Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bez solarów. Da się? Czy to ma sens?
Autor Wiadomość
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 454/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2023-12-03, 18:56   

rakro1 napisał/a:
Korek z wina można " wypukać" o ścianę podkładając ręcznik, można wydłubać nożem ale drobinki korka cedzić należy przez fiszbiny, można korek też wepchnąć do środka.
Proponujcie kolejne pomysły. Nadal wożę korkociąg ale jestem otwarty na zmiany.


:haha: :spoko :bukiet:

Cudowne :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
peja76 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Roller team
Dołączył: 21 Sty 2023
Piwa: 5/12
Skąd: Oborniki Wlkp
Wysłany: 2023-12-03, 19:55   

Banan napisał/a:
peja76 napisał/a:
Czy ja kogoś obrażam

Przeczytaj swój wcześniejszy post, tylko ze zrozumieniem.

Tak się składa, że faktycznie, jest tu sporo światowej klasy doświadczonych podróżników i od nich staramy się czerpać wiedzę i doświadczenie. Pełny szacunek dla tych ludzi, bo wielu z nich do tego jest pewnie w wieku Twych rodziców. Ty w szyderczy sposób próbujesz ujmować ludziom wiedzy i doświadczenia właśnie.


Mój drogi trzeba było napisać że to forum śwaitowych ludzi a nie zwykłych karawaningowców, potemi widzisz my pospulstwo wchodzimy na dywany i jest jak jest :spoko
Ps już raz pisałem ale jeszcze raz napiszę nie dziwię się że to forum umiera, za wysoko czapki nośicie, nie pierwszy raz to słyszałem :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 193/416
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-12-03, 20:06   

peja76 napisał/a:
Co do Kampera byś zadzwonił lub się spotkał wiedział byś że to była zamierzona AKCJA.

Kurde nic nie wiemy co to za akcja z tym kamperem
wejże powiedz co, dobrze że mamy kampery?
Znaczy sprzedajesz solary robisz AKCJE, ukaże się lada moment link do sklepu a cała zawierucha jest po to by wywołać zainteresowanie, dobrze myślę :szeroki_usmiech
:haha:
:spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bert 
weteran


Twój sprzęt: Iveco 4010 (4x4) Iveco 9016 (4x4) STAR (4x4)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2014
Piwa: 127/2
Skąd: ZDR
Wysłany: 2023-12-03, 20:25   

peja76 napisał/a:


Mój drogi trzeba było napisać że to forum śwaitowych ludzi a nie zwykłych karawaningowców, potemi widzisz my pospulstwo wchodzimy na dywany i jest jak jest :spoko
Ps już raz pisałem ale jeszcze raz napiszę nie dziwię się że to forum umiera, za wysoko czapki nośicie, nie pierwszy raz to słyszałem :haha:


idze idze bajoku
_________________
Norbert J. Zbróg

świat w odsłonach różnych
https://jasawa.flog.pl/
Maraton wszystkich odcinków "Sąsiadów" nie jest tak wyniszczający dla mózgu jak to co się od...erdala w tym kraju. Karol Zbróg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Dethleffs
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 114/123
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2023-12-03, 20:38   

bert napisał/a:
idze idze bajoku
jakbym słyszał teściową :haha:
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 454/24
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2023-12-03, 20:56   

peja76 napisał/a:
to forum śwaitowych ludzi a nie zwykłych karawaningowców


Ale karawaningowcy to założenia ludzie którzy podróżują po świecie, więc chcąc nie chcąc światowymi ludźmi są :szeroki_usmiech
A tak w ogóle to nie jest forum karawaningowe tylko kamperowe ...... niby róznica niewielka, ale zawsze :-P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
yamah 
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-S plus
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Sty 2019
Piwa: 258/106
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2023-12-03, 21:56   

peja76 napisał/a:
a po co komu to wszystko na Weekend, My jedziemy się zrelaksować po ciężkim tygodniu i odpocząć a nie gotować jedzenie........ w Weekend to się idzie do restairacji :wyszczerzony:

To na cholerę tobie kamper potrzebny jak można np.elektrykiem lub zaprzęgiem z saniami..też tak ludzie się relaksują i nie narzucaj swojej wizji gotowania/jedzenia w łekent bo np. moja małżonka uwielbia gotować w kamperze,relaksując się przy tym :bigok a ja uwielbiam to jeść ( w mojej restauracji). :mikolaj a do tego jest jeszcze wyciąg (jakbyś nie wiedział) i potrzeba znów prąda i solara..i expres,suszarka,golarka,żelazko,gofrownica i ..a co ja tobie będę wyjaśniał :bajer i tak nie zrozumiesz :spoko
Cytat:
adaml61
Nie mogłeś zabłysnąć na Karawaningu.pl chcesz błysnąć tu .Chyba znów będziesz przekonywał że solary są nie potrzebne ,jak tam że kamper jest be .Chyba nie muszę Ci wysyłać linków do tego co tam pisałeś , nawet Tomi stwierdził , największy krytyk kamperów kupił kampera . A może TY nie masz ani tego ani tego i fantazjujesz .

