Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2009-01-19, 11:41
Dlaczego nie ma fartuchów błotnych?
Autor Wiadomość
eler1 
Kombatant


Twój sprzęt: kamper
Nazwa załogi: elerki
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 52/129
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2008-05-24, 13:46   

janusz napisał/a:
Widzę tu niedoskonałość kropelki powinny spadać przed koło i być rozjeżdżane, a nie za kołem po oczach rowerzystów. :haha:
taki był zamysł po oczach :haha:
_________________
Pierwsza MAŁA KARAWANA na CT :)

Życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiadomo na co się trafi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2008-06-24, 21:23   

zabierałem się do tych fartuchów jak do jeża pech a,może nie pech chciał, że kolega potrzebował formy do swojego gołego niedaweno kupionego kamperka rozkręcił mi domek i miał wszystko poskładać z dodatkowym malowaniem i renowacją plastików nieszczęśliwie pomalowanych przez pierwszego właściciela po demontażu zaparło mi dech zgnite listwy boczne podłoga za nakloami w opłakanym stanie.
rezulatat wymiana listew dolnych bocznych i renowacja i sztukowanie podłogi newralgiczne miejsca połączenia na dole przykryte ładnie plastikiem
i mam problem chcjałbym zabezpieczyć pozostałą podłągę od spody i nie bardzo wiem czym to pomalować żeby był efekt na lata i tu poproszęo radę majsterkowiczów .Sezon wyjazdów a ja z rozkopanym kamperem :-x
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Sławek HORA
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-29, 19:42   

W moim małym ośmiotonowym amerykańskim kamperku wszystkie wolne przestrzenie przed i za kołami w narożach wypełnione są pianką poliuretanową. Tą też pianką w wielu miejscach zamknięte są otwory przez które wyprowadzone są przewody instalacji elektrycznej. Zbiorniki wodne od spodu też zabezpiecza pianka.
Sprawdziłem, że takie zabezpieczenie jest naprawde skuteczne, a dodatkowo wytłumia i wzmacnia połączenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***