Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grecja 2024 wiosna
Autor Wiadomość
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 215/481
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2024-03-04, 11:07   

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
a młody Polak był w wodzie po drugiej stronie i nie zamknął kampera.Jednak mlodzi Grecy kradną,bo ukradli mu portfel z dokumentami miał go na łóżku.

dobrze, że pieniądze miał schowane



4.00 minuta
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2024-03-04, 19:02   

Jesteśmy na specjalnym parkingu dla kamperów których jest ponad 20.Jestesmy koło Grażyny czyli na CT Gagula12,oni mlodz mogą sobie jezdzćpo Turcji my nie.Przyjechali bo byli już w Turcji 3 miesiace.Nawet udalo mi się prawie namowc Muzyka,ale ja sama uważam że takim staruchów wystarczy Grecja która jest w Uni,i wszystko mamy tak samo.Dam foty ale tylko z wody Termopil,bo tu jest fajowo.Teraz wczesna wiosną nie ma wchodzenia do morza zimnego.Pa,pa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 186/411
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-03-04, 19:33   

Basiu Basiu, niech Zbychu się wygrzeje bo nic bardziej fajnego jak zadowolony Chłop, pozdró
w Zbycha od Kompleta!
:spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2024-03-04, 19:55   

Komplecik niech Ewa zapisuje wszystko,bo jak Z.się zgodzi to do końca kamperowania winna być Hiszpania bo napewno większa,piękniejsza ale trudniejsza jak Grecyja.Ale tyle kamperów stoi a polak nie miał zamkniętego busa idąc do wody i ukradli mu dokumenty bo chcieli forsę a forsa została była schowana.Tu Spotkaliśmy Gagula 12 z CT..,ale ona teraz nie piszę tak ja ją chociaż nie wklejam fot.Moj zięć elektronik nie zna się na CTimie.Pozdrawiamy z gorących wód.TV działa oglądamy wiadomości.Foty dałam na fejsa.Barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 186/411
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-03-04, 20:21   

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Komplecik niech Ewa zapisuje wszystko,bo jak Z.się zgodzi to do końca kamperowania winna być Hiszpania bo napewno większa,piękniejsza ale trudniejsza jak Grecyja.Ale tyle kamperów stoi a polak nie miał zamkniętego busa idąc do wody i ukradli mu dokumenty bo chcieli forsę a forsa została była schowana.Tu Spotkaliśmy Gagula 12 z CT..,ale ona teraz nie piszę tak ja ją chociaż nie wklejam fot.Moj zięć elektronik nie zna się na CTimie.Pozdrawiamy z gorących wód.TV działa oglądamy wiadomości.Foty dałam na fejsa.Barbara

Basiu super, pamiętaj o Zbychu pozdrów od nas, Hiszpania to co kilometry plaża dla siebie lub co pięć większe skupiska kamperów, zresztą co ja będę Ciebie uczył ty i tak chodzisz swoimi ścieżkami, na kaffce w maju wszystko ci opowiem, my pewnie dla odmiany jak szczęśliwie wszystko pójdzie i Pan Bóg da we wrześniu ruszymy Twoimi śladami do Grecji, znaczy z twoich opowieść ja Grecję znam już prawie :szeroki_usmiech byłem też 2 razy w Grecji, tak że pożyjemy zobaczymy :spoko

Piwo bym Ci postawił ale mało zdjęć :ok
_________________
komplet
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
yamah 
weteran


Twój sprzęt: CARTHAGO CHIC-S plus
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Sty 2019
Piwa: 258/106
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2024-03-04, 20:26   

SlawekEwa napisał/a:

dobrze, że pieniądze miał schowane

Powiem tak..staliśmy tam kilka razy i nigdy nie zauważyliśmy podejrzanych ludzi którzy kręciliby się wokół kamperów lub obserwujących kampery..każdy moczy się na luzie bez przywiązanych portfeli :bajer
Żal mi Damiana oraz współczuję (spotkaliśmy się w styczniu) jednak zostawiając portfel na widoku zrobił zaproszenie złodziejowi :gwm a ci youtuberzy trochę przesadzają :roll: bo w tych krzakach złodzieje nie stoją (są miny) gdyż ci vanowi "kamperowcy" obsrywają je stojąc tyle czasu bez kibli :gwm ..byłem widziałem

IMG202401281.jpg
Plik ściągnięto 15 raz(y) 1,78 MB

_________________
Ten kto żyje widzi dużo..ten kto podróżuje widzi więcej
-------------------------------------------------------------------------------
był Ducato 2,5 Burstner na próbę.. Pilote Explorateur715...zostało Carthago Chic-S plus
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2024-03-05, 13:45   

Moglibyśmy jechać z Gagula do Turcji bo oni tam wracają ale nie Muzyk a ja sama stwierdzam po co lepiej w kraju unijnym.My już jesteśmy za starzy,a w Turcji bylam tyle razy ale dawno temu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2024-03-07, 13:44   

My stoimy mniej więcej tak samo ale po drugiej stronie.Poznali na Polacy sprzd kilku lat.Wiosna do morza się nie wejdzie to nie ma jak ciepełko wody,po niedzieli jak będzie mniej grekow pojedziemy na ciepłe jezioro,tamta woda najlepsza w Grecji,Gagula wraca do Turcji,przez moment myślałam nawet Z nie mówił nie,ale teraz moja decyzja nie tylko Unia,za starzy jesteśmy tu w razie czego mamy się do kog zwrocić.Pozdrawiamy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2024-03-07, 13:52   

Komplecik malo fot bi ile można robić foty tej samej rzece,ale za to gorąca zdrowa woda to lepsze jak sanatorium.Posrawlam Ci 3 piwa,bo Hiszpania to coś!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Komplecik 
Kombatant

Twój sprzęt: Eliocik
Nazwa załogi: Kompleciki :)
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Cze 2011
Piwa: 186/411
Skąd: Kraków
Wysłany: 2024-03-07, 14:32   

Basiu jak Wam tam na wodach dobrze to nie ma sensu się ruszać, słusznie zauważyłaś że woda w morzu zimna a i przy rzece cieplej gębę można do swoich otworzyć bo ktoś zawsze tam zawita, tak że też masz piwo odemnie bo wartasz pozdró Zbycha od Komplecik ów
:spoko
_________________
komplet
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mandej 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: KNAUS
Nazwa załogi: Magdalena i Krzysztof
Dołączył: 24 Sty 2024
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2024-03-07, 15:00   

Grecja spodobała nam się tak bardzo ze nasz kamperek spedził zimę na parkingu w Atenach a my odliczamy dni aby dolecieć do niego samolotem z Wrocławia. Bedziemy na miejscu 18 marca . Tym razem mamy tylko 7 dni. Kierujemy sie na Nauplion ale bardzo chętnie skorzystali bysmy z ciepłych źródeł w okolicy. Bardzo prosze doświadczonych forumowiczów o jakąś propozycję. I czywiście ciągle śledzimy wyprawę Barbary i Zbigniewa których spotkalismy w zeszłym roku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2024-03-07, 15:54   

Koło Nafplio I w zNafplio nie ma ciepłych żródeł,najbliższe w METANIE.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Barbara i Zbigniew Muzyk 
Kombatant


Twój sprzęt: fiat ducato2001-Bassa748
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lip 2010
Piwa: 351/397
Skąd: krakow
Wysłany: 2024-03-07, 15:56   

Madej przypomnij bo my już bardzo starzy i nie pamiętam spotkania.Barbara
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mandej 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: KNAUS
Nazwa załogi: Magdalena i Krzysztof
Dołączył: 24 Sty 2024
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2024-03-07, 19:43   

Spotkaliśmy się na parkingu pod zamkiem Nauplion w październiku. Zaistalowałem przy Tobie Maps Me i otrzymałem mnóstwo fajnych miejscówek. Dzięki Tobie trafiliśmy do polskiego kościółka i zdobyliśmy mnóstwo ciekawych informacji. Jeszcze raz gratuluję doskonałej pamięci geograficznej i bardzo pozytywnego nastawienia .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rychard3 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: ducato99r.
Dołączył: 16 Lis 2018
Piwa: 1/6
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2024-03-08, 10:16   

Cześć Basiu !!! Z okazji święta Kobiet , składam najserdeczniejsze życzenia,długich lat podróżowania, oraz tyle powrotów co wyjazdów. :roza:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***