Adaś ..jesteś nie możliwy :brawo nie poznaje kolegi :szeroki_usmiech ochłoń :pifko
_________________
Ten kto żyje widzi dużo..ten kto podróżuje widzi więcej
-------------------------------------------------------------------------------
był Ducato 2,5 Burstner na próbę.. Pilote Explorateur715...zostało Carthago Chic-S plus
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 142/106
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2023-12-03, 22:23   

Jak się ma porządną elektrownię i magazyn , poco kabel , ja takową mam i magazyn też niezły . Kabel w garażu bo nie potrzebny , a tu zonk . Stanąłem sobie na Korsyce na fajnym kempingu ( zdarz mi się stanąć choć jestem dzikus ) w miejscu gdzie słoneczka w najlepszych godzinach nie brakowało , ale co z tego jak liści z eukaliptusa zasypały solary , wyczyściłem raz i drugi w końcu odpuściłem i pojechałem kupić kabel . I co mam zdemontować bo się raz nie przydały ? Boguś ja tylko stwierdzam fakty .
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Robert-4 
stary wyga

Twój sprzęt: Burstner TravelVan T690
Dołączył: 26 Maj 2020
Piwa: 22/30
Skąd: Władysławowo
Wysłany: 2023-12-03, 22:27   

peja76 napisał/a:
Banan napisał/a:
peja76 napisał/a:
Czy ja kogoś obrażam

Przeczytaj swój wcześniejszy post, tylko ze zrozumieniem.

Tak się składa, że faktycznie, jest tu sporo światowej klasy doświadczonych podróżników i od nich staramy się czerpać wiedzę i doświadczenie. Pełny szacunek dla tych ludzi, bo wielu z nich do tego jest pewnie w wieku Twych rodziców. Ty w szyderczy sposób próbujesz ujmować ludziom wiedzy i doświadczenia właśnie.


Mój drogi trzeba było napisać że to forum śwaitowych ludzi a nie zwykłych karawaningowców, potemi widzisz my pospulstwo wchodzimy na dywany i jest jak jest :spoko
Ps już raz pisałem ale jeszcze raz napiszę nie dziwię się że to forum umiera, za wysoko czapki nośicie, nie pierwszy raz to słyszałem :haha:


Światowi, albo nie - do Brazylii kamperem nie pojadę :) , ale może najpierw pochwal się swoimi podróżami kamperem. Takimi aby go było też widać, bo może jak kolega pisał ten Roller to w marzeniach.
Zacznij jednak od ortografii. Post z 16:10 niepotrzebne pisze się razem, między dążyć a drążyć jest różnica, niedawno również pisze się razem. To tylko jeden post, ale rzeczywiście "orzywiasz" forum :spoko
_________________
Pozdrawiam
Robert
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adaml61 
weteran


Twój sprzęt: Peugot boxer blaszak
Nazwa załogi: Adam i Stasia
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2017
Piwa: 142/106
Skąd: LUBUSKIE- FSD
Wysłany: 2023-12-03, 22:30   

Robert-4 napisał/a:
peja76 napisał/a:
Banan napisał/a:
peja76 napisał/a:
Czy ja kogoś obrażam

Przeczytaj swój wcześniejszy post, tylko ze zrozumieniem.

Tak się składa, że faktycznie, jest tu sporo światowej klasy doświadczonych podróżników i od nich staramy się czerpać wiedzę i doświadczenie. Pełny szacunek dla tych ludzi, bo wielu z nich do tego jest pewnie w wieku Twych rodziców. Ty w szyderczy sposób próbujesz ujmować ludziom wiedzy i doświadczenia właśnie.


Mój drogi trzeba było napisać że to forum śwaitowych ludzi a nie zwykłych karawaningowców, potemi widzisz my pospulstwo wchodzimy na dywany i jest jak jest :spoko
Ps już raz pisałem ale jeszcze raz napiszę nie dziwię się że to forum umiera, za wysoko czapki nośicie, nie pierwszy raz to słyszałem :haha:


Światowi, albo nie - do Brazylii kamperem nie pojadę :) , ale może najpierw pochwal się swoimi podróżami kamperem. Takimi aby go było też widać, bo może jak kolega pisał ten Roller to w marzeniach.
Zacznij jednak od ortografii. Post z 16:10 niepotrzebne pisze się razem, między dążyć a drążyć jest różnica, niedawno również pisze się razem. To tylko jeden post, ale rzeczywiście "orzywiasz" forum :spoko
Bo nam się kolega obrazi i opuści kolejne forum .I wtedy to na pewno umrze to forum .
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Robert-4 
stary wyga

Twój sprzęt: Burstner TravelVan T690
Dołączył: 26 Maj 2020
Piwa: 22/30
Skąd: Władysławowo
Wysłany: 2023-12-03, 22:38   

adaml61 napisał/a:
Robert-4 napisał/a:
peja76 napisał/a:
Banan napisał/a:
peja76 napisał/a:
Czy ja kogoś obrażam

Przeczytaj swój wcześniejszy post, tylko ze zrozumieniem.

