Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2007-04-27, 09:41
Słowenia
Autor Wiadomość
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Dethleffs
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 113/117
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2016-05-15, 16:17   

Trochę odgrzeję kotleta:
Interesują mnie miejsca w Słowenii które można odwiedzić z dziećmi przedszkolnymi.
Tematów o samym kraju jest sporo ale nigdzie nie znalazłem informacji o miejscach przyjaznym rodzinom z małymi dziećmi. Ciągłe zwiedzanie odpada, może ktoś jest w stanie mnie trochę poratować wiedzą?
Nie jestem typowym kamperowcem i nie staję wszędzie na dziko. Dla mnie najważniejszym kryterium to zadowolenie dzieci. Nie przeszkadzają mi place kempingowe.
W zasadzie to zastanawiam się nad założeniem wątku o podróżowaniu z dziećmi, no chyba że takowy już istnieje a ja go przeoczyłem.
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
  Wysłany: 2016-05-15, 20:50   

Zobacz tu https://pl.tripadvisor.com/Attractions-g274862-Activities-Slovenia.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tamtam
zaawansowany

Twój sprzęt: Rimor Brig Super 628
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2015
Piwa: 20/5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-05-18, 22:03   

mischka napisał/a:
Trochę odgrzeję kotleta:
Interesują mnie miejsca w Słowenii które można odwiedzić z dziećmi przedszkolnymi.
Tematów o samym kraju jest sporo ale nigdzie nie znalazłem informacji o miejscach przyjaznym rodzinom z małymi dziećmi. Ciągłe zwiedzanie odpada, może ktoś jest w stanie mnie trochę poratować wiedzą?
Nie jestem typowym kamperowcem i nie staję wszędzie na dziko. Dla mnie najważniejszym kryterium to zadowolenie dzieci. Nie przeszkadzają mi place kempingowe.
W zasadzie to zastanawiam się nad założeniem wątku o podróżowaniu z dziećmi, no chyba że takowy już istnieje a ja go przeoczyłem.


Zależy co Twoje dzieci interesuje.Jeśli plaża to nad jeziorem bo morza mają mało i plaże kamieniste. Słoweńcy na plaże jeżdżą do Włoch, np: Grado.
Generalnie Włochy dla małych dzieciaków chyba lepsze.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***