Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
i co dalej ?
Autor Wiadomość
slajd 
stary wyga


Twój sprzęt: Fiat Ducato-Eriba 2,8l i P.L.A. Citroen 2017
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Gru 2008
Piwa: 105/80
Skąd: Bolesławiec Śl.
Wysłany: 2013-02-26, 21:26   

Stowarzyszenie wg. Wikipedii :spoko
_________________
Łatwe do przeprowadzenia są tylko zmiany na gorsze - Prawo Philipa
Pozdrowienia
Lucyna i Jerzy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
adej 
stary wyga


Twój sprzęt: fiat ducato
Nazwa załogi: martantek
Dołączył: 18 Maj 2011
Piwa: 22/8
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2013-02-26, 21:27   

GOSIAARCADARKA napisał/a:
Czytam posty Krzysia i Fuxa i ręce mi opadają

Prawie jak na Wiejskiej. Kibicować, czy płakać. :box
Zaraz mi ktoś powie - nie wtrącaj się!-
Przepraszam, zmykam. :haha:
_________________
Spotykajmy się tak, abyśmy czekali na każde następne z radością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2013-02-26, 21:56   

CamperTeam: Janusz-data przyłaczenia: 2007-01-14
CamperTeam, kazbar-data przyłączenia: 2007-01-14

CamperNetClub Adninistrator-data przyłączenia: 2007-10-22

Zlot w Tarnowie Podgórnym: 6,7,8 października 2006

Bezpośrednim spadkobiercą CCP nie jest Januszu CNC. Jest nim CT :spoko

I to było na tyle w tym temacie.
Pozdrawiam


:kamp
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2013-02-26, 21:57   

Camper Diem napisał/a:
znaczy niepotrzebnie ten list przytaczałeś i niepotrzebna ta część dyskusji :spoko

Znowu nie nadążam, czemu niepotrzebnie przytaczałem jeśli to korespondencja PTTCC a nie moja prywatna?
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Camper Diem 
Kombatant


Twój sprzęt: Eura Mobil
Nazwa załogi: Camper Diem!
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Wrz 2007
Piwa: 49/65
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz
Wysłany: 2013-02-26, 22:04   

janusz napisał/a:
Znowu nie nadążam, czemu niepotrzebnie przytaczałem jeśli to korespondencja PTTCC a nie moja prywatna?

ale w jakim celu to załączyłeś? czyniąc powinność Prezesa, chcąc tą drogą powiadomić członków?
odebrałem to inaczej, podobnie jak Fux. obaj sądziliśmy, że chcesz wykazać, że Rzecznik nie chce pomóc :spoko
_________________
Camper Diem!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2013-02-26, 22:07   

kazbar napisał/a:
I to było na tyle w tym temacie.
Pozdrawiam

Kazieńku kochany, przed CNC był klub nawet nie pamiętam jak się nazywał, nawet tak między Bogiem i prawdą nie klub tylko forum zorganizowane przy firmie kamperowej z Poznania. To te czasy gdy chcieli kupić Jana i jego forum. To istniało pewnie rok albo jakoś tak. CamperTeam powstał dopiero wtedy kiedy mnie wypierniczyli z tamtego forum. Był moment gdy CCP chyląc się i odstraszając forumowiczów oddało ich do Poznania. Zlot w Tarnowie był zlotem tamtego forum. Wtedy powstał CT a oni przerobili się w CNC.
Zakłamujesz historię Polskiego Wolnego Ruchu Kamperowego. W tym samym czasie kiedy ważyły się losy CCP powstał karawaning.pl My rok później. :spoko
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2013-02-26, 22:09   

Camper Diem napisał/a:
ale w jakim celu to załączyłeś? czyniąc powinność Prezesa, chcąc tą drogą powiadomić członków?
odebrałem to inaczej, podobnie jak Fux. obaj sądziliśmy, że chcesz wykazać, że Rzecznik nie chce pomóc :spoko

