Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś mi machał, nie wiem kto.
Autor Wiadomość
łoś 
Kombatant
szary stary łoś

Twój sprzęt: złom hymer eriba 544 87'
Nazwa załogi: łoś
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2009
Piwa: 79/24
Wysłany: 2010-07-07, 00:03   

Zacznę od tego, że od soboty przejechałem ponad tysiąc km. Spotkałem w drodze tylko kilka cmperów. Wiadomo, że mijając się nie wiele da się zauważyć. Ja wcześniej migam długimi i po zbliżeniu macham łapką. Oto kilka reakcji.
1. Prawidłowe odmachanie z uśmiechem.
2. Nic nie zauważył.
3. Ja macham, a Ci patrzą i nie rozumieją.
4. HYMER taki jak mój jedzie do Gdańska- między Kiezmarkiem, a Przejazdowem- machanie zrozumiałe.
5. W Ostródzie kierowca HYMERA rozdziawił gębę na moje machanie jak bym miał rogi. :shock:
:haha: :haha: :haha:
6. Teraz najlepsze. Między Jantarem, a Mikoszewem z daleka widzę jakiś dziwny pojazd rowerowy mijający się z osobówką. I nic, minęli się. Ja się zbliżam i WSZYSCY machają mi jak szaleni. Młodzi z rebiatką. Może jakaś rodzinka camperowa na wycieczce?
Pozdrawiam Tą rebiatkę i innych potrafiących cieszyć się z wakacji w wyluzowany sposób.
krynia i stan napisał/a:
A bo wstydzą się czy co, logo na magnesik tylko na zloty :diabelski_usmiech :evil:

Tym co nie mają trwałych nalepek nie wpuszczać na zloty i karać czerwoną kartką, nawet :zastrzelic :haha: :haha: :haha: :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krynia i stan 
weteran


Twój sprzęt: w budowie
Nazwa załogi: G-Team
Dołączył: 06 Kwi 2008
Piwa: 3/6
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-07-07, 08:33   

łoś napisał/a:
Tym co nie mają trwałych nalepek nie wpuszczać na zloty i karać czerwoną kartką, nawet


Ja tam proponuje powołać komisję do orzekania w w/w sprawie, powinna być ona złożona z bardzo ortodoksyjnych członków CT którzy logo będą mieli wytatuowane na czole.
Komisja taka bardzo bezstronnie będzie karała wszystkich odstępców, a karą będzie maczanie w gorącej smole i wytarzanie w pierzu.
Jest jedno ale, powiększymy w ten sposób rodzinę Koguta i nie wiem czy to forum to wytrzyma :diabelski_usmiech

:szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
_________________
jak coś wymyślę to tu napiszę .....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Srebrzanka 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: VW T3 Karman Gipsy'88 1,9 TD
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Sopot
Wysłany: 2010-07-07, 12:23   

Dojechałem i wróciłem "Cyganem" z Bieszczad, ciągnąc przyczepę z 3-ma motocyklami przez cały kraj. Spotkaliśmy może 5-6 kamperów i 2 przyczepy. Połowa z przeciwka odmachała, z daleka migam przeciwmgielnymi. Wyprzedzane (3) pozdrawiam awaryjnymi - żaden nie mignął światłami.
Nalepki z logiem CT nie posiadam, i takowej nie widziałem na mijanych pojazdach.
Przez CB też nikt (mimo wywoływania) nie chciał pogadać.
W najbliższą sobotę i niedzielę będę "Cyganem" w Garwolinie. potem od środy na "Grunwaldzie".
Do miłego spotkania.
_________________
Piotr i Katarzyna
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
maszakow 
Kombatant
JAFO? No way ...


Twój sprzęt: jak wygram w totka...
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 07 Kwi 2009
Piwa: 78/63
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-07-07, 14:12   

NO cóż... ponieważ mój pojazd jest "normalny", wszelkiego rodzaju typowe gesty wspomniane wyżej mogą zostać opacznie zrozumiane. Dlatego ich nie popełniam, a szukam naklejki. Mrugnę takiemu z daleka - a on po hamulcach i dawaj rozglądać się za suszarką... a potem jeszcze będzie mi "dziękował" za strzał adrenalinki...
Srebrzanka - do zobaczenia na Grunwaldzie :)
_________________
Pozdrawiam, maszakow
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
łoś 
Kombatant
szary stary łoś

