Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego włączenie pompy wyłącza sterownik zasilania?
Autor Wiadomość
Jarrek 
początkujący forumowicz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2023-09-30, 13:40   Dlaczego włączenie pompy wyłącza sterownik zasilania?

Witam dzisiaj ponownie.
Mam sterownik zasilania zabudowy CBE DS300, panel PC100.
Po poprzednim właścicielu porządkuję trochę instalację i coś się musiało mi chyba zetknąć, bo przy włączaniu pompy na panelu wyłącza całe zasilanie sterowane przez DS300. Przed tym włączeniem wszystko działa prawidłowo.
Czy ktoś miał podobny problem? Znalazłem na innych forach, nawet zagranicznych, że może jest walnięty przekaźnik włączający tą pompę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jarrek 
początkujący forumowicz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2023-10-01, 08:40   

Znałem przyczynę i łapie się za uszy jak mogłem zrobić taką głupotę. Ponieważ padł mi akumulator (poprzedni post), podłączyłem prostownik do zabudowy. Z prostownika było napięcie powyżej 15V i sterownik wyłączał się dostając jakieś obciążenie (tutaj pompę) przy tym napięciu.
Jak podłączyłem inne zasilanie 12V stał się cud :) . Wszystko wróciło do normy i działa.
Mogłem spalić sobie sterowanie zasilania ale obyło się bez strat.
Mogę zatem polecić sterowanie CDB DS300, jak ktoś się chce samodzielnie bawić w naprawę lub zabudowę kampera.
Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***