Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
motorhome z usa
Autor Wiadomość
bbart 
zaawansowany

Twój sprzęt: aurora
Dołączył: 30 Wrz 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zach-pom
Wysłany: 2010-08-23, 21:27   

Bardzo przepraszam, że się nie odzywałem ale nie było czasu zajrzeć--wyjazdy, wakacje. Jeśli temat jeszcze aktualny: jestem z Chojny nad Odrą, 60km na pd. od Szczecina; do Bydgoszczy nie tak daleko... KolegA GAZOWAŁ MI jEEPA V8 i renault safrane v6, nie ma problemów. Co do cen- mogę przekazać kontakt. Wynalazki amerykańskie widziałem u niego bardzo różne...Niemcy przyjeżdżają.
Salonka- to jest to! mniam...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bbart 
zaawansowany

Twój sprzęt: aurora
Dołączył: 30 Wrz 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zach-pom
Wysłany: 2010-08-23, 21:44   

Co do spalania, po 8 000 km przejechanych w tym sezonie na gazie bywało 32,7 (80km/h) a max 35 (klima i 9 osób). Bywało na krótkich łikendowych wyjazdach 40 (wiercenie się wzdłuż jezior po dziurach, po wioskach). Norma do wyliczeń kosztów wyjazdów to 33. Uczciwie. Więc jestem zadowolony. Najchętniej sprzedałbym cacko i zakupił troszkę większe(2-3 slajdy).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Skorzak 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Chevy G20 oraz przyczepa Abbey GT415
Dołączył: 01 Cze 2010
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2010-08-24, 02:18   

bbart napisał/a:
Najchętniej sprzedałbym cacko i zakupił troszkę większe(2-3 slajdy).


Zerknij bbart na to:
http://moto.allegro.pl/it..._fleetwood.html

Takie też sprzedają. Powiem szczerze, że po Twojej rekomendacji zacząłem się za czymś takim oglądać, ale niestety kategorię C trzebaby najpierw popełnić...
A tu jeszcze B+E czeka na zrobienie, bo pilniejsza... skąd brać na to czas? :-/

PS. Dzięki za odpowiedź w sprawie gazu. Ja już w końcu znalazłem człowieka, który zna się na temacie. Robił nawet Corvetty i Vipery (swoją drogą niezły odpał kupić sobie sportowe auto za 300 tysi i założyć mu gaz, żeby było taniej, nie? :lol: )
Więc pewnie u niego zrobię co trzeba, ale mikser IMPCO i tak kupuję. Uparłem się na oryginalne rozwiązanie. Chcę zobaczyć jak to zadziała.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
EwaMarek 
Kombatant
Marek


Twój sprzęt: Kamper PLA na Fiacie i budka LMC
Nazwa załogi: Marek, Ewa, córki Wiktoria i Gabriela
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Mar 2007
Piwa: 25/13
Skąd: Czołowo / Koło
Wysłany: 2010-08-24, 21:08   

pytanko odnosnie gazu

wpadłem jak śłiwka w kompot :-(

zamieniłem się na smoka - CHEVROLET EXPRES 5,3 benzyna 4x4 i u nas nie chce się nikt podjąć założenia gazu proszę o rade
jaka firma , na co zwrócić uwage
_________________
Pozdrawiam
Marek

Moje kampery
BURSTNER 90r, 91r, CHAUSSON 2008 i kempingi Hobby 90r, Dethleffs 2002r
Aktualnie kamper PLA 2014 kemping LMC 770 2010r
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jury 
zaawansowany


Twój sprzęt: N-126 za Lancia Ypsilon
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Lis 2009
Piwa: 3/2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-24, 21:24   

EwaMarek napisał/a:
pytanko odnosnie gazu

wpadłem jak śłiwka w kompot :-(

zamieniłem się na smoka - CHEVROLET EXPRES 5,3 benzyna 4x4 i u nas nie chce się nikt podjąć założenia gazu proszę o rade
jaka firma , na co zwrócić uwage

Wtrysk czy gaźnik?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2010-08-24, 21:33   

bbart A co sądzisz o kamperach Winnebago?
Natknąłeś się w JuŁeSej przy okazji poszukiwania kampera dla siebie o tą markę?

Pytam, bo mam bzika. :pad:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
EwaMarek 
Kombatant
Marek


Twój sprzęt: Kamper PLA na Fiacie i budka LMC
Nazwa załogi: Marek, Ewa, córki Wiktoria i Gabriela
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Mar 2007
Piwa: 25/13
Skąd: Czołowo / Koło
Wysłany: 2010-08-24, 21:53   

nie wiem

2004r

nie widać silnika a jeszcze nie otwierałem osłony przy kierowcy( jak w żuku)
_________________
Pozdrawiam
Marek

Moje kampery
BURSTNER 90r, 91r, CHAUSSON 2008 i kempingi Hobby 90r, Dethleffs 2002r
Aktualnie kamper PLA 2014 kemping LMC 770 2010r
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bbart 
zaawansowany

Twój sprzęt: aurora
Dołączył: 30 Wrz 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zach-pom
Wysłany: 2010-08-25, 11:42   

Winnebago kosztuje tam drożej niż inne- to taki ich karmann na mb lub vw. Moim kryterium przy poszukiwaniach był jednak stosunek rocznika i ogólnego stanu do ceny. Gdybym miał szukać po raz drugi (a mam taką nadzieję) to nie marka a inne aspekty byłyby ważne. Jakie-zadługo py pisać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bbart 
zaawansowany

Twój sprzęt: aurora
Dołączył: 30 Wrz 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zach-pom
Wysłany: 2010-08-25, 11:46   

za długo!
Co do gazu- zadzwoń na nr 507 198 710. Tomek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tomiy
doświadczony pisarz

Dołączył: 04 Sie 2008
Piwa: 3/10
Wysłany: 2010-08-25, 21:04   

bbart napisał/a:
Winnebago kosztuje tam drożej niż inne- to taki ich karmann na mb lub vw. Moim kryterium przy poszukiwaniach był jednak stosunek rocznika i ogólnego stanu do ceny. Gdybym miał szukać po raz drugi (a mam taką nadzieję) to nie marka a inne aspekty byłyby ważne. Jakie-zadługo py pisać.


Ale byloby to interesujace ala ew. kupujacych RV'a z USA. Ja sam bym takiego chcial i wszelkie sugestie bylyby pomocne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bbart 
zaawansowany

Twój sprzęt: aurora
Dołączył: 30 Wrz 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zach-pom
Wysłany: 2010-08-26, 16:33   

Proszę bardzo- mój jest do wzięcia. Nie dla tego,że coś z nim nie tak, lecz chciałbym większego. Co do tego, co ważne w poszukiwaniu kampera, to dla każdego coś innego. Ja mam takiego, co to się nigdzie nie mieści, pali strasznie dużo, nieporęczny, brak części, drogo za autostrady, ciężko zawrócić.....itd., a chciałbym zmienić na takiego 12m dł z trzema slajdami (czyli masą większą o min.2 tony). Czy jestem w stanie przekonać kogoś kto jeździ t3 i chwali sobie krzaczki jako wc do luksusu RV? Nie, bo każdy szuka czego innego. Być może sam wybrałbym się pod namiot motorem, ale z trójką dzieci wolę apartament. I NIGDY nie wycofałem się z jakiegokolwiek centrum z powodu gabarytów- to tylko poważnie wygląda (szerszy od alkowy 20cm)- co przypłacam krzykami żony. A potem mówi, że ,faktycznie, dało się i jest fajnie. Ostatnio stałem- nocowałem 200m od Wawelu. Daję radę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pirat666 
weteran


Twój sprzęt: Ducato 1.9D Dethleffs
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Piwa: 9/17
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2010-08-26, 17:02   

bbart napisał/a:
nocowałem 200m od Wawelu.


Dawaj foty :) dużo fotek z miejsc gdzie już byłeś :)
no i czekamy na pierwsze spotkanie z wami bo w Warce się minęliśmy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2010-08-26, 17:49   

bbart napisał/a:
Proszę bardzo- mój jest do wzięcia. Nie dla tego,że coś z nim nie tak, lecz chciałbym większego. Co do tego, co ważne w poszukiwaniu kampera, to dla każdego coś innego. Ja mam takiego, co to się nigdzie nie mieści, pali strasznie dużo, nieporęczny, brak części, drogo za autostrady, ciężko zawrócić.....itd., a chciałbym zmienić na takiego 12m dł z trzema slajdami (czyli masą większą o min.2 tony). Czy jestem w stanie przekonać kogoś kto jeździ t3 i chwali sobie krzaczki jako wc do luksusu RV? Nie, bo każdy szuka czego innego. Być może sam wybrałbym się pod namiot motorem, ale z trójką dzieci wolę apartament. I NIGDY nie wycofałem się z jakiegokolwiek centrum z powodu gabarytów- to tylko poważnie wygląda (szerszy od alkowy 20cm)- co przypłacam krzykami żony. A potem mówi, że ,faktycznie, dało się i jest fajnie. Ostatnio stałem- nocowałem 200m od Wawelu. Daję radę.


Myślę tak samo jak Ty.
Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie...
Kazbar JuŁeSej kamper :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tomiy
doświadczony pisarz

Dołączył: 04 Sie 2008
Piwa: 3/10
Wysłany: 2010-08-26, 20:52   

No to mamy podobne pragnienia :) Mnie tam gabaryty nigdy nie przeszkadzaly. Moze nie zaparkuje na jakims kameralnym kampie w dolinie nad adriatykiem, ale zawsze znajdzie sie inny
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bbart 
zaawansowany

Twój sprzęt: aurora
Dołączył: 30 Wrz 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zach-pom
Wysłany: 2010-08-27, 10:07   

Pirat, nieszczęście z fotami, jak wiesz, polega u mnie na tym, że ja jestem antykomputerowy. Córka moja (pokładałem w Niej nadzieję) jedenastoletnia też woli poczytać z papieru...Ale postaram się coś wyszukać, by pokazać,że taki nienormalny (słowa Koguta o ponadwymiarowych -Milka-kampach) kamper nie jest przez swój wymiar upośledzony. Dziś jadę do Koszalina gdzie parkuję zawsze na parkingu osiedlowym, a wiadomo ile ludziska mają dzisiaj aut.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***