W dwóch celach.
1 to żeby poinformować forumowiczów, że RPO odpowiedziała a drugi w temacie co dalej jako argument w dyskusji, że PTTCC nic nie robi nawet pism protestacyjnych nie pisze. Treść pisma nie miała znaczenia.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Camper Diem 
Kombatant


Twój sprzęt: Eura Mobil
Nazwa załogi: Camper Diem!
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Wrz 2007
Piwa: 49/65
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz
Wysłany: 2013-02-26, 22:14   

janusz napisał/a:
jako argument w dyskusji, że PTTCC nic nie robi nawet pism protestacyjnych nie pisze. Treść pisma nie miała znaczenia.

mam nadzieję, że jednak zwykle zarówno treść jak i adresat mają dla Was priorytetowe znaczenie?

z taką właśnie nadzieją życzę wszystkim dyskutantom i czytelnikom dobrej nocy :spoko

Krzysztof
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2013-02-26, 22:21   

Camper Diem napisał/a:
z taką właśnie nadzieją życzę wszystkim dyskutantom i czytelnikom dobrej nocy

Krzysiu, a jak się już wyśpisz to poczytaj wszystkie tematy w dziale PTTCC - Konsultacje społeczne... a wtedy może wiele spraw poruszanych tutaj się nieco wyjaśni. Np. patrząc od początku... dlaczego powstało PTTCC, po co ono powstało, co próbowało w międzyczasie robić itp itd
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zenek 
początkujący forumowicz

Dołączył: 05 Gru 2007
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-02-26, 22:38   

Witam

Kaziu faktycznie masz krótką pamięć
A oto chronologia
--wrzesien 2006 zlot CCP w Tarnowie Podgórnym
--listopad 2006 powstanie forum Bońkowscy Campery
--styczeń 2007 powstanie forum CT
--wrzesień 2007 na zlocie forum Bonkowskich w Nieborowie uczestnicy przekształcili je w CamperNetClub z formą klubową


Pozdrawiam
Zenek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2013-02-26, 22:38   

janusz napisał/a:

Zakłamujesz historię Polskiego Wolnego Ruchu Kamperowego.


A to już powiem szczerze przeginasz Janusz.
Kto jak kto ale to ja właśnie dokumentowałem te czasy własnym piórem w zacnym Magazynie "Polski Caravaning". Tam też byłem, miód i wino piłem...
http://www.polskicaravani...cle/show/id/999
Jak dotąd nikt nie twierdzi poza Tobą że Zlot w Tarnowie Podgórnym nie był zlotem CCP lecz jak twierdzisz... forum Bońkowskich.

Eeee....dobra jest, niech Ci będzie. Mogę być nawet kłamcą. Szkoda zdrowia na takie pierdoły. Nie zmienia to jednak faktu, że w moim kłamliwym i wstrętnym kamperowym rozumku, powołanie stowarzyszenia było błędem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2013-02-26, 22:54   

kazbar napisał/a:
A to już powiem szczerze przeginasz Janusz.

Czemu przeginam, nie napisałem nic złego chyba. Akurat tej historii w IPN nie będzie.
Starajmy się chociaż trzymać faktów i chronologii tutaj.
kazbar napisał/a:
Jak dotąd nikt nie twierdzi poza Tobą że Zlot w Tarnowie Podgórnym nie był zlotem CCP lecz jak twierdzisz... forum Bońkowskich.

Jeżeli uważasz, że CCP nie Bońkowskich to niech tak będzie, w każdym razie nie CT.
kazbar napisał/a:
Nie zmienia to jednak faktu, że ... powołanie stowarzyszenia było błędem.

