Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kempingi, camperparki i miejsca postojowe
Autor Wiadomość
dobek44 
zaawansowany


Twój sprzęt: Dethleffs 2,5TD 1991
Nazwa załogi: Motyle
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Maj 2010
Piwa: 10/3
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-21, 17:29   Postój na Drawskim

Postój nad jez. Drawskim. Na północnej stronie w Kluczewie skręcamy w kierunku wioski Uraz. Wąska droga prowadzi obok Agroturystyki Folwark na półwyspie i kończy się drewnianą bramą. Wchodzimy przez furtkę i pytamy o druha Jarosława. To miejsce to baza ZHP. Tyle, że harcerzy tu nie ma. To przystań skąd przeprawiają się na wyspę, gdzie mają stałą bazę. Dlatego panuje tu absolutna cisza, można nawet jeść śniadanie na pomoście. Dwie mikroplaże pozwalają na zanurzenie się, bądź skok z pomostu. Zwykle jest tu kilku wędkarzy, którzy rano wypływają na ryby. Jest WC, prąd i ciepła woda w umywalni. Nie ma wody pitnej. Chleb i masło można kupić u przyjeżdżającego codziennie sklepu-mikrobusu. Jeśli mamy kiełbaski i piwo druh Jarosław chętnie przygotuje ognisko na metalowym grillu. W sobotę i niedzielę pojawia się kilku żeglarzy, zabierają stojące łódki i wypływają na jezioro. Wracają w niedzielę wieczorem. Ceny po prostu śmieszne, bo to wsparcie dla ZHP. Na miejscu można obejrzeć oryginalną szalupę z Batorego, własność harcerzy. N 23.3000, E 16.15302; W ciągu dnia przepływają łabędzie, wieczorem absolutna cisza, w nocy słychać było sowę. Miejsce pod drzewami, ale góra nie więcej niż na 3-4 kampery. Resztę zajmują całorocznie stojące przyczepy.

drawskie.jpg
Plik ściągnięto 7539 raz(y) 234,35 KB

drawskie.jpg
Plik ściągnięto 7539 raz(y) 234,35 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adej 
stary wyga


Twój sprzęt: fiat ducato
Nazwa załogi: martantek
Dołączył: 18 Maj 2011
Piwa: 22/8
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2012-08-25, 17:56   

Polecam camper park nad morzem i jeziorem na środkowym wybrzeżu koło Darłówka w miejscowości KOPAŃ zaraz przy wjeździe do wsi od drogi 203. Cisza, spokój, widok ze wzgórza na morze, ok 2 km do plaży.
W okolicy wiatraki, jako, że na wichrowych wzgórzach. Rowerem można do Darłówka, jak też mierzeją do Wici. Ciekawe miejsce.
Camping niedrogi, jest wszystko czego potrzebujemy. Właściciele mili i przyjaźni. Polecam tym którzy nie znoszą jarmarcznego zgiełku i swądu przepalonego oleju w tzw. kurortach.

Adres mailowy: www.camper-park.pl
:spoko
_________________
Spotykajmy się tak, abyśmy czekali na każde następne z radością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2012-08-26, 09:38   

baja02
Cytat:
Podam jeszcze jedno fajne miejsce w Borach Tucholskich, to Swornegacie Małe (Małe Swory) przy hotelu

To jest to:

Też polecam - same plusy, cenowo również.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Mazur 
weteran
Robert Mazur


Twój sprzęt: CI Mizar Garage , Ducato 2.8JTD
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 13 Kwi 2012
Piwa: 84/106
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-26, 15:27   

Dosłownie przed chwilą, moi rodzice zalogowali się kamperem na tym kampingu. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne,piękna okolica, a cena za 2 osoby +kamper + prąd = 36zł.
_________________
Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku.
'Lao Tzu'
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rockers 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT 28
Nazwa załogi: Rockersiki
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Sie 2008
Piwa: 23/14
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-09, 22:05   

narazie loguje się do tematu bo bardzo mnie interesuje :-P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ginajolka1 
początkujący forumowicz

Dołączyła: 15 Wrz 2010
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-18, 11:05   

Witam się z forumowiczami.
W tym roku chcielibyśmy z mężem wybrać się na wschód Polski. Ze względu na wielką niewiadomą dotyczącą infrastruktury kamperowej, wyprawa ta choć planowana od dawna, jeszcze nie doszła do skutku. Jesteśmy z Wrocławia. W marcu byliśmy na wycieczce w Sandomierzu i Kazimierzu (osobówką, z noclegiem w hotelu). Chcieliśmy zwiedzić lubelskie.
Moje pytanie- są tam jakieś miejsca przyjazne kamperom?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2013-07-18, 12:22   

ginajolka1 napisał/a:
Chcieliśmy zwiedzić lubelskie.
Moje pytanie- są tam jakieś miejsca przyjazne kamperom?

Lubelskie... to dość szerokie pojęcie i miejsc przyjaznych dużo (co dla Ciebie to oznacza?). Napisz (ale chyba lepiej na PW) jakie okolice Cię interesują... lub co szczególnie Cię interesuje (zabytki, krajobrazy, historia czy jeszcze coś innego). I ile czasu przeznaczacie na zwiedzanie lubelskiego.
I koniecznie przejrzyj relację z XIII Zlotu CT w Majdanie Sopockim II - tutaj > http://www.camperteam.pl/...der=asc&start=0
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Ostatnio zmieniony przez wbobowski 2013-07-18, 12:47, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
JaWa 
Kombatant
Pierwsza "Mała Karawana"


Twój sprzęt: Fiat Ducato Roller Team Granduca
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 367/232
Skąd: Kutno
Wysłany: 2013-07-18, 12:35   

ginajolka1 napisał/a:
Ze względu na wielką niewiadomą dotyczącą infrastruktury kamperowej, wyprawa ta choć planowana od dawna, jeszcze nie doszła do skutku.

Trzeba tylko uważać na niedzwiedzie latajace tam po ulicach. No i te szeptuchy, rzuci urok i po wakacjach. :haha:
_________________
Wanda i Jacek Kutno
-------------------------------------------
www.youtube.com/@JacekKropidlowskikutno/videos
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ginajolka1 
początkujący forumowicz

Dołączyła: 15 Wrz 2010
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-19, 19:06   

Ładnie, ładnie- już się boję tam jechać;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
emeryl 
zaawansowany


Twój sprzęt: Hymer Swing 494
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Kwi 2013
Piwa: 21/46
Skąd: Łęczna
Wysłany: 2013-07-20, 10:27   

Trzeba uważać na trasie 830 Kazimierz-Nałęczów w miejscowości Rogalów jest wiadukt 2,6 wysokości .Lubelskie jest piękne
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bydgoszczu 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: nie ma znaczenia
Dołączył: 27 Lip 2012
Piwa: 8/15
Skąd: z Bydgoszczu
Wysłany: 2013-07-20, 21:47   

Zdaje mi się ze jechaliśmy tamtędy w zeszłym roku. Mamy równo 3m wysokości, a żona mówiła ze zapasu jeszcze dużo było.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
rysiol 
stary wyga


Twój sprzęt: frankia mercedes MB100 1989 rok
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Wrz 2008
Piwa: 74/26
Skąd: Lubartów
Wysłany: 2013-07-20, 22:50   

Tylko po części zgodzę się z Włodkiem. Pisz co Cię interesuje, lecz lepiej na forum niż na PW to może jeszcze inni skorzystają. Polecam Ci również Lubartów i okolice
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2013-07-20, 22:55   

romaniuk krzysztof napisał/a:
Trzeba uważać na trasie 830 Kazimierz-Nałęczów w miejscowości Rogalów jest wiadukt 2,6 wysokości .Lubelskie jest piękne

Można go ominąć przez Rąblów, powrót na drogę 830 w Celejowie.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ginajolka1 
początkujący forumowicz

Dołączyła: 15 Wrz 2010
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-23, 09:52   

Dzieki za informacje.
Kempingi już znalazłam w necie (bo to o nie najbardziej mi chodziło), a wyprawę chyba jednak musimy odłożyć na przyszłe lato. Teraz może kawałek lubuskiego uda się zwiedzić. Proza życia:)
Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
orkaaa 
weteran


Twój sprzęt: Chausson 627 GA
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Cze 2017
Otrzymał 47 piw(a)
Skąd: kielce
Wysłany: 2019-03-17, 19:39   

Nie wiem czy ten wątek jeszcze jest aktywny, a może w innym miejscu. W każdym razie byłem w ten weekend w okolicach Ojcowa. Ponieważ strasznie wiało odpadał darmowy parking w lesie koło nieczynnego kampingu na górze. /Skręt pod górę koło zamku w Ojcowie/. Bałem się latających gałęzi. W związku z tym stałem dwie noce w Zajeździe na Podzamczu/ koło Pieskiwej Skały.To gospodarstwo agroturystyczne. Aby dojechać trzeba w Pieskowej Skale zaraz koło zamku jechać na krzyżówce pod górę około 1 km / droga asfaltowa przez las /. Na górze pierwszy dom agrogospodarstwo- Zajazd na Podzamczu. Jest kilka stanowisk dla kamperów. W sezonie także woda. Ceny hm ja płaciłem teraz 15 zł za postawienie samochodu. Normalnie do tego doliczają jeszcze 15 za prąd i 7 od osoby . Do zamku przez las około kilometra. Fajna baza do wędrówek pieszych i rowerowych. My byliśmy sami ,trudno powiedzieć co w sezonie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***