Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ADAC vs PZMot SOS
Autor Wiadomość
aviator 
zaawansowany


Twój sprzęt: Pilote Explorateur G743 XLC
Nazwa załogi: Ania i Tomek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sie 2017
Piwa: 20/99
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2023-02-28, 16:17   

Przez wiele lat miałem u nich ubezpieczone auta, dom a także ubezpieczenie grupowe dla pracowników i byłem ich zadowolonym oraz wiernym klientem - zadowolenie oceniam oczywiście łącznie z likwidacją szkód: sami polecili likwidacje z ac a później regres na sprawcę z czego 2-3 razy skorzystałem i nawet nie podnieśli mi składek ac gdy sprawa ciągnęła się w sądzie ponad 2 lata.
Sytuacja zmieniła się po zmianie właściciela i łączeniu oddziałów a szczególnie po łączeniu działów likwidacji szkód i przekazywaniu spraw podwykonawcom. Podskoczyły ceny, spadła jakość, zawiodłem się na obsłudze wiernego klienta, także otworzyłem się na konkurencję i nie żałuję. UNIQA była kiedyś dobra a teraz jest jedna firma z wielu sobie podobnych.
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Oldzbig 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Grand California 4motion 680
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Kwi 2020
Piwa: 20/6
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2023-03-02, 18:17   

Zastanawiałem się nad ubezpieczeniem w ADAC lub PZM ale przedtem zadzwoniłem do Warty i spytałem o opinię na temat tego pomysłu i usłyszałem że jest bez sensu poniewaź w Warcie w pakiecie mam Asistance które obejmuje w całej Europie pomoc na drodze, w razie potrzeby holowanie 1500 km, hotel i auto zastępcze itp.czy to działa czy to chwyt reklamowy?
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***