Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Panel działający tylko rano
Autor Wiadomość
sal_paradise 
początkujący forumowicz

Dołączył: 06 Mar 2019
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-10-12, 09:43   Panel działający tylko rano

Cześć, czy ktoś może miał taki przypadek, że ikonka ładowania panela na kontrolerze (plus migająca kreseczka) świeciła sie tylko przez 1h z rana? Nie wiem, czy panel rzeczywiście wtedy działa, ale poza godzinami porannymi nie działa na pewno.

Za tydzień jadę do serwisu, by montować drugi, mocniejszy panel, więc o to zapytam, ale pomyślałem, że być może ktoś tutaj miał podobny problem i zna jego rozwiązanie. Nie znam się kompletnie na elektryce i nie potrafię sprawdzić panela miernikiem (akumulator tylko potrafię - jest ok). Jedyne, co zrobiłem, to zresetowałem kontroler do ustawień fabrycznych, kilka razy restartowałem i ciągle to samo.



Dziwne jest również to, że gdy niedawno podłączyłem do tego kontrolera gniazdo zapalniczki, wyświetlał się błąd short-circuit (E04, jeśli dobrze pamiętam), kiedy wpinałem tam laptopa za pomocą dedykowanej do niego samochodowej ładowarki Usunąłem ten komunikat i (SCn -> SCf) i wtedy działało, ale laptop zużywał nieco więcej energii niż otrzymywał. Poziom naładowania pozostawał ciągle ten sam, zmniejszał się o 1 lub 2 proc. w ciągu 2h. Problem z panelem występował jednak już wcześniej.

[ Komentarz dodany przez: Banan: 2021-10-12, 09:46 ]
Usunąłem link reklamowy
Ostatnio zmieniony przez Banan 2021-10-12, 09:46, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Banan 
Administrator
LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE


Twój sprzęt: Rapido 972M MB 2.9 TD
Nazwa załogi: Bananki
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 09 Lis 2010
Piwa: 339/462
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2021-10-12, 09:51   

Proponuję zacząć TUTAJ i powtórnie zapoznać się z Regulaminem forum :spoko
_________________
Pozdrawiam - Darek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***