Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bezmyślność i głupota ludzka nie zna granic ...
Autor Wiadomość
marcin_z1 
trochę już popisał

Dołączył: 22 Mar 2009
Skąd: oświęcim
Wysłany: 2010-08-29, 08:25   

Czy według Ciebie jeśli coś jest za "szybką" to można ukraść??Bo tak to zrozumiałem :gwm :gwm :gwm Wg mnie żadne to tłumaczenie. Ja często stosuje taki ecoautoalarm

Proszę mi uwierzyć że działa świetnie, nawet przy uchylonych szybach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A jeśli miejsce w którym parkuje, jest jakieś specjalnie podejżane to podwajam siłę jego działania

Pozdrawiam Serdecznie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marcin_z1 
trochę już popisał

Dołączył: 22 Mar 2009
Skąd: oświęcim
Wysłany: 2010-08-29, 10:00   

Adi napisał/a:
Przecież tak nie napisał.

.......................... A zamykanie psa w samochodzie, nawet z uchylonymi szybami uważam za tragiczne - jak można męczyć tak zwierzę, i pewnie jeszcze nazywasz go swoim przyjacielem .........


Przecież ja pytam, a nie twierdzę.
Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej ludzi zwraca uwagę na krzywdę, którą człowiek potrafi zgotować psu lub jakiemu kolwiek innemu zwierzakowi. Dlatego jeśli ktoś zauważy mój samochód stojący w słońcu, lub siarczystym mrozie z psami w środku, ma prawo mnie nawet zastrzelić ( ja pozwalam ). Więc spokojnie - moje psy krzywdy nie zaznają, a słowo Przyjaciel to jest mało powiedziane.
Myślę, że można powrócić do głównego tematu :spoko
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
DAKOTA 
stary wyga

Twój sprzęt: CARTHAGO chic T 4.9 nastepny tez T 4.9
Nazwa załogi: DAGOCIK
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Mar 2008
Piwa: 12/20
Skąd: Wieden, Tarifa
Wysłany: 2010-08-29, 14:32   Re: Bezmyślność i głupota ludzka nie zna granic ...

[quote="KOGUT"]Będąc w Mikołajkach parę dni temu zaciekawiły mnie dwa samochody , które wcześniej widziałem w Białymstoku ...niby nic szczególnego ale bezmyślność ludzka nie zna granic , auta z Niemiec naszpikowane elektroniką tylko do zabrania , wszystko jak na ladzie w sklepie za szybką ... potem idzie w świat wiadomość , że w Polsce kradną ale nikt nie dopowie , że okradzionym był debilny i bezmyślny prawożądny i święty Niemiec ...

popatrzcie ile trwa wyciągnięcie tego szmelcu z auta przez fachowców :



witam

ten gryps (slang) i spostrzegawczosc hmmmmmmmmmm

widac ze przedmioty "dodatkowe" w latach szkolno-mlodzienczych nie byly ci obce



pozdrawiam
DAKOTA
_________________
http//kamper-meine-freiheit.blogspot.co.at/

Zaden Penis nie jest tak twardy jak zycie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Camper Diem 
Kombatant


Twój sprzęt: Eura Mobil
Nazwa załogi: Camper Diem!
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Wrz 2007
Piwa: 49/65
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz
Wysłany: 2010-08-29, 15:35   

DAKOTA napisał/a:
ten gryps (slang) i spostrzegawczosc hmmmmmmmmmm

widac ze przedmioty "dodatkowe" w latach szkolno-mlodzienczych nie byly ci obce

DAKOTA, KOGUT jest jaki jest, ale tutaj przesadziłeś :zolta:
a jeśli miała być to złośliwość to... uważaj z kim zaczynasz :haha:

a Ty KOGUT za teksty w stylu
KOGUT napisał/a:
nikt nie dopowie , że okradzionym był debilny i bezmyślny prawożądny i święty Niemiec

powinieneś był dawno do porządku przez administrację przywołany, ale...
tym się właśnie od Niemców różnimy, że oni zasadniczo są narodem praworządnym, a u nas wszystko w sumie uchodzi na sucho :placze2
_________________
Camper Diem!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Camper Diem 
Kombatant


