Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
merytorycznie
Autor Wiadomość
jacekk 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: dethleffs A 462 1,9 D
Dołączył: 09 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-20, 21:41   merytorycznie

Mam prosbe abysmy uzytkownicy tej marki zabudowy skupili sie na konkretnym forum. Z doswiadczenia wiem jak dlugo wymaga szukanie odp na problemy nas nurtujace! Piszcie tu na temat dethlfells . ...podzielcie sie opniami... bedzie nas latwiej zlokalizowac i ulatwiac sobie zycie . Tak mysle ze Ten kto wymyslil to tematy tego chcial . teraz wyglada to jak marmolada ocencie to sami. Na forum porozumiewaja sie tylko osoby ze soba znajome, kazdy kto by chcial tam dolaczyc - jakas masakra zadasz temet a pare osob o mamusi rozmawia itp.. chyba nie o to chodzi w tym wszystkim. np pytam o sposob na kuchenke odpowiadaja ze kazik byl w .... albo ze mna jest nie tak albo sie gubimy......... Co Wy na to? mysle ze jak by sie zabrala garstka to bysmy nie bladzili po autach za 30,000 euro i ich wlascicielami rad aby najlepiej wymienic campera na 10 lat nowszy, albo.. Mysle ze wiekszosc z nas ma auta z trudem wywalczone ,ktore maja okolo 20 lat i te osby potrzebuja forum zeby rozwiazywac problemy z camperkami. Prosze o opinie Zeby ktos mnie zle nie zrozumial nie mam nic przeciwko tym co maja campery lepsze od naszych !chetnie podziele sie z nimi i porozmawiam na forum np podroze np. ale doradzanie np kupna czesci to juz inna bajka..............................
_________________
jacekdethfells
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jacekk 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: dethleffs A 462 1,9 D
Dołączył: 09 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-20, 21:57   

Piszece duzo o zlotach,, ale prosze o odp. jak to jast z nowymi czlonkami jak przyjada ...........to co dalej siedza w kaciku7? jak staly bywalce zaprosza? jest ok.--- czy jest to jedna brac? .. jak to wyglada w praktyce? Prosze o relacje przede wszystkim osoby ktore tam byly ostatnio po raz piewszy .. Mysle ze takie pytania nurtuja duzo osob nowych co by chcialy ale maja obawy ....wiem ze sa linki ..................ale nie o nie mi chodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
StasioiJola 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Bürstner
Nazwa załogi: StasioiJola
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 25 Lip 2008
Piwa: 81/283
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2009-02-20, 22:17   

Jeśli chodzi o zloty czy spotkania , to całkowicie możesz pozbyć się obaw, my jesteśmy też na tym forum prawie całkiem nowi /od lipca 2008/, Lucynka KOCZORKA też nie ma imponującego stażu- a czujemy się tutaj jak ryby w wodzie, a to wszystko dzięki spontaniczności i otwartości kolegów którzy byli na forum wczesniej od nas. Zostaliśmy tak przyjęci jak do najbliższej rodziny . I za takową Wielką Rodzinę Camperteamową sie uważamy. Zobacz jak koledzy zapisują sie chętnie na spotkania i zloty, spotykają sie prywatnie, starają sie sobie pomóc nawzajem , jak nie dobrą radą to chociaż dobrym żartem!!!Faktem jest, że nie zawsze ściśle trzymamy się tematów na forum, ale zawsze pozostaje jeszcze zapytanie na PW i chyba nikt nie odmówi odpowiedzi. Większości Kolegów taka forma wypowiedzi i kontaktów odpowiada, co można sądzić po ilości wspólmych spotkań. Jak pobędziesz troszkę dłużej na Forum a i poznasz nas w realu to z pewnością dojdziesz do podobnych wniosków jak ja- całkiem MŁODY forumowicz!!! :haha: :spoko Pozdrawiam serdecznie - Stasio.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
prezesuu 
weteran
102 dni to nie zbyt wiele


Twój sprzęt: chwilowo bezdomny
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Piwa: 22/13
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 2009-02-20, 22:46   

jacekk, jeżeli merytorycznie to po polsku (z polskimi znakami, to nie sms-y). Mogą zdarzać się literówki, ale nie musisz się spieszyć z pisaniem. Pisz wolno i dokładnie to będziesz lepiej zrozumiany. Czytanie Twoich postów to niezła łamigłówka. Na forum są koledzy piszący z zagranicy i używają polskich znaków, więc pisząc w Polsce używasz chyba klawiatury z polskimi ęóąśłżźćń.
Co do Twoich pytań to na zlotach ja wszystkich witamy jednakowo: "DźinDobry". (co to jest to zapewne poczytałeś i wiesz. Jeżeli nie to poznasz na najbliższym zlocie)
Jeżeli po powitaniu chcesz siedzieć w kąciku to możesz, ale po co? Na zlotach trzeba się cieszyć wolnością i radować z obecności wśród "zakręconych" ludzi.
Jeżeli idzie o zabudowy to nie widzę powodów by je rozgraniczać. Kamper jest specyficznym ustrojstwem i każdy chce by jego był dobrze wyposażony i w pełni sprawny. Każdy producent ma swoje rozwiązania lepsze lub gorsze, zamykając się w jednej marce nie będziesz wiedział jak robią to inni. Chyba nie o to chodzi.
W większości jesteśmy zakręceni pozytywnie i lubimy żarty tak jak dobrą zabawę. Nie obrażaj się bo nie ma o co. Jeżeli właściwie przedstawisz problem to będziesz traktowany właściwie. :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2201
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-02-20, 23:42   

jacekk napisał/a:
Mam prosbe abysmy uzytkownicy tej marki zabudowy skupili sie na konkretnym forum.


Jacku.
Koledzy rozwiali już Twoje wątpliwości. Mam nadzieję, że się nie mylę. Od siebie dodam, że nie ma żadnej potrzeby zamykania się w podgrupy w ramach wybranej marki kampera, a to z tego powodu, że wszystkie kampery mają bardzo podobne rozwiązania i wyposażenie, bez względu na markę.
Co do naszego gaworzenia na forum, to daję głowę, że nie wiele czasu upłynie i będziesz tak samo z nami gawędził i rozmydlał problemy, jak my wszyscy. Tak właśnie jest w gronie zaprzyjaźnionym, że trudno utrzymać dyscyplinę dyskusji.
I wiesz co? Nam z tym jest dobrze. Trochę pracy czasami wymaga uporządkowanie tych gadułek, ale moderatorzy już przywykli i nie skarżą się.
Na pewno, Jacku, znajdziesz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie, jeśli nie od razu, to za dzień lub dwa. Możesz wykorzystywać PW i maile.
To jest, Jacku, nie tylko forum. To jest klub. Oczywiście dla tych, którzy tego pragną.

Stasio napisał: przyjedź, przekonaj się jak jest. No właśnie. Zapraszamy. :roza:
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andreas p 
Kombatant


Twój sprzęt: Bürstner Nexxo t690G
Nazwa załogi: ARKA:
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2008
Piwa: 15/43
Skąd: Bad Driburg
Wysłany: 2009-02-21, 07:33   

Dzien dobry Jacekk mowi Bad Driburg. Ja mam troche inna klawiature ,ale staram sie pisac po polsku. :kamp2
_________________
Nadszedl czas .
zabawy i wypoczynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jacekk 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: dethleffs A 462 1,9 D
Dołączył: 09 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-02-21, 10:31   

ok wszysto jasne, klawiatura jest polska ale system operacyjny nie i z tego powodu mam problemy z polskimi znakami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***