Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Paryż - camping
Autor Wiadomość
adambar 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: ducato weinsberg
Dołączył: 03 Sty 2008
Skąd: z kanapy
Wysłany: 2009-10-02, 21:56   Paryż - camping

będe w niedziele w paryżu i szukam ze wzgledów bezpieczeństwa campingu w centrum
czy ktoś moze mi pomóc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
uczeń 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: fiat ducato mooveo
Nazwa załogi: rodzinka
Dołączył: 30 Gru 2008
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2009-10-04, 10:29   wiem duzo o Paryżu...

wczoraj wróciliśmy z Paryża, ten camp http://www.campingparis.fr/boulogne_infos.html jest OK
blisko centrum, dobre połączenie z metro/ autobus / .
Toalety trochę zaniedbane ale idzie przeżyć.
uważam żde ogólnie jest OK
:spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej_M 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Roller Team, Transit
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Paź 2009
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-07, 21:54   

Byłem na tym kempingu w lipcu w zeszłym roku. Potwierdzam wszystko co zostało napisane powyżej: dosyć duży, całkiem sympatyczny, toalety mogłyby być trochę czystsze. Mają strefy obsługi kamperów- zrzut szarej wody, tankowanie czystej, a niektórzy jeszcze w tych miejscach przepłukują kasety WC. Pierwsza parcela, którą mi zaproponowali to właśnie obok czegoś takiego- na szczęście dało się od razu wymienić. W sezonie mają własne połączenie autobusowe z końcową stacją metra. Można też skorzystać z autobusowej linii miejskiej żeby dojechać do metra- to zdaje się kilka przystanków. Piszę zdaje się, bo nam zwiedzanie miasta wypadło w niedzielę i ostatecznie zdecydowałem się na pojechanie kamperem do miasta. Ogólnie kemping nie jest zły, tylko trochę drogi- zapłaciliśmy około 45 eurosów za dobę- nad Loarą i nad Atlantykiem było taniej. W ramach przygotowywania się do wyjazdu w zeszłym roku próbowałem znaleźć jakiś kemping w Paryżu. Trafiłem tylko na ten i jakiś drugi po przeciwnej stronie miasta, wtedy one miały jakoś połączone strony internetowe, tak że wyglądało na wspólnego właściciela. Zdecydowaliśmy się na ten, bo wyjeżdżając z miasta chcieliśmy pokazać dzieciom La Defense, a to jest od tej samej strony miasta.
Miłego pobytu w Paryżu!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jacekiagatka 
weteran


Twój sprzęt: HYMER 2.8 jtd
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Mar 2008
Piwa: 9/3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-10-07, 22:05   

adambar pisał ten post po zabawie na moich urodzinach :pifko i pewnie dlatego zamroczyło go troszkę i zapomniał że byliśmy tam razem dwa lata temu. :diabelski_usmiech
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adambar 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: ducato weinsberg
Dołączył: 03 Sty 2008
Skąd: z kanapy
Wysłany: 2009-10-12, 18:24   

dzieki za info
urodziny nie powiem tez miały wpływ na kłopoty z myśleniem , ale chciałem sprawdzic czy jest może inny camping , który można by odwiedzić
http://www.campingparis.fr/boulogne_infos.html - cena za kampera z prądem do tego laweta i dwie osoby dorosłe - cena w średmin sezonie 30,50 Euro
za to dobre i schłodzone wino w sklepie na terenie campingu serwują - polecam
łazieniek nie odwiedzałem


dzieki za pomoc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***