Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2010-05-10, 08:07
Ocena zlotu Warkot 2010

Jak oceniasz zlot Warkot 2010 ?
Bardzo dobrze.
9%
 9%  [ 5 ]
Dobrze.
14%
 14%  [ 8 ]
Może być.
18%
 18%  [ 10 ]
Jest mi to obojętne.
11%
 11%  [ 6 ]
Źle.
33%
 33%  [ 18 ]
Fatalnie.
11%
 11%  [ 6 ]
Totalne dno.
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
krynia i stan 
weteran


Twój sprzęt: w budowie
Nazwa załogi: G-Team
Dołączył: 06 Kwi 2008
Piwa: 3/6
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-05-07, 07:41   Ocena zlotu Warkot 2010

Pozwolę sobie nie zgodzić się ze stwierdzeniem iż mam zamknąć dziób i jeśli nie podobało mi się to spróbować zrobić samemu lepszy.
Oczywiście przesadziłem stwierdzenie nie padło w takiej formie i nie było skierowane do mnie.
Sens jednak pozostaje taki, a ja uważam że jeżeli ktoś bierze za to pieniądze (a zapytaliśmy się za co płacimy i padła odpowiedź że za zlot w całości) to tym samym nie ma prawa odmówić oceny tego zlotu płacącym za niego.
Po za tym myślę iż nie jesteśmy zamkniętą hermetycznie elitarną grupą i chcemy przygarniać nowych członków, i jak sądzę ocena zlotu nie ma na celu krytykanctwa a wyciągnięcie wniosków i poprawienie niedociągnięć w myśl zasady że błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi i to jest jego największy błąd :) .
Ale może się mylę, jeśli takie odczucia mają tylko pojedyncze osoby to faktycznie problem jest z nimi, dlatego pomyślałem że dobrym rozwiązaniem tego problemu będzie ankieta którą niniejszym pozwoliłem sobie założyć.

Edytowano 18-05-2010
Żeby było czytelniej wklejam tutaj podsumowanie, te same co pierwotnie powstało gdzieś w w środku, myślę iż niewielu ludzi przeczyta wątek od deski do deski, więc tak będzie czytelniej.

Cytat:
Dyskusja zamarła, więc chyba można zacząć tworzyć podsumowanie.
W trakcie wyodrębniły się dwa główne wątki i tak jak ja to rozumiem jeden dotyczy organizacji zlotu a drugi wyalienowania, nowych niedoświadczonych członków CT.
Na początek lista Koguta
Podobało się :
1) przestrzeń i teren
2) czystość ( opróżniane śmietniki )
3) sanitariaty - super !!!
4) poczucie bezpieczeństwa na kempingu , ochrona , patrole piesze itp.
5) prąd był w gnaizdkach zawsze - mimo kpl .
6) może miałem farta ale Martensik osobiście mnie pożegnał przy recepcji w trakcie wyjazdu , to miłe jak gospodarz życzy szerokiej drogi i interesuje się swoim gościem .
7) dostępność do muzeum przez cały czas , byłem parę razy i zawsze coś fajnego widziałem pierwszy raz...




Nie podobało się :

1) Brak informacji za co płacę i ile płacę za poszczególne udogodnienia w określonym czasie - ryczałt się nie sprawdził .
2) Brak szczegółowej informacji o planie dnia z godzinami co można w przyszłości zastąpiś kempingowym radiowęzłem gdzie na bieżąco ludziska są informowani co teraz się odbędzie lub odbywa - kilka pozycji mi umykało a chciałem zobaczyć .
3) Nie podobało mi się wpuszczenie na teren miejscowej młodzieży , która zawładnęła imprezami przy scenie , szczególnie wieczorem .

Okazuje się iż niewiele można do niej dodać, Kogut zawarł niemal wszystko zarówno na plus jak i na minus.
Ale ciągle przewija się sprawa prądu, byli tacy którzy z tego powodu odjechali z kwitkiem.
Myślę że na przyszłość dobrze byłoby stworzyć listę załóg które bez prądu żyć nie mogą i zarezerwować dla nich przyłącza.

Tak więc po podsumowaniu więcej jest plusów niż minusów, chociaż sonda pokazuje co innego ale sonda pokazuje nastroje ludzi a nie bilans plusów i minusów.
Według mnie głównym winowajcą takiego wyniku sondy jest brak informacji, i to jest chyba dobra wiadomość dla Martesa, gdzyż bardzo niewielkim kosztem może odnieśc pełen sukces w przyszłym roku, powtarzając wszystko co zrobił w tym roku i dodając "informację".
_________________
jak coś wymyślę to tu napiszę .....
Ostatnio zmieniony przez krynia i stan 2010-05-18, 08:49, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Witold Cherubin 
weteran


Twój sprzęt: SEA/ELNAGH - Fiat Ducato 2,3 TD
Nazwa załogi: włóczykije
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Mar 2007
Piwa: 81/48
Skąd: Warszawa-Międzylesie
Wysłany: 2010-05-07, 08:14   

krynia i stan napisał/a:
Po za tym myślę iż nie jesteśmy zamkniętą hermetycznie elitarną grupą i chcemy przygarniać nowych członków, i jak sądzę ocena zlotu nie ma na celu krytykanctwa a wyciągnięcie wniosków i poprawienie niedociągnięć w myśl zasady że błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi i to jest jego największy błąd .

Też tak uważam. :szeroki_usmiech
Zlotu ocenić nie mogę, bo w nim nie uczestniczyłem. :diabelski_usmiech
Na drodze do Warki spotkałem inną załogę, która nie znała drogi na kamping, a ja miałem GPS, który nas doprowadził na miejsce (to był chyba Łysy, bo miał nadbudówkę/alkowę, o której czytałem na forum). :szeroki_usmiech
Po przyjeździe do Warki w piątek po południu zostałem praktycznie odprawiony z kwitkiem. :diabelski_usmiech
Powiedziano mi, że na kampingu jest 80 miejsc z przyłączem do prądu i dla mnie takiego miejsca nie ma, mimo, że zapisałem się na listę uczestników jako jeden z pierwszych.
Miał to być mój pierwszy zlot Camperteamu - ale niestety po usłyszeniu informacji, że jak sobie gdzieś znajdę miejsce to mogę stanąć, ale bez prądu i mam zapłacić 120 zł, to po prostu wkurzyłem się i pojechałem szukać bardziej przyjaznego kampingu. Znalazłem go w Sandomierzu, gdzie spotkałem kilka przemiłych Camperteamowych załóg, które się tam zatrzymały.
Jak narazie odeszła mnie ochota na uczestniczenie w tak zorganizowanych zlotach, gdzie nie tylko się nie zachęca, ale wręcz odstrasza nowych (niedoświadczonych) uczestników.
Pozdrawiam :spoko
_________________
Witek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krynia i stan 
weteran


Twój sprzęt: w budowie
Nazwa załogi: G-Team
Dołączył: 06 Kwi 2008
Piwa: 3/6
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-05-07, 08:25   

Witold Cherubin napisał/a:
Powiedziano mi, że na kampingu jest 80 miejsc z przyłączem do prądu i dla mnie takiego miejsca nie ma, mimo, że zapisałem się na listę uczestników jako jeden z pierwszych.


Trzeba było wjeżdżać prądem ktoś by się podzielił , nie w sensie na "lewo" ale dałby się podłączyć do siebie my tak zrobiliśmy bo wolnych przyłączy już nie było, więcej wiary :spoko
_________________
jak coś wymyślę to tu napiszę .....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2010-05-07, 08:25   

Witold Cherubin napisał/a:
krynia i stan napisał/a:
Po za tym myślę iż nie jesteśmy zamkniętą hermetycznie elitarną grupą i chcemy przygarniać nowych członków, i jak sądzę ocena zlotu nie ma na celu krytykanctwa a wyciągnięcie wniosków i poprawienie niedociągnięć w myśl zasady że błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi i to jest jego największy błąd .

Też tak uważam. :szeroki_usmiech
Zlotu ocenić nie mogę, bo w nim nie uczestniczyłem. :diabelski_usmiech
Na drodze do Warki spotkałem inną załogę, która nie znała drogi na kamping, a ja miałem GPS, który nas doprowadził na miejsce (to był chyba Łysy, bo miał nadbudówkę/alkowę, o której czytałem na forum). :szeroki_usmiech
Po przyjeździe do Warki w piątek po południu zostałem praktycznie odprawiony z kwitkiem. :diabelski_usmiech
Powiedziano mi, że na kampingu jest 80 miejsc z przyłączem do prądu i dla mnie takiego miejsca nie ma, mimo, że zapisałem się na listę uczestników jako jeden z pierwszych.
Miał to być mój pierwszy zlot Camperteamu - ale niestety po usłyszeniu informacji, że jak sobie gdzieś znajdę miejsce to mogę stanąć, ale bez prądu i mam zapłacić 120 zł, to po prostu wkurzyłem się i pojechałem szukać bardziej przyjaznego kampingu. Znalazłem go w Sandomierzu, gdzie spotkałem kilka przemiłych Camperteamowych załóg, które się tam zatrzymały.
Jak narazie odeszła mnie ochota na uczestniczenie w tak zorganizowanych zlotach, gdzie nie tylko się nie zachęca, ale wręcz odstrasza nowych (niedoświadczonych) uczestników.
Pozdrawiam :spoko

wiem Witoldzie ze byles...
szkoda ze do mnie nie zadzwoniles..lub nie poszukales nas na terenie..
przeciez Lysy wjechal..podlaczyl sie do pradu kolo nas..i nie bylo problemu...
po nim..przyjechalo jeszcze wiele zalog..ktorzy rowniez sie podlaczyli...
ehh...
miejsca tez bylo duzo..przeciez nawet Roger przyjechal dopiero w sobote..i bez problemu ustawil sie na przeciwko nas....i pradzik tez mial...
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Witold Cherubin 
weteran


Twój sprzęt: SEA/ELNAGH - Fiat Ducato 2,3 TD
Nazwa załogi: włóczykije
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Mar 2007
Piwa: 81/48
Skąd: Warszawa-Międzylesie
Wysłany: 2010-05-07, 08:50   

gino napisał/a:
przeciez Lysy wjechal..podlaczyl sie do pradu kolo nas..i nie bylo problemu...
po nim..przyjechalo jeszcze wiele zalog..ktorzy rowniez sie podlaczyli...
ehh...

Też żałuję, ze tak zostałem potraktowany, ale powiedziano mi, że nie ma już możliwości podłączenia do prądu, bo instalacja nie wytrzyma i wywala "korki". Ja mam słaby akumulator (silnikowy musiałem już wymienić) i wolałem nie ryzykować.
Przepraszam Gino, że nie zadzwoniłem w sprawie podkładki pod tablice, ale mam nadzieję, że będę mógł je otrzymać w drugim rzucie?
Pozdrawiam :spoko
_________________
Witek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2010-05-07, 08:56   

podkladeczki sa dla Ciebie odlozone.. :spoko
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Witold Cherubin 
weteran


Twój sprzęt: SEA/ELNAGH - Fiat Ducato 2,3 TD
Nazwa załogi: włóczykije
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Mar 2007
Piwa: 81/48
Skąd: Warszawa-Międzylesie
Wysłany: 2010-05-07, 09:32   

Ted69 napisał/a:
My przyjechaliśmy tez w piątek wieczorem - już było ciemno, usłyszeliśmy dokładnie to samo - ale w praktyce okazalo sie ze prad jest (wolne gniazdka) - trzeba tylko poszukać, pokombinować.


Tak gwoli wyjaśnienia, mam pytanie: to po co była cała ta cała checa z listą uczestników i zapisami na zlot w Warce ?
Ja uważałem, że jak się zapisałem, to będę miał zapewnione miejsce z przyłączem do prądu. Okazało się, że organizatorzy nie brali pod uwagę listy zgłoszeń, tylko zasadę kto pierwszy ten lepszy. Poza tym usłyszałem że dwa miejsca są dla kogoś zarezerwowane, więc uznałem, że nie mam szans na przyłącze.

Bardzo przepraszam, ale ja pierwszy raz przyjechałem na zlot i jak główny organizator mi powiedział, że nie ma możliwości przyłączenia do prądu, to ja mu uwierzyłem, a kombinować po prostu nie umiem, wole proste i klarowne sytuacje - albo jestem przewidziany na liście, albo nie.

Moim zdaniem organizatorzy nie wypadli najlepiej, z rozmów z kolegami na kampingu w Sandomierzu wiem, że w ubiegłym roku były agregaty i prąd był dostępny dla wszystkich. W tym roku niestety tak nie było.

Ale o tym, że zrezygnowałem z uczestnictwa w zlocie zdecydowała forma w jakiej zostałem "odprawiony z kwitkiem". Nie lubie być traktowany jak natrętny intruz zadający kłopotliwe pytania i tyle. Widocznie za dużo juz przeżyłem i wole mieć spokój od kombinowania, tym bardziej, że robie to za własne pieniądze i nikt mi łaski nie robi.
Pozdrawiam :spoko
_________________
Witek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bogus bednarski 
zaawansowany
b.b tulipan


Twój sprzęt: Nie A4, Nie L4 tylko T4
Dołączył: 27 Sty 2010
Piwa: 3/6
Skąd: dolnośląskie.
Wysłany: 2010-05-07, 09:52   

no to do trzech razy sztuka.
już w roku 2011 chyba organizator będzie wiedział ilu ma być uczestników na jego polu.
jeśli jest mało możliwości z mediami to nie spraszam tylu ludzi i nie robię reklamy na forum.
ps. a w Sławie było około 180 załóg i wszyscy byli zadowoleni z mediów.[tak myślę]
ps.2 było kilka załóg z CT ale to wszystko się rozmyło po terenie.
_________________
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.

Pozdrawiam z Wrocławia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 261/71
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-05-07, 10:16   

Witold Cherubin napisał/a:
Bardzo przepraszam, ale ja pierwszy raz przyjechałem na zlot i jak główny organizator mi powiedział, że nie ma możliwości przyłączenia do prądu, to ja mu uwierzyłem, a kombinować po prostu nie umiem, wole proste i klarowne sytuacje - albo jestem przewidziany na liście, albo nie.


Bo i poco kombinować , jeśli lista zapisów na zlot nie ma ograniczonej liczby uczestników więc możliwości chyba są nieograniczone (ja tak to rozumiem).

:spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pirat666 
weteran


Twój sprzęt: Ducato 1.9D Dethleffs
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Piwa: 9/17
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2010-05-07, 10:16   

Nie będę wnikał za bardzo w organizację bo nie byłem na całym zlocie ... tylko w czwartek wieczorem zajechaliśmy po drodze przywitać się z tymi co już tam byli.

Każdy ma swoje potrzeby itp ja się dziwię po co wam tyle PRĄDU ???
przecież autka są w 100% samo wystarczalne. Co innego prąd w herbatce hi hi

Ja oczywiście jestem ciułaczem i liczę każdy grosik więc jak mogę przeznaczyć 120-150 zł na jeden wyjazd lub na 3 wyjazdy to wybieram 3 wyjazdy :diabelski_usmiech

Na chańczy płaciliśmy po 15 zł/dobę za załogę (kampera lub przyczepę lub namiot) i do tego jak ktoś bardzo chciał był też i prąd + 5 zł

Zlotu oceniał nie będę bo znam tylko z opowiadań :spoko

Maretesik bez wątpienia włożył w organizację dużo pracy i chwała mu za to :bukiet: - inna sprawa iż powinien przemyśleć uwagi zlotowiczów aby w następnym roku lepiej spełnić oczekiwania.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 261/71
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-05-07, 10:18   

KOGUT napisał/a:
pani w recepcji nie ma nic do tego


Adamie , jak nie ma nic do tego , jak musisz się zameldować i z góry uiścić opłatę zlotową.
:spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2010-05-07, 12:47   

Już napisałem opinie w innym temacie i nie chcę sie powtarzać ogólnie do D na poprzednim zlocie jak pamiętam były agregaty
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Pawcio 
Kombatant


Twój sprzęt: Pojazd obozowy Wacek McLouis I
Nazwa załogi: PabemanaTeam
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Piwa: 141/471
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 2010-05-07, 12:59   

KOGUT napisał/a:
tu wychodzi następna kwestia , czy to był zlot CT czy nie . Przed imprezą słyszałem , że Warka i Pajęczno są największymi imprezami CT , na miejscu już tak nie mówiono , pewnie dlatego , że nie wszystko było po myśli CT , nie tak jak rok temu dlatego ocena rangi nagle się zweryfikowała .


Jeśli mnie pamięć nie myli...
to Otwarcie Muzeum Karawaningu Warkot 2009 nie był zlotem CT. Podczas tej imprezy odbył się zlot Karawaning.pl
Warkot 2010 to był Warkot 2010... Było wiele załóg CT, ale zlotem CT ta impreza nie była...
Może jestem w błędzie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Witold Cherubin 
weteran


Twój sprzęt: SEA/ELNAGH - Fiat Ducato 2,3 TD
Nazwa załogi: włóczykije
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 14 Mar 2007
Piwa: 81/48
Skąd: Warszawa-Międzylesie
Wysłany: 2010-05-07, 13:06   

KOGUT napisał/a:
pytanie tylko dlaczego nie walczyłęś ? Zapisałeś się na listę w CT a nie na listę kempingu w Warce ( takiej zresztą nie było ) . Przecież to logiczne , że jak jesteś zapisany a nie ma limitu to jesteś na 100% , pani w recepcji nie ma nic do tego .

No właśnie, tylko że ja zostałem poinformowany o braku miejsc z "gniazdkiem" i braku możliwości podłączenia się do innego kampera nie przez panią z recepcji tylko przez głównego organizatora, a on chyba wie czym dysponuje. Dlatego zdziwiłem się czytając, że koledzy, którzy później przyjechali mieli miejsca z prądem. Ja myślałem, że organizator zlotu wie czym dysponuje i zrezygnowałem, a walczyć to już mi się nie chce, wolę znaleźć miejsce gdzie mnie przyjmują z otwartymi rękoma i miło spędzić czas, co jak przeczytałem nie wszystkim w Warce się udało, a niektórzy tak "zawalczyli", że wyszły z tego niezłe jaja.
Pozdrawiam :spoko
_________________
Witek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2201
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-05-07, 13:13   

Organizatorem zlotu pod hasłem "Święto Caravaningu" jest kemping Sielanka i Muzeum Karawaningu przy wsparciu Poskiego Caravaningu i Caravaningu Eksperta.
My jesteśmy uczestnikami tego w założeniu integracyjnego zlotu. :wyszczerzony:
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***