Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
i co dalej ?
Autor Wiadomość
StasioiJola 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Bürstner
Nazwa załogi: StasioiJola
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 25 Lip 2008
Piwa: 81/283
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2010-07-12, 11:46   

Trzeba by sie zapisać!!!! To i wiadomości wcześniej dotrą!!!! :bajer
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2010-07-12, 16:11   

Adasiu nie tak nerwowo. Daj złapać oddech. To zebranie które w niedziele odbyło się w Sandomierzu to było Walne Zgromadzenie PTTCC mające podsumować zeszły to znaczy 2009 rok w działalności stowarzyszenia. W pierwszej części omawialiśmy sprawy finansowe PTTCC, a wiec rozliczenie podatkowe i bilans. Sprawy te są raczej wewnętrzną sprawą członków PTTCC. Druga cześć obrad poświęcona była § 19 pkt 2. statutu w perspektywie najbliższego czasu. Trzecia część spotkania poświęcona była dyskusji na temat zmian w statucie i rozpoczęcia dyskusji na ten temat wśród członków stowarzyszenia. Życie mknie do przodu i nie wszystkie sytuacje udało się przewidzieć pisząc statut. Poszerzyliśmy też skład Zarządu o jedną osobę i powołaliśmy można by to nazwać "grupy robocze" monitorujące i przygotowujące przyszłe działania stowarzyszenia. Troszkę szkoda, że wiele osób na które liczyliśmy, że przybędą na zebranie nie zaszczyciły swoją obecnością ale trudno jakoś z tym trzeba żyć. Odnieśliśmy się też do śmierci która dotknęła jednego z członków założycieli PTTCC. Mamy nadzieję, że owoce tych obrad zobaczycie w niedalekiej przyszłości. Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie pttcc.pl jak tylko ogarniemy się i usystematyzujemy informacje o Walnym Zgromadzeniu.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
StasioiJola 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Bürstner
Nazwa załogi: StasioiJola
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 25 Lip 2008
Piwa: 81/283
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2010-07-13, 10:28   

Nikt nie zmusza nikogo do zapisywania się do PTTCC,a to własnie Ty Adasiu poruszyłeś temat, że nie wiadomo co sie dzieje w PTTCC,. Wszyscy zapisani zostali wcześniej powiadomieni o Walnym zebraniu w Sandomierzu i wiedzieli o co chodzi a Ty w pierwszym poście napisałeś, że słyszałeś coś, tylko nie wiesz co!!! :szeroki_usmiech Myślę, że już Janusz dostatecznie naświetlił sprawę i będziesz teraz odpwiednio uświadomiony!!! :bajer
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
StasioiJola 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Bürstner
Nazwa załogi: StasioiJola
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 25 Lip 2008
Piwa: 81/283
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2010-07-13, 10:55   

,,Trzeba,, w znaczeniu jeśli masz taką potrzebę , a jesli nie to nikt Ciebie Adasiu nie zmusi, bo przecież jestes wolnym człowiekiem!!! Powinienieś być tak jak Profesor Miodek od interpretacji polskiego języka!!! :szeroki_usmiech :spoko
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
GOSIAARCADARKA 
weteran


Nazwa załogi: ARCADARKA
Dołączyła: 02 Lut 2009
Piwa: 39/21
Skąd: Pawłowo
Wysłany: 2010-07-13, 14:35   

A ja zachęcam wszystkich do wstąpienia w szeregi PTTCC, im więcej tym lepiej.
Nie chodzi o składki, są naprawdę symboliczne, chodzi o ludzi chcących pomagać w działaniach na rzecz camperingu w Polsce. Jest sporo do zrobienia. Zapraszam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
roger 
Kombatant


Twój sprzęt: TABBERT FFB Classic 570
Nazwa załogi: ROGER-y
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Sty 2009
Piwa: 42/38
Skąd: W-wa & Lubuskie
Wysłany: 2010-07-13, 16:06   

KOGUT napisał/a:
Pierwsze jest takie : w czym Kogut mógłby być pomocnym


....... :bajer :bajer

PS
Nie powiem głośno ...... :chytry
_________________
rkw1968@tlen.pl
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ˙˙˙ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Joluś 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Fiat Bürstner
Nazwa załogi: StasioiJola
Dołączyła: 19 Wrz 2009
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2010-07-13, 16:21   

Hmmm... :roll: .........to co w awatarze u Koguta?...:lol: :lol: :lol:
_________________
Nie przystawaj dla zbierania kwiatów, by je zachować, ale idź naprzód, a kwiaty będą ciągle kwitnąć na twojej drodze...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
GOSIAARCADARKA 
weteran


Nazwa załogi: ARCADARKA
Dołączyła: 02 Lut 2009
Piwa: 39/21
Skąd: Pawłowo
Wysłany: 2010-07-13, 16:46   

Adamie, parę godzin by napewno potrwały dyskusje co chce PTTCC robić i jakie ma plany. Aby te plany realizować są potrzebni ludzie, którzy chcą poświęcić swój czas i mają ochotę coś zrobić dla camperowców.
Na swoim osobistym przykładzie krótko postaram się opisać działania, które już poczyniłam. Przede wszystkim najważniejsze jest to, że jak rozmawiam z firmami, bankami, instytucjami rządowymi, to zawsze przedstawiam się jako członek PTTCC. Wtedy rozmowa jest zupełnie inna i bardziej konkretna. Jako Gosia Bosacka chyba bym nie mogła dotrzeć wszędzie.
Właśnie jako członek PTTCC i członek camperteamu dotarłam i prowadziłam rozmowy ze spółką PL.2012, tak samo z Orlenem oraz Mazowieckim Bankiem Regionalnym. Do wszystkich zwracałam się z problemem jaki mają w Polsce miłośnicy camperów i przyczep campingowych.
Dokładnie chodzi o rozwój camper-serwisów na terenie Polski.
Sam wiesz, jakie są problemy aby zrzucić szarą wodę, fekalia a nawet zatankować czystą wodę do campera.
Okazuje się, że są chętni - np. właściciele prywatnych stacji benzynowych, którzy chętnie zrobią u siebie taki camper-serwis. Potrzebują jednak pomocy, np. mały kredyt bankowy, dotacja unijna, a przede wszystkim wskazówek technicznych jak to zrobić.
Im więcej takich działań tym lepiej.
Można stworzyć mapę Polski z naniesionymi takimi miejscami, które są przyjazne camperom.
Napewno z przyjemnością każdy z nas skorzysta z takiej listy.
Regionalny Bank Mazowiecki i zrzeszone z nim banki spółdzielcze, po naszych rozmowach są chętne aby pomagać małym przedsiębiorcom w takich działaniach.
To jeden przykład działań PTTCC, czy uważasz, że mógłbyś pomóc ? Myślę, że tak.
Każdy z nas ma inne możliwości i znajomości. Ale wspólnie można zdziałać napewno więcej.
Są jeszcze inne sieci stacji benzynowych, do nich też warto dotrzeć. A samym pisaniem na CT tego się nie da zrobić.
Z przyjemnością porozmawiam z każdym kto będzie chciał się dołączyć do działań na rzecz naszego komfortu camperowania.
A przy okazji spotkań napewno postaram się odpowiedzieć na więcej pytań oraz opowiem o innych działaniach PTTCC.
:spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2010-07-22, 21:52   

Koguciku teraz są wakacje, sezon ogórkowy. Na dworze/polu 34 st C. Nie sprzyja pracy.
Ale oczywiście jest parę tematów do przemyślenia.
Pierwszy to jakie powinny być założenia i warunki techniczne dla punktu obsługi kamperów, przyczep, autokarów. Jak taki Camperserwis powinien być zorganizowany.
Drugi to, co potencjalny klient kamperparku powinien znaleźć w przewodniku po miejscach postojowych dla caravaningu.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
GOSIAARCADARKA 
weteran


Nazwa załogi: ARCADARKA
Dołączyła: 02 Lut 2009
Piwa: 39/21
Skąd: Pawłowo
Wysłany: 2010-07-22, 21:56   

Adamie, jest okres urlopowy, wiele osób wypoczywa korzystając z pięknej pogody. Nie da się pewnych rzeczy zrobić w tydzień lub miesiąc. Na to potrzeba trochę więcej czasu. A zapewniam Cię, że jest jeszcze kilka osób, które chętnie podjęły się nowych zadań, które zaczną realizować i nad nimi pracować już niebawem.
Ważne jest też to, że wszyscy chętni robią to w swoim prywatnym czasie i zupełnie społecznie. Tak więc muszą wygospodarować trochę wolnych chwil a wakacje temu nie sprzyjają.
Również w urzędach i innych organizacjach są urlopy i lepiej odczekać jeszcze chwilkę.
Trochę cierpliwości a napewno będą kolejne dobre wieści.
A jeżeli chodzi o wstąpienie do PTTCC to jest Twoja tylko decyzja. Ja miałam chęć i ochotę to się zapisałam.
:bigok :bigok :bigok
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2013-02-24, 21:32   

GOSIAARCADARKA napisał/a:

Trochę cierpliwości a napewno będą kolejne dobre wieści.
A jeżeli chodzi o wstąpienie do PTTCC to jest Twoja tylko decyzja. Ja miałam chęć i ochotę to się zapisałam.
:bigok :bigok :bigok


Czy ponad 2,5 roku mojej cierpliwości jest OK ? :bukiet: Co się zmieniło w trakcie tego czasu na korzyść . Zapraszacie przecież ... statut przeczytałem , jestem uświadomiony w założeniach . Kolejny okres urlopowy ...przed nami :lol:
W sprawie wstąpienia do PTTCC zapytałem dziś o listę członków , chciałbym z pełną świadomościa podejmować decyzje ale niestety ... lista ta jest ściśle tajną , więc trudno o świadome decyzje :oops:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2013-02-24, 21:39   

No name napisał/a:
lista ta jest ściśle tajną , więc trudno o świadome decyzje :oops:

Żle chyba zrozumiałeś, lista nie jest ścisłe tajna. Nie mam jedynie prawa jej upubliczniać, nie przewiduje tego statut. Nie jest tajna bo wszyscy członkowie ją znają. Tutaj jest sprawa danych osobowych. Nie ma takiej listy z imionami i nazwiskami bo musieli byśmy ją zgłaszać do GIDO. Opieramy się na liście jaką utrzymuje dla nas bank. Tam w przelewach są wszelkie dane i bank ma zgłoszone swoje bazy danych do urzędu. U nas przechowywane są jedynie deklaracje członkowskie a w działalności posługujemy się nickami które w znacznej większości są takie same jak na CT.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2013-02-24, 21:50   

Janusz ... ja nigdy do niczego nie potrzebowałem peselów itp ... zapytałem tylko o listę członków PTTCC , nicków ... reszta jest niepotrzebna . :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2013-02-24, 21:55   

To też tłumacze, nie ma takiego zapisu w statucie. Trzeba byłoby na jakimś zebraniu poddać to pod dyskusję i głosowanie. Ze stowarzyszeniem nie jest tak prosto jak np z forum. :bigok
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2013-02-24, 22:10   

Janusz ... ja się nie czepiam i tak tego nie odbieraj proszę . Jako zwykły user słysze Tu i tam o PTTCC i ciekawy jestem kto , co i z kim . Takich informacji nie uświadczysz nawet na stronie PTTCC nie ma żadnej wzmianki o osiągnięciach i aktualnych działaniach Stowarzyszenia . Totalna plaża informacyjna dlatego po 2,5 roku ponowiłem pytania na które miałem nadzieje dostać odpowiedzi po okresie wakacyjnym 2010 .... miesięcy doszło sporo , więc i informacji zachęcających do wstapienia powinno przybywać . Może warto umieścić takowe na oficjalnej stronie PTTCC ... to tylko moje przemyślenie niedzielne :-P
Na marginesie to oczywiście pozdrawiam wszystkich członków PTTCC choć nie wiem do kogo kieruję te pozdrowienia ale jeśli działają w organizacji wypełniającej założenia statutu to przecież są fajnymi ludkami :spoko :spoko :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***