Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Burstner 30 edycja
Autor Wiadomość
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 441/325
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2021-11-13, 07:35   

Komplecik napisał/a:
Palnik działa, podrasowałem denio wieprzka :ok


A gdzie rower ??? :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/392
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-11-13, 07:50   

LukF napisał/a:


A gdzie rower ??? :bajer


Rowery o 23h we mgle i pod wpływem :szeroki_usmiech

Rowery w tym roku już raczej nie, trzeba przeskalować nawinąć jeszcze raz pasy podnoszące wyrko trzeba, Pan poprawił fabrykę i łoże leży :haha: garażu brak :haha:
:spoko
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/392
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-11-13, 08:03   

Dzień dobry :ok

IMG-20211113-WA0001.jpg
Plik ściągnięto 16 raz(y) 131,07 KB

IMG_20211113_074415.jpg
Plik ściągnięto 2 raz(y) 1,84 MB

_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 441/325
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2021-11-13, 09:33   

Komplecik napisał/a:
Dzień dobry :ok


Gdzie to jest? Dasz koordynaty?

Ps. Roweru o tej poza roku jest super :bigok Popatrz na wycieczki opisywane w moim wątku po PL :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 449/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2021-11-13, 10:03   

Gratulacje Komplecik :spoko
Widzę, że szybko rozwiązałeś swoje dylematy zakupowe i zamiast miesiącami rozprawiać nad wadami/zaletami różnych typów , znalazłeś, nabyłeś ...... i Masz :ok
Jeszcze raz Gratuluję i przyłączam się do wpisu Łuaksza, że na rowerek każda pora jest dobra (ja Fat'em jeżdżę nawet w śnieżną zimę :mrgreen: ). Tak po prawdzie to rowerem jeżdżę dłużej w roku niż kamperem, bo tego już odstawiłem i wrócę do kamperowania w kwietniu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/392
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-11-13, 18:00   

LukF napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Dzień dobry :ok


Gdzie to jest? Dasz koordynaty?

Ps. Roweru o tej poza roku jest super :bigok Popatrz na wycieczki opisywane w moim wątku po PL :spoko


Staliśmy na punkcie widokowym o nazwie Ślimak w Woli Kroguleckiej, besposrednio na parking nie można wjeżdżać w soboty, niedziele i święta poniżej kilkaset metrów jest też parking i z tamtąd asfaltem na punkt widokowy ślimak, w tygodni do piątku można wjechać na punk, jest tam maleńki parking

Co do rowerów to się sfrajezylismy była piękna pogoda można było pojeździć fajnie trasy rowerowe są w około Piwnicznej, my wyszliśmy z parkingu na Wielkiego Rogacza około 6km w jedną stronę, mozna było podjechać wyżej 3km do Obidzy i tam jest fajnie miejsce na postój, punkt biwakowy. :mrgreen:
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/392
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-11-13, 18:17   

joko napisał/a:
Gratulacje Komplecik :spoko
Widzę, że szybko rozwiązałeś swoje dylematy zakupowe i zamiast miesiącami rozprawiać nad wadami/zaletami różnych typów , znalazłeś, nabyłeś ...... i Masz :ok
Jeszcze raz Gratuluję i przyłączam się do wpisu Łuaksza, że na rowerek każda pora jest dobra (ja Fat'em jeżdżę nawet w śnieżną zimę :mrgreen: ). Tak po prawdzie to rowerem jeżdżę dłużej w roku niż kamperem, bo tego już odstawiłem i wrócę do kamperowania w kwietniu.


Aaaa... Co się będę cyrtolił :szeroki_usmiech zakupiłem będzie na lata, jeszcze nie wiem jakie, ;) mniej więcej się zgadza z tym czego szukałem, co więcej zgodnie z twoimi zaleceniami oby jak najmniej drewna na pokładzie bo to jest pase :haha:
No chyba że malowane, udało się, stal, plastik i maaaalowane deski :ok
Rowerki faktycznie trzeba było wrzucić na bagażnik i by były fajne tripy rowerowe
Nas jeszcze korci jak to nowym nabytkiem nad morze się szurnać na kilka dni.

Kurde jestem mile zaskoczony tą 2.0 Forda elastyczne ciche nie robię sobie jaj, moim zdaniem powinno się na fordzikach 2.0 robić wyższe modele było by ich więcej byłby większy wybór, fotele w fiacie ciut lepiej się obracają mniej kombinacji ale do jazdy fordowskie bardzo wygodne pozycja za kierownicą jak w fokusie.
Zobaczymy jak się będzie sprawował to zostanie, może wpadnie mi coś chiper super w oko to kupię inne, niema problemu.
Jak to mówią będziesz pan zadowolniony.

