Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Płukanie (czyszczenie) wtryskiwaczy.
Autor Wiadomość
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 76/80
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2024-04-01, 15:16   

Kazik II napisał/a:
Podobno bardzo skuteczne są również preparaty rozpuszczające kamienie nerkowe np. Uralyt U. Drogie cholerstwo ale działa :bajer

Cytryny-sok równie skuteczne i tanie( w promocji) :haha: :haha: :haha:
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AMIGO 
doświadczony pisarz
Niepoprawny optymista

Twój sprzęt: Uniwersalny pseudomotokamper się planuje...
Dołączył: 29 Lis 2009
Piwa: 2/31
Skąd: Dolny Śląsk+Bawaria
Wysłany: 2024-04-01, 15:28   

Ale trzeba się śpieszyć, bo te wszystkie szczególne mikstury działają i są dopuszczone tylko raz w roku, tzn. dzisiaj :bigok :diabelski_usmiech :haha: :haha:
_________________
BOGDAN
,,Po co uczyć się na własnych błędach? Lepiej uczyć się na cudzych...
...sukcesach''
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PietraS 
początkujący forumowicz

Dołączył: 08 Sty 2024
Piwa: 1/1
Skąd: Toruń
Wysłany: 2024-04-01, 18:02   

przemo.d napisał/a:
I ja coś dorzucę:) nie wlewajcie tego do drogiego układu wtryskowego ... pompa wysokiego ciśnienia i nowoczesne wtryskiwacze w młodym dieslu to precyzyjne i skomplikowane /drogie/ elementy ...
Ja robię "nowoczesnymi" dieslami z 70-100kkm rocznie I pewnie z 2mln./km przejechałem już spokojnie.
W żadnym z aut nie miałem kłopotów z motorem ani z wtryskami a miałem wiele aut..
Może ktoś skorzysta: wymieniam olej co 15kkm, tankuje tylko! na firmowych stacjach paliw /jak nie znam firmy nie tankuje -proste :spoko / I raz na kilka zbiorników wlewam paliwo premium, ono ma właściwości czyszczące a nie wątpliwej jakości preparaty. Jak ma się coś rozlecieć to i tak cudowny preparat nie pomoże.
Pozdrawiam



No, no, trszku inaczej jak się popyla codziennie po autostradzie, a inaczej wokoło komina. Wymieniam olej co ok. 10 tys. a silnik i tak się zasyfił. Tankuję tylko na "firmowych", nie przypominam sobie, bym był na nie firmowej, zresztą, w mojej okolicy innych nima... Stosuje "firmowe" dodatki, od firmy obecnej w ponad 100 krajach (sprawdziłem), obecnej w pierwszoligowym, światowym motosporcie, prawie od 100 lat. Czymże to miałaby się różnić jakość ich firmowych produktów, od produktów "firmowych" producentów paliw? Co lepsze, to, że ten producent "wątpliwej jakości" dodatków uszlachetniających paliwo, sprzedaje swoje produkty firmom produkujących paliwo "premium" by mogły czyścić nasze układy paliwowe :bajer Zresztą, od jakiego momentu firma się staje "firmową" firmą? :roll:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***