Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Hajduszloboszlo
Autor Wiadomość
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-08-14, 20:44   

MILUŚ napisał/a:
Tam wcale nie musisz drinkowac ;żeby dostać pustą butelką osobiście lub w dach kampera / przyczepy :gwm



To juz nie rozumiem Waldek Hobbysta zbiera buielki, drinkuje czy buduje kampery? :bajer
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Derys 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Boxer
Nazwa załogi: Derys
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Sty 2016
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-08-14, 21:14   

Bardzo lubiłem i lubię Hajduszo, uważam że jest to jeden z najlepiej zorganizowanych kempingów na Węgrzech. Kiedyś bywałem tam parę razy w roku, teraz coraz rzadziej,z uwagi na frekwencję.
Ten okres w sierpniu jest wyjątkowy pod względem frekwencji. Święta w Polsce i Rumunii/15.08/ oraz na Węgrzech /20.08/ powodują, że masy ludzi przybywają na kempingi. Zdarzyło mi się w tym okresie , że brama kempingu była zamknięta - brak wolnych miejsc.
Jak jest w środku, to sobie wyobrażacie. Prawie same namioty,głośno i tłoczno, na basenie jak na deptaku- trudno przejść chodnikiem,a w wodzie na stojąco.
Na wypoczynek najlepsze miesiące to oczywiście maj, czerwiec i wrzesień. Temperatury zwykle wyższe niż w Polsce /choć zdarzają się anomalia/, ale woda w basenach termalnych naturalnie gęsta /nie rozcieńczona jak w sezonie/. Na kempingu kampery i przyczepy, z rozsądnymi kuracjuszami, czysto i spokojnie.
A więc do zobaczenia w tych terminach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Andrzej 73 
Kombatant
lawendowy


Twój sprzęt: LAIKA KREOS 4009 - 50 EDITION
Nazwa załogi: SŁONECZKA Renata i Andrzej + Patii i Matii
Pomógł: 34 razy
Dołączył: 22 Maj 2009
Piwa: 257/70
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-09-06, 18:30   

Ponownie moczymy się w Hajduszo.
Wpadliśmy na kilka dni. Jak na ten czas , o dziwo jest sporo ludzi zarówno na kempingu jaki na samym kompleksie.
Pogoda fajna 28 st. , słonecznie.
:spoko
_________________
Polub nas na facebooku https://www.facebook.com/MebleRenee
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jarosław K 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Caravelair Ambiance
Nazwa załogi: Srebrna Strzała
Dołączył: 21 Maj 2014
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2020-02-05, 21:16   

HENRYCZEK napisał/a:
Jak jest z miejscami wolnymi w okresie wakacyjnym?


OMEGA napisał/a:
Jest pełno ale miejsce można znaleźć , zabierz ze sobą coś do uszu bo od K... i h...uszy się same zamykają , to nasi rodacy w akcji po paru głębszych lub winku. :spoko :oops: :(

Taka prawda. :gwm :gwm :gwm
Byłem kilka razy w tym okresie i się szybko ewakuowałem .


Ot co, ceniący ciszę i spokój powinni unikać sezonu wakacyjnego, majówki, Bożego Ciała. Nasza ostania majówka w Hajduszoboszlo w 2019 r. była trudna do przetrwania. Jeździliśmy tam co roku od 2009 roku, i wybierzemy się tam pewnie jeszcze nieraz, ale tym razem bez oszczędzania urlopu, za to poza polskimi przedłużonymi weekendami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***