Twój sprzęt: Eura Mobil
Nazwa załogi: Camper Diem!
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Wrz 2007
Piwa: 49/65
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz
Wysłany: 2010-08-29, 15:47   

KOGUT napisał/a:
u nas zima trwa tylko pół roku i wtedy też da się kamperować

wiem ile trwa zima, na pewno nie pół roku :haha:
a auto mam zimowe więc dla mnie sezon się nie kończy :diabelski_usmiech
_________________
Camper Diem!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andreas p 
Kombatant


Twój sprzęt: Bürstner Nexxo t690G
Nazwa załogi: ARKA:
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2008
Piwa: 15/43
Skąd: Bad Driburg
Wysłany: 2010-08-29, 15:57   

Oj Kogut ale Ci niemcy CI nie pasuja aff ma racje. a ja za to okreslenie moich sasiadow przesylam Ci :zolta: karteczke. Naprawde nie bylo by Ci milo gdyby oni tak o Polskich kamperowiczach pisali, czego nie czynia. Jestesny jedna wielka rodzinka na kolach, pozdrawiamy sie na szlakach a ty tak jakos ni w p...e ni w o.o o sasiadach :bajer
_________________
Nadszedl czas .
zabawy i wypoczynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gino 
Kombatant


Twój sprzęt: VW LT SVEN HEDIN 1978r
Nazwa załogi: Gino
Pomógł: 36 razy
Dołączył: 29 Mar 2008
Piwa: 639/978
Skąd: ta Radość
Wysłany: 2010-08-29, 16:13   Re: Bezmyślność i głupota ludzka nie zna granic ...

KOGUT napisał/a:
auta z Niemiec naszpikowane elektroniką tylko do zabrania , wszystko jak na ladzie w sklepie za szybką ... potem idzie w świat wiadomość , że w Polsce kradną ale nikt nie dopowie , że okradzionym był debilny i bezmyślny prawożądny i święty Niemiec ...
Kogucie..
jesli ktos zostanie okradziony..to mowi ze zostal okradziony, i mowi GDZIE..

ALE to ze ktos zostawia swoje rzeczy na wierzchu, to TYLKO I WYLACZNIE JEGO SPRAWA
i nie oznacza to, ze ktos jest DEBILEM,wystarczy ze w danym miejscu CZUJE SIE BEZPIECZNIE.
To samo tyczy sie naszych rodakow, ktorzy nie koniecznie WSZYSCY sa zlodziejami i ZAWSZE MUSZA KORZYSTAC Z OKAZJI..

ADI...mysle ze nie chodzi o zasade OKO ZA OKO...ZĄB ZA ZĄB
mysle ze ani niemiec nie jest lepszy odemnie..ani ja od niemca
_________________
często , wroga z drugiego człowieka tworzy Twój umysł..
a to potrafi zabić wieloletnią przyjaźń ...
#CamperMajstry
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andreas p 
Kombatant


Twój sprzęt: Bürstner Nexxo t690G
Nazwa załogi: ARKA:
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2008
Piwa: 15/43
Skąd: Bad Driburg
Wysłany: 2010-08-29, 16:16   

Mieszkam u nich od 20 latek .znam wielu w moim ogrodzie powiewa flaga klubowa ,ale jakos nie spotkalem sie z obrazami tego typu co kogut. Spotykam sie na szlakach,kampingach i jakos nie bylem zle traktowany. a zawsze na aucie z niemieckimi nr. zawieszam Polska flage i sa naklejki naszego Camperteam. Chyba jednak za bardzo jest w Was wpojona nienawisc do tych ludzi i nie widzicie w nich kolegow w Camperach i sasiadow a szkoda :bylo
_________________
Nadszedl czas .
zabawy i wypoczynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Camper Diem 
Kombatant


Twój sprzęt: Eura Mobil
Nazwa załogi: Camper Diