Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2010-09-13, 14:38
III Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych MOBILEXPO 2009
Autor Wiadomość
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2009-10-12, 17:21   

Dotarliśmy do domu :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2195
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-10-12, 17:45   

Przyszedł czas na pochwały.

Nasz niemiecki kolega, camperteamowiec o nicku pickup-camper znalazł się wśród nagrodzonych, najlepszych wystawców. Gratulujemy naszemu koledze! :bukiet:

Przedstawiciele nagrodzonych firm, a wśród nich Janusz z dyplomem dla CamperTeamu i pickup-camper(oznaczony strzałką).jpg
Plik ściągnięto 7576 raz(y) 128,31 KB

_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2195
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-10-12, 17:51   

A teraz o chwili dla nas najmilszej. CamperTeam nagrodzony został dyplomem za propagowanie turystyki kamperowej.
Oto skan dyplomu i fotka upamiętniająca to wydarzenie.

Scan10005 (Small).JPG
Plik ściągnięto 7565 raz(y) 36,35 KB

CamperTeam nagrodzony!.jpg
Plik ściągnięto 7565 raz(y) 112,88 KB

_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
grzesk 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Elliot
Nazwa załogi: Grzesk
Dołączył: 25 Wrz 2008
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2009-10-12, 18:23   

No ja nie wiem, czytam te posty z targów i jestem niepocieszony. Przecież na targi pojechała delegacja camperteamu wraz z zarządem i co? I nic, ciągle tylko fotki integracyjne, buziaki i takie tam sobie inne, szkoda nawet gadać . A gdzie merytoryczna ocena targów, co było, jakie firmy wystawiały , tendencje rozwojowe - no nic, kompletnie nic, oprócz trzech fotek (dosłownie trzech) uczestników na tle kampera. Ciągle tylko zdjęcia typu: tu buteleczka tam kanapeczka, tu piesek tam kotek. Przecież to powinno być odwrotnie, powinna być masa zdjęć z targów z komentarzami wystawców i uczestników, a cała reszta powinna przewijać się w tle.
No nie, gdybym ja swojemu szefowi w firmie taką realcję przedstawił z targów to w tej samej godzinie musiałbym szukać sobie roboty.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zlotu, bo chyba to miało być głównym celem.
A jeszcze jedno, tak dziwnym trafem po targach, odżył temat " Czy jest sens kupować kampera?" , czy to żart?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Aulos 
weteran


Twój sprzęt: Bürstner Solano na Ducato
Nazwa załogi: SOKOŁY
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2007
Piwa: 62/37
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-10-12, 18:39   

grzesk napisał/a:
No nie, gdybym ja swojemu szefowi w firmie taką realcję przedstawił z targów to w tej samej godzinie musiałbym szukać sobie roboty.

Ale tu nikt nie ma szefa, a relacje z pewnością znajdą się w nowych numerach zaprzyjaźnionych magazynów. :wyszczerzony:
Pozdrawiamy wszystkich uczestników zlotu "okołotargowego", nieustannie Wam zazdraszczając spotkania, atmosfery, pogaduszek... :spoko
_________________
"Nosiciel nieuleczalnej kamperomanii"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ana i piotr 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: w trakcie poszukiwań
Nazwa załogi: piotr, anka i 3 wspaniałych
Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: Łomża
Wysłany: 2009-10-12, 18:56   

może będę nie obiektywna , ale myślałam że zobaczymy wiecej aut. Jedna hala poświęcona była 4x4 druga kamperom. największe stoisko mial chyba elcamp. nie potrafie czy było można zobaczyć nowe rozwiązania bo dla mnie wszystkie były nowe ;-))) ale ilość aut nie powalila mnie na kolana. Kilka podobnych zabudów. Musialabym przeanalizować materiały zebrane zeby powiedzięć ktory to byl samochód z taką wysoko zabudową, dzięki czemu łżko z alkowy bylo wyjątkowo nisko - był tylko taaki jeden więc ci co oglądali napewno wiedzą o którym mówie i może podpowiedzą co to dokladnie było. A temat czy warto kupić, no cóż... wcale się nie dziwie że powrócił, szczególnie po rozmowie jaką przeprowadziliśmy z pewną Panią. Oglądalismy ich kamperka troche porozmawialiśmy jak się rozkładają łóżka. Pani zapytala czy jesteśmy zainteresowani zakupem czy wypożyczeniem. Odpowiedzieliśmy szczerze że chcemy kupić, ale na poczatejk bycmoże wynajelibyśmy auto żeby w praktyce sprawdzić co bardziej nam by pasowało. Pani podchwyciła temat i powiedziała że jeśli mamy 4 tygodnie urlopu wakacji to zakup się nie opłaca... Po zatym jedna z firm wystawiała auta używane na sprzedaż, samochody były pozamykane na 4 spusty, żadnej żywej duszy wokół tylko kartka na zewnątrz co to za auto jakie ma wyposażenie i ile kosztuje.
Na zewnątrz hali też byly powystawiane auta, na niektórych były napisane ceny czyli na sprzedaż, ale że padało dość ostro jak wyszliśmy z hali to zabraliśmy się.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2009-10-12, 18:58   

I ja bardzo serdecznie dziękuję za "przytulisko" u Koczorków, za "daj pyska" Mirka Kalinina, Koko, Mazurków i wszystkich CamperTeamowców razem wziętych. Za wspomnienia starych dziejów z Eeikiem i męskie (bez podtekstów proszę) objęcia z Medardem.
Jakże miło było mi patrzeć na krakowskie kamperowisko tylu wspaniałych przyjaciół i jakże ciężko bez kampera....
Bardzo ucieszyło mnie też spotkanie z redakcją "Polskiego Caravaningu" (nowe wyzwania) i plotkowanie o Stowarzyszeniu z Januszem i Tadeuszem (nowe doznania).

Pozdrawiam też, i to bez ogródek wieczornego Balantajsa z "Wężowego spaceru na Kopiec Krakusa" :haha:

A pogoda?...Pod dachem u przyjacół była całkiem znośna. :hura
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MAREKH 
weteran


Twój sprzęt: LMC na DUKATO
Dołączył: 28 Wrz 2007
Piwa: 249/71
Skąd: Kielce
Wysłany: 2009-10-12, 19:24   

Specjalnie dla "grzeska"

100_4160 (Medium).JPG
Plik ściągnięto 218 raz(y) 65,75 KB

_________________
Marzenia-podróże-uśmiech
https://www.youtube.com/watch?v=LJoQJV1HsRE
https://www.youtube.com/watch?v=RR91HBlRqKg
https://www.youtube.com/watch?v=gat7m3z_BVk
https://www.youtube.com/watch?v=11BlqFL8t2c
https://www.youtube.com/watch?v=xV91EI-M1tk
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ahmed 
Kombatant
Burak


Twój sprzęt: Bezdomny
Nazwa załogi: Buraki
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lut 2009
Piwa: 207/306
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2009-10-12, 20:12   

Tadeusz napisał/a:
Przyszedł czas na pochwały.

Nasz niemiecki kolega, camperteamowiec o nicku pickup-camper znalazł się wśród nagrodzonych, najlepszych wystawców. Gratulujemy naszemu koledze! :bukiet:


Wszyscy mają nagrody w rękach, a on nic :haha: :haha: :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 212/477
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2009-10-12, 20:24   

Adi napisał/a:
MG_7462.JPG
Mój drogi sąsiad z prawej - Eeik

Czyżby Eeiki auto zmienili na Targach :roll:
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rockers 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT 28
Nazwa załogi: Rockersiki
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Sie 2008
Piwa: 23/14
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-10-12, 20:29   

Ja również dziękuję za miłe towarzystwo bardzo dobrze się ze wszystkimi bawiłem mam nadzieję że czas do następnego spotkania szybko przeminie bo już się doczekać nie mogę :ok

PS.
Adi wiem że masz kamerkę taką małą pod drzwiami trza uważać aby jej przypadkiem nie kopnąć jak by się tak chciało buty wygodnie wiązać :szeroki_usmiech :spoko
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wmaker 
stary wyga


Twój sprzęt: bezdomny :|
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 27 Wrz 2007
Piwa: 5/20
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2009-10-12, 20:40   

ana i piotr napisał/a:
Musialabym przeanalizować materiały zebrane zeby powiedzięć ktory to byl samochód z taką wysoko zabudową, dzięki czemu łżko z alkowy bylo wyjątkowo nisko - był tylko taaki jeden więc ci co oglądali napewno wiedzą o którym mówie i może podpowiedzą co to dokladnie było


To było stoisko ABM Campers nie mam zapisane jaki, chyba jakiś Knaus - moja połówka też zwróciła na niego uwagę - zabudowa nie była dużo wyższa od standardu ale bardzo wysoka podwójna podłoga dawała efekt nisko umieszczonej alkowy (trochę szkoda straconej funkcjonalności foteli przednich ale to trzeba by sprawdzić na wyjeździe). Drugim asem był dla nas JOINT SPACELINE ETREME 325 - piętrowe łóżka i duża łazienka - prezentowany przez MTM CAMPERY . Brakowało mi firm z osprzętem - listwami, uszczelniaczami, śrubkami ,zamkami i innymi zabawkami dużych chłopców.
_________________
Non omne licitum honestum
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Amerykanie 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: ford econoline
Dołączył: 14 Paź 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-12, 20:44   

Co prawda z małym opóźnieniem ale bardzo Wam dziękujemy za kolejne miłe spotkanie :spoko
_________________
Amerykanie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ML 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Levanto A574
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 5/3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-10-12, 21:00   

ana i piotr napisał/a:
Podczas oglądania kamperków w hali kilkakrotnie natkneliśmy się w środku na kobitke bląndynkę z mężem i córką, ale tak jakoś głupio mi było ich zaczepić...


Pozdrowienia od tej kobitki i jej męża, bo to chyba o nas chodzi :) Rzeczywiście szkoda, że nas nie zagadnęliście... ale może przy następnej okazji :spoko
_________________
To tylko MATRIX ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
prezesuu 
weteran
102 dni to nie zbyt wiele


Twój sprzęt: chwilowo bezdomny
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Piwa: 22/13
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 2009-10-12, 21:02   

wmaker napisał/a:
To było stoisko ABM Campers nie mam zapisane jaki, chyba jakiś Knaus
Jeżeli na stoisku ABM Campers to Eura Mobil. One mają podwójną podłogę, a raczej piwnicę pod całą zabudową. :helm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***