Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PZ-MOT się wysmolił i podwoił kwotę ASSISTANCE - kogo wybrać
Autor Wiadomość
pionier01 
stary wyga


Twój sprzęt: LMC Liberty 570s 1997
Nazwa załogi: 4 facetów i jedna dziewczyna
Dołączył: 09 Wrz 2017
Piwa: 58/4
Skąd: Kuźnia Raciborska
Wysłany: 2024-03-01, 20:36   PZ-MOT się wysmolił i podwoił kwotę ASSISTANCE - kogo wybrać

Kilka dni temu skończyło mi się ASSISTANCE w PZ-MOT na starego kampera. Płaciłem około 370 zł na rok w pakiecie VIP. Ku mojemu zdziwieniu kiedy chciałem przedłużyć na kolejny rok kwota przekroczyła 600zł! To skok prawi 100%!

Jakie proponujecie ASSISTANCE w wersji VIP na rok 2024?

Kamper z 1997 roku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Cyryl 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Ducato Rimor
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Paź 2009
Piwa: 301/14
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2024-03-02, 08:04   

z assitance jeżeli chodzi o płacenie nie ma kłopotu, ale może być kłopot z realizacją.

kamper jest traktowany jak pojazd dostawczy i firmy przewożące takie pojazdy lawetami, mają skrzynie ładunkowe dostosowane wymiarami do tych pojazdów, ale tu może być kłopot.

z racji zabudowany niektóre kampery mają większy rozstaw tylnych kół niż przednich i czasami nie mieszczą się na szerokość na lawecie przystosowanej do samochodów dostawczych.

dlatego też może się tak zdarzyć, że i tak trzeba będzie wzywać lawetę do samochodów ciężarowych, a to już inna bajka.

więc jeżeli nasz kamper ma większy rozstaw kół z tyłu niż z przodu, to mimo płacenia assisance i tak zostaniemy na lodzie.
_________________

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***