Twój sprzęt: złom hymer eriba 544 87'
Nazwa załogi: łoś
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2009
Piwa: 79/24
Wysłany: 2010-07-07, 21:12   

Ted69 napisał/a:
Uuuuuuuuuuu . . . . . . . ja sie tak nie bawie :box2 :box2 :box2

Tadziu!!!!
Jak się w CamperTeam jest to powód do dumy i trzeba się oznakować. Może Ci lakierku szkoda i stąd problem. Weź przykład z Pawcia. :spoko :spoko :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
łoś 
Kombatant
szary stary łoś

Twój sprzęt: złom hymer eriba 544 87'
Nazwa załogi: łoś
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2009
Piwa: 79/24
Wysłany: 2010-07-07, 21:19   

krynia i stan napisał/a:
Komisja taka bardzo bezstronnie będzie karała wszystkich odstępców, a karą będzie maczanie w gorącej smole i wytarzanie w pierzu.
Jest jedno ale, powiększymy w ten sposób rodzinę Koguta i nie wiem czy to forum to wytrzyma :diabelski_usmiech

Nie wiem co Kogut na taką propozycję. Przecież wszystkie kurki będą goło chodzić z powodu pozyskania pierza. :haha: :haha: :haha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Świstak 
Kombatant


Twój sprzęt: Milka, Milka2
Nazwa załogi: Świstaki
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Cze 2009
Piwa: 426/100
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2010-07-10, 09:10   

Na widocznej jakiejś.... Gdy wracałem ze zlotu w Sławie na CB często słyszałem "pozdrawiamy różowego kamperka", choć znacznie częściej "Ty fioletowy autobusik.... czemu się tak wleczesz???" Odpowiadałem że jadę z moherem do Częstochowy i już więcej nie pytali... Chyba założę naklejki metr na metr.... Może wtedy będą weselsi. Czasem widziałem kampery gnające na złamanie karku ale wszystkie bez NASZEGO loga. Gdy jechałem do Gdyni spotkałem ekipę Karawaningu.pl Jechali dostojnie i bezstresowo. Jak to na wakacjach. Aż miło się było za nimi potoczyć i pogadać o celu podróży. Kierowcy ciężarówek tylko zazdraszczali i dziękowali za przepuszczanie... I nikt się nie denerwował że toczymy się 70-ką.

Nasze logo to nie tylko powód do dumy, ale i informacja dla innych kierowców że jedzie ekipa która ma czas i cel - wypocząć, odpocząć, spocząć, spożyć, spełnić, spić, pospać, pogadać, poopowiadać, połowić, poleniuchować a nie gnać, zdążyć, zarobić, zajechać, załadować i znowu gonić..... Może do logo dorobić podpis "Uwaga, ekipa na wakacjach!"...
_________________
"Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"


Milka - może ją spotkacie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Misio 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Ducato Toskana 1,9 TD
Nazwa załogi: MisioKot
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 15 Maj 2010
Piwa: 743/1141
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-10, 20:44   

No właśnie, mój Heniuś jeździ po prostu ekonomicznie, i już. Pozdrawiamy :spoko
_________________
Pozdrawiamy - Danusia-Kotek i Henio-Misio

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...ks.Jan Twardowski
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
pirat666 
weteran


Twój sprzęt: Ducato 1.9D Dethleffs
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Piwa: 9/17
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2010-07-12, 01:50   

A ja już tracę trochę nadzieję, że ktoś odmacha :roll:

Nie wiem jak to jest ale wydaje mi się, że w tym roku przybyło dużo kamperków na drogach (wszystkie bez naszego loga). Nikt nie odmachuje (no "prawie nikt")

w porównaniu do poprzednich wakacji to myślę, że tak dwukrotnie widzę więcej takich autek jak w 2009 roku (może to tylko moje złudzenie optyczne i dwoi mi się w oczach he he)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
papamila 
Kombatant


Twój sprzęt: ROLLER TEAM
Nazwa załogi: papamila
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Cze 2007
Piwa: 120/5
Skąd: Trójmiasto i okolica
Wysłany: 2010-07-12, 08:22   

TIMOT napisał/a:
wczoraj wracaliśmy z Gdańska

no comments :chacha2
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KECZER 
weteran


Twój sprzęt: Gold Camper/Ford Transit. 2,0 TDCI-2006r.
Dołączył: 26 Mar 2007
Piwa: 61/4
Skąd: Józefów / Moskwa
Wysłany: 2010-07-14, 14:07   

15.7.2010 sroda godz 13:20 Miedzylesie
mija mnie camper z napisem "Camper team.pl" na alkowie
macham mu namietnie- juz z daleka! malo reka nie odpadnie :lol: :lol: :lol: :spoko :spoko :spoko :spoko !!
dopiero mijajac sie z nim widze, ze to TADEUSZ!!! i chyba Halszka

Niestety Tadeusz zaaferowany mini rondem i skrzyzowaniem na pewno mnie machajacego nie zauwazyl!!! no coz bywajem!!!

Nie pisze tego, aby go pograzac, ze niby sie nie rozglada w kolo i nie szuka wzrokiem tych co mu pomachaja:):):) :spoko :spoko
- w sumie siedzi za kierownica i ma bezpiecznie prowadzic campera a w nim pasazerow!

Pisze to abysmy wszyscy mieli wiecej zrozumienia na NIE ODMACHIWANIE !!!! szczegolnie w miescie, kiedy kierowca jest skupiony na prowadzeniu pojazdu.

Bylo mi bardzo milo Tadeusza i Halszke zobaczyc choc przez sekunde
i serdecznie ich pozdrawiam zyczac szczesliwej podrozy
Grzegorz :spoko :) :spoko
_________________
A teraz chwilowo w kraju ojczystym-
Koniec z ROSJA- ciekawe na jak dlugo.....???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krynia i stan 
weteran


Twój sprzęt: w budowie
Nazwa załogi: G-Team
Dołączył: 06 Kwi 2008
Piwa: 3/6
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-07-14, 15:06   

Grzegorz Fis napisał/a:
15.7.2010 sroda godz 13:20 Miedzylesie


Kurcze , a jednak podróże w czasie są możliwe :szeroki_usmiech
Ale teraz już uprzedzony Tadeusz będzie wiedział kiedy i na którym rondzie ma ci machać :diabelski_usmiech

:spoko
_________________
jak coś wymyślę to tu napiszę .....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
StasioiJola 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Bürstner
Nazwa załogi: StasioiJola
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 25 Lip 2008
Piwa: 81/283
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2010-07-14, 15:08   

No to Grzesiu do 15-go 2010 masz jeszcze troche czasu- może do jutra Tadzio z Halszka odmachają na Twoje pozdrowienia . :szeroki_usmiech A ja tam macham kogo tylko spotkam kamperem czy przyczepką i Tobie Grzesiu tez pomacham : :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko Stasio.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
donald 
weteran


Twój sprzęt: Mercedes 310 FFB Europa 560
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Paź 2007
Piwa: 32/46
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-14, 15:39   

krynia i stan napisał/a:
Grzegorz Fis napisał/a:
15.7.2010 sroda godz 13:20 Miedzylesie


Kurcze , a jednak podróże w czasie są możliwe :szeroki_usmiech
Ale teraz już uprzedzony Tadeusz będzie wiedział kiedy i na którym rondzie ma ci machać :diabelski_usmiech

:spoko




przecież to kazdy wie ze nasze campery to pojazdy miedzygalaktyczne... :haha: :haha: :haha:
_________________
“Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KECZER 
weteran


Twój sprzęt: Gold Camper/Ford Transit. 2,0 TDCI-2006r.
Dołączył: 26 Mar 2007
Piwa: 61/4
Skąd: Józefów / Moskwa
Wysłany: 2010-07-14, 16:25   

kurcze zlosliwcy :zastrzelic :zastrzelic :zastrzelic
a nie wzieliscie pod uwage ze ja zyje czasem wschodnim i to co sie u mnie juz wydarzylo u Was dopiero kiedys sie zdarzy!!! ( i to moze sie zdarzy!!!!!!!!!!!!!!!!)
a napisalem ze czwarrtek 15 lipca -- bo sam tego dnia wyjazd mam zaplanowany w dziewiczy rejs kamperkiem i tak go przezywam ze i czas mi sie szybciej obraca na zegarku- nie taak jak WAM ZLOSLIWCY!!!! :haha: :haha:
a ze widzialem w realu Tadzia to fakt....

a jutro jade na Bialystok i Grodno i oczekuje na machajacych i dalej na Litwe- ja moge przez Bialorus bo mam taki paszporcik z wizami :mrgreen:

pozdrawiam do bolu dokladnych
Grzegorz
_________________
A teraz chwilowo w kraju ojczystym-
Koniec z ROSJA- ciekawe na jak dlugo.....???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***