Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin Zlotów CT Świętokrzyskie 2022
Autor Wiadomość
Banan 
Administrator
LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE


Twój sprzęt: Rapido 972M MB 2.9 TD
Nazwa załogi: Bananki
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 09 Lis 2010
Piwa: 328/457
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2023-06-19, 17:32   

adej napisał/a:
Drodzy Koledzy.
Widać myliłem się, myślałem, iż ludziom kulturalnym, a za takich uważałem Brać zrzeszoną w CamperTeamie,
niepotrzebne są regulaminy, a dzikich i tak nic nie zmieni.
Przepraszam.
PS. Jak widać, nie potrafimy już żyć bez nadzoru, bez kamer, podsłuchu, bez bata, bez nahajki.

Szanowny Kolego
Nie myliłeś się, na zloty organizowane tylko dla środowiska z CT faktycznie nie potrzebne są regulaminy i takowych nie było, niema i nie będzie. Z tego prostego powodu, że w naszym środowisku jest to całkowicie zbędne.
Natomiast na zloty organizowane przez Krzysztofa, które są również ogłaszane przez FB na fanpage CT Świętokrzyskie, przyjeżdżają ludzie przypadkowi, którzy z naszym środowiskiem nie mają nic wspólnego. Niestety było trochę problemów z takimi uczestnikami, stąd powstała konieczność utworzenia takowego regulaminu i przy rejestracji obowiązkowo każdy uczestnik musi się zapoznać i zaakceptować.
Znam temat od kuchni, bo staram się Krzysztofowi pomagać w organizacji tych zlotów, więc wiem co mówię, uwierz mi więc na słowo, bo o przypadkach ze zlotów nie chciałbym się rozpisywać. Ten regulamin jest jedynie narzędziem ułatwiającym przywołać do porządku osoby z poza środowiska, którym się wydaje, że skoro przyjechali na zlot, to można urządzać pijackie awantury do białego rana. Jeżeli chciałbyś poznać kilka szczegółów, jestem do dyspozycji pod telefonem.
Także Antoni, wszystko pozostaje bez zmian, jeżeli chodzi o nasze spotkania CT, byle by ludkowie chcieli organizować i spotykać się w ramach tylko CT :hello
:spoko
_________________
Pozdrawiam - Darek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
krzysieks 
weteran

Twój sprzęt: Globe Traveller - Voyager
Nazwa załogi: MOKS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2012
Piwa: 144/49
Skąd: Ostrowiec Św
Wysłany: 2023-06-20, 08:46   

Brat napisał/a:
adej napisał/a:
Dlatego powstał Regulamin napisany przez Prawnika. Nie akceptujesz Regulaminu , nie ma Cię na Zlocie.

Cytat:
BRAWO! Widzę, że pogrzebaliśmy już całkowicie spontaniczne zloty.
Brawo my!
Żegnajcie! Ze smutkiem to piszę. Bywajcie. :spoko
A było tak fajnie! Zepsuliśmy już do końca wszystko. I to nie PiS, PO, lewaki, prawaki, tylko MY!
Sami sobie rzucamy kłody pod nogi, potykamy się, a mówimy, że to oni nam na złość robią. :stop:

Udało Ci się mnie zdziwić... Dlaczego istnienie regulaminu ma pogrzebać spontaniczność zlotów? A... co rozumiesz przez spontaniczność zlotów? Nie chcę podejrzewać, że rozumiesz przez nią np. pijackie wrzaski do trzeciej nad ranem...


Powiem szczerze ,że jestem bardzo zdziwiony Antosia wypowiedzią.
Cieszę się , że inni Koledzy ze zrozumieniem przyjęli konieczność wprowadzenia takiego regulaminu.
Dlaczego on powstał i czemu służy?

Regulamin zlotu jest niejako ,, instrukcją obsługi " dla ludzi którzy bardzo często po raz pierwszy uczestniczą w zlotach. Określa zasady zachowania , reguluje bezpieczeństwo z korzystania z sieci energetycznej , zabezpiecza przed niebezpiecznymi zdarzeniami które mogą wystąpić podczas imprezy.
Regulamin imprezy jest również zabezpieczeniem dla organizatora i jego uczestników przed nieprzewidywalnymi zachowaniami osób biorących udział zlocie.
Zadajmy sobie pytanie? Czy nie będę uczestnikiem forum CamperTeam bo ma swój regulamin? Czy nie pojadę na camping , pole namiotowe etc, bo zasady na nich obowiązujące reguluje regulamin? Czy nie kupię samochodu bo posiada instrukcję obsługi którą należy przestrzegać by nie stracić gwarancji producenta?
Na koniec serdecznie zapraszam na zloty organizowane przez CamperTeam Świętokrzyskie .:spoko
https://fb.watch/lhdw35z_uF/

Pozdrawiam serdecznie Kol eżanki i Kolegów :lol: :lol:
KrzysiekS :spoko :spoko :spoko
_________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego,czego nie zrobiłeś,niż tego co zrobiłeś.Więc odwiąż liny,opuść bezpieczną przystań.Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj,śnij,odkrywaj.
Mark Twain
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***