No i tradycyjnie jak co roku w sylwka pod Skocznie do Zakopca, na kempie knajpka jest fajna, sporo znanej wiary z lat, coś się strzeli pośpiewa eee.
:ok wcześniej Białka, później Łomnica Vrbowe i zleci te kilka dni sylwestrowych. Może będzie telewizja ostatnio odmówiłem wywiadu Darol wyrwał mi mikrofon :ok
:spoko
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marcincin 
zaawansowany


Twój sprzęt: Benimar Tessoro 442 NK - 2019
Nazwa załogi: MIK
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Sty 2013
Piwa: 45/34
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-11-13, 21:43   

Komplecik napisał/a:

Kurde jestem mile zaskoczony tą 2.0 Forda elastyczne ciche nie robię sobie jaj, moim zdaniem powinno się na fordzikach 2.0 robić wyższe modele było by ich więcej byłby większy wybór, fotele w fiacie ciut lepiej się obracają mniej kombinacji ale do jazdy fordowskie bardzo wygodne pozycja za kierownicą jak w fokusie.
Zobaczymy jak się będzie sprawował to zostanie, może wpadnie mi coś chiper super w oko to kupię inne, niema problemu.

Gratuluję zakupu (jeszcze raz). Sprawdź, czy masz najnowszą wersję softu (czy w menu Informacje pokazuje się % zapełnienia filtra DPF) - zainstaluj sobie aplikację FordPass - jeśli nie masz najnowszej wersji, to apka powie Ci, że dla Twojego egzemplarza jest akcja serwisowa. Nowa wersja dodaje tę opcję do menu komputera.
_________________
Marcincin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jacek2214 
doświadczony pisarz

Nazwa załogi: sadza
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sie 2021
Piwa: 2/2
Skąd: czluchow
Wysłany: 2021-11-14, 01:44   

Tylko ile te 2.0 wytrzyma,przy masie tego pojazdu.
_________________
Anita i Jacek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/392
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-11-14, 06:33   

jacek2214 napisał/a:
Tylko ile te 2.0 wytrzyma,przy masie tego pojazdu.

Ten po 2 sezonach ma 17tys km. Trzeba systematycznie oliwę co 10tys wymieniać i powinno być ok.
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rjas 
stary wyga


Twój sprzęt: Chausson 720 Titanium
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Piwa: 21/12
Skąd: Przybysławice/Kraków
Wysłany: 2021-11-16, 10:28   

marcincin napisał/a:
Komplecik napisał/a:

Kurde jestem mile zaskoczony tą 2.0 Forda elastyczne ciche nie robię sobie jaj, moim zdaniem powinno się na fordzikach 2.0 robić wyższe modele było by ich więcej byłby większy wybór, fotele w fiacie ciut lepiej się obracają mniej kombinacji ale do jazdy fordowskie bardzo wygodne pozycja za kierownicą jak w fokusie.
Zobaczymy jak się będzie sprawował to zostanie, może wpadnie mi coś chiper super w oko to kupię inne, niema problemu.

Gratuluję zakupu (jeszcze raz). Sprawdź, czy masz najnowszą wersję softu (czy w menu Informacje pokazuje się % zapełnienia filtra DPF) - zainstaluj sobie aplikację FordPass - jeśli nie masz najnowszej wersji, to apka powie Ci, że dla Twojego egzemplarza jest akcja serwisowa. Nowa wersja dodaje tę opcję do menu komputera.


Też przyłączam się do gratulacji :ok
Sprawdź sobie jeszcze w serwisie czy była akcja serwisowa na wtryski. Masz ten rocznik w którym mogły być zamontowane wadliwe wtryski, chociaż myślę, że poprzedni właściciel jeśli jeździł do serwisu już to załatwił. I potwierdzam wszystko to co napisałeś.
_________________
Nasz pierwszy którym cieszy się ktoś inny
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 184/392
Skąd: Kraków
Wysłany: 2021-11-16, 18:07   

Zawiozłem dzisiaj Ci-ocie/Eliota :-/ jak go nazwać?, do stolarza kol. Montuje stopnie zamiast drabiny, wiercę trzy dziury na gniazda USB 1do nad pasażerem 2 gie przy stole 3cie w sypialni, dziurę na gniazdo 230V w garażu lub natynkowe założę.
Gniazda USB jakieś polecacie, wiercić dziury i skręcać od tyłu czy może przykręcać do płyty?
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Skwarek 
weteran


Twój sprzęt: Trigano Carioca
Nazwa załogi: Ania i Michał
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Mar 2011
Piwa: 242/87
Skąd: Świebodzice
Wysłany: 2021-11-16, 18:32   

W zeszłym tygodniu montowałem takie, łatwy montaż i zasilanie 12V

Gniazdo.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 335,55 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 441/325
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2021-11-16, 20:52   

Skwarek,

Bardzo ładne :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
yamah 
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-S plus
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Sty 2019
Piwa: 258/105
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2021-11-16, 22:50   

Komplecik napisał/a:
.
Gniazda USB jakieś polecacie, wiercić dziury i skręcać od tyłu czy może przykręcać do płyty?

Komplecik takie kupiłem :ok unikając wiercenia dużych dziur 8-) praktyczne
https://sklep.avt.pl/gniazdo-zasilajace-2xusb-2-1a-1a-z-gumowa-oslona-do-montazu-na-plaskiej-powierzchni-podswietlanie-niebieskie.html

Gniazdo zasilające 2xUSB (2 1A+1A) z gumową osłoną, do montażu na płaskiej powierzchni, p[...].png
Plik ściągnięto 3 raz(y) 546,24 KB

_________________
Ten kto żyje widzi dużo..ten kto podróżuje widzi więcej
-------------------------------------------------------------------------------
był Ducato 2,5 Burstner na próbę.. Pilote Explorateur715...zostało Carthago Chic-S plus
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***