Czy dla tego, że zajęliśmy Ci miejsce i elektorat. Gdzie byleś jak powstawało PTTCC. Czemu sam nie założyłeś klubu PTTCC? Z prezesem, ze składkami. Takiego o jakim marzysz?
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Marek 
stary wyga


Dołączył: 24 Sty 2007
Piwa: 1/1
Skąd: Kamieniec Wrocławski
Wysłany: 2013-02-26, 23:19   

Odnoszę wrażenie ,że bicie piany na ten temat wnosi aktualnie jedną rzecz. Okazuje się ,że sprawa historii ruchu camperowego stowarzyszonego w internecie wymaga uporządkowania historycznego. Większość nas starych zalogowanych na tym forum jest miedzy innymi byłymi userami CCP. Chronologicznie według mnie to I- szy zlot organizował w 2006 roku Mirek Kalinin w Jedlińsku , na jesieni organizacji podjęła się grupa Poznańska (Szymon , Bońkowscy, Notik ,zlot był w Tarnowie Podgórnym po zlocie rozpoczęły sie dyskusje na forum kończące się wykluczaniem lub rezygnacją z działalności w CCP (oba zloty były organizowane spontanicznie ) Ja po wykluczniu przez Jana w listopadzie nie miałem gdzie się podziać skorzystałem chyba w grudniu 2006 roku z możliwości podłączenia się pod serwer firmy Bońkowskich , a dopiero na początku stycznia Janusz się kontaktował informując o powstawaniu nowego forum jakim jest obecnie CT. Dobrze by było ,że w tych sprawach odezwali się inni ,gdyż jest jeszcze czas bez kłótni ustalić faktyczną wersję bez koloryzowania .
Odnośnie Stowarzyszenia to uważam ,że bardzo dobrze ŻE POWSTAŁO. Daje możliwość działania tym co chcą , lub mogą , a z aktywności nie powinni rozliczać Ci którzy nie działają .Uważam , że powinna się ukazywać na forum ogólnym po sezonie informacja o tym z czym aktualnie zajmuje się Stowarzyszenie i powinno być miejsce na komunikacje z innymi członkami CT celem złożenia propozycji nowych działań. Ale to są takie moje luźne uwagi .
Marek :spoko
_________________
"Róbmy swoje"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2013-02-26, 23:34   

Jeszcze były dwa zloty pod hasłem "ponad podziałami". Jeszcze była nadzieja jakiegoś funkcjonowania CCP i nas z CT. Jeden to Kazimierz Mirka Kalinina z kwietnia 2008 i Brynica Jacka Steca z czerwca 2008. W 2007 roku CNC poszło swoja drogą i żyje własnym życiem.
Później jeszcze były jakieś zloty CCP na południu Polski ale nie dane mi już było w nich uczestniczyć.
Co do kontynuacji CCP przez jakikolwiek inny klub to nieścisłość chyba bo CCP prawdopodobnie dalej istnieje i zajmuje się propagowaniem Polski wśród Belgów.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
wbobowski 
Kombatant
moder


Twój sprzęt: Dethleffs Globetrotter I-645 DB Ducato 2,5TDI
Nazwa załogi: Bobosie
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 18 Lut 2008
Piwa: 353/133
Skąd: Lublin - Dąbrowica
Wysłany: 2013-02-26, 23:56   

Marek napisał/a:
Odnośnie Stowarzyszenia to uważam ,że bardzo dobrze ŻE POWSTAŁO. Daje możliwość działania tym co chcą , lub mogą , a z aktywności nie powinni rozliczać Ci którzy nie działają

Nie wszyscy jak widać po dyskusji w tym temacie to rozumieją

Marek napisał/a:
Uważam , że powinna się ukazywać na forum ogólnym po sezonie informacja o tym z czym aktualnie zajmuje się Stowarzyszenie i powinno być miejsce na komunikacje z innymi członkami CT celem złożenia propozycji nowych działań. Ale to są takie moje luźne uwagi .

Dlatego właśnie Marku powstał taki dział na forum CT jak PTTCC-konsultacje społeczne.
Przecież mogliśmy działać na zasadzie ... nieobecni nie mają racji... ale my chcemy działać dla dobra całej braci camperowej i nie tylko. Szkoda, że ci co chcą rozliczać, nic od siebie nie dają.
_________________
Włodek i Ela

Nasze kamperki
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***