaje sobie sprawy a ci co zdają sobie sprawę nie wyciągają z tego wniosku.
Mianowicie forum nie jest jednorodne i jest zdominowane przez tzw obóz zdrady i zaprzaństwa, stypendystów Sorosa mówiących językiem TVN i wyborczej a na przeciwko w mniejszości nieśmiało zabierają głos płomienni patrioci mówiący głosem TVP info i proboszcza. Śladowe mniejszości pomijam żeby nie zaciemniać problemu. Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem jak mądrze i przyjemnie korzystać z forum, z wiedzy jego uczestników ich doświadczeń i pomysłów których przecenić nie sposób. Korzystam z forum jak z innych pożytecznych rzeczy tzn jem wieprzowinę i baraninę, noszę serdaki, kurtki, buty i rękawiczki ze skór naturalnych ale nie dyskutuję z ich źródłem ani się nie kumpluję w czym narzędzia forumowe pomagają skutecznie. Piszę o tym wierząc że jeżeli więcej uczestników to zrozumie tą wątek o zanikaniu forum będzie nieaktualny


Za tą część wypowiedzi nie dostałeś ode mnie piwa. Ta część to zwykły bełkot wynikający prawdopodobnie z jedzenia zbyt dużej ilości wieprzowiny. Mądre narody wiedzą, zę to mięso jest niezdrowe i jest przyczyną wysokiego cholesterolu. A ten zatyka tętnice. Między innymi te prowadzące do mózgu.

Piwo jest za pierwszą część wypowiedzi, którą całkiem niepotrzebnie zaśmieciłeś bzdurami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***