Tak się składa, że faktycznie, jest tu sporo światowej klasy doświadczonych podróżników i od nich staramy się czerpać wiedzę i doświadczenie. Pełny szacunek dla tych ludzi, bo wielu z nich do tego jest pewnie w wieku Twych rodziców. Ty w szyderczy sposób próbujesz ujmować ludziom wiedzy i doświadczenia właśnie.


Mój drogi trzeba było napisać że to forum śwaitowych ludzi a nie zwykłych karawaningowców, potemi widzisz my pospulstwo wchodzimy na dywany i jest jak jest :spoko
Ps już raz pisałem ale jeszcze raz napiszę nie dziwię się że to forum umiera, za wysoko czapki nośicie, nie pierwszy raz to słyszałem :haha:


Światowi, albo nie - do Brazylii kamperem nie pojadę :) , ale może najpierw pochwal się swoimi podróżami kamperem. Takimi aby go było też widać, bo może jak kolega pisał ten Roller to w marzeniach.
Zacznij jednak od ortografii. Post z 16:10 niepotrzebne pisze się razem, między dążyć a drążyć jest różnica, niedawno również pisze się razem. To tylko jeden post, ale rzeczywiście "orzywiasz" forum :spoko
Bo nam się kolega obrazi i opuści kolejne forum .I wtedy to na pewno umrze to forum .


Trudno.
Jak ktoś na siłę wmawia innym, że ręczny młynek jest lepszy niż ekspres i daje do zrozumienia, że jesteśmy frajerami to odpowiadam podobnie.
A przy okazji nie noszę wysoko czapki - niski jestem, mam kapelusz :haha:
_________________
Pozdrawiam
Robert
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bert 
weteran


Twój sprzęt: Iveco 4010 (4x4) Iveco 9016 (4x4) STAR (4x4)
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Paź 2014
Piwa: 127/2
Skąd: ZDR
Wysłany: 2023-12-04, 09:34   

Robert-4 napisał/a:


[...]
Trudno.
Jak ktoś na siłę wmawia innym, że ręczny młynek jest lepszy niż ekspres i daje do zrozumienia, że jesteśmy frajerami to odpowiadam podobnie.
A przy okazji nie noszę wysoko czapki - niski jestem, mam kapelusz :haha:


Może nie na siłę i nie wmawia, ale stwierdzam: ręczny młynek jest lepszy to pisałem ja.

Na marginesie zaznaczę, że nie, nie uważam za frajerów tych co myślą inaczej, ja im radzę (zawsze w takich sytuacjach): rób jak chcesz ;)
Ale tak czy siak, co by tu nie mówić lub mówić...
ręczny jest niewątpliwie najlepszy... ja to wiem


:mrgreen:
_________________
Norbert J. Zbróg

świat w odsłonach różnych
https://jasawa.flog.pl/
Maraton wszystkich odcinków "Sąsiadów" nie jest tak wyniszczający dla mózgu jak to co się od...erdala w tym kraju. Karol Zbróg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
prusiak 
zaawansowany


Twój sprzęt: Adria Sport A 660 SP
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Gru 2020
Piwa: 25/17
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: 2023-12-04, 09:51   

Hej starsi forumowi koledzy. Pomimo tego, że tacy doświadczeni jesteście dajecie się wciągać w jakieś gierki kto ile, czym, z czym na dachu i gdzie karawaninguje :bigok Proponuje poluzować gumeczke... i wrócić do tematu. Czyli milczeć! dopóki się autor nie wypowie....
_________________
---> :D <---
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 72/8
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2023-12-04, 11:32   

"Kolego, chciałeś błysnąć, to trzeba było obsypać się brokatem. :diabelski_usmiech "
Bananku drogi. Twoje aforyzmy to chyba największy pożytek z tej dyskusji :haha:
Podobało mi się również "Koledzy już siekacze potracili"
Mam nadzieję, że wątek szybko nie wygaśnie, bo przynajmniej jest niezły ubaw :wyszczerzony:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 187/876
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2023-12-04, 16:07   

Nie wygaśnie, dopóki mamy wśród nas "prawdziwych Polaków" ;)
Cytat:
Mój drogi trzeba było napisać że to forum śwaitowych ludzi a nie zwykłych karawaningowców, potemi widzisz my pospulstwo
_________________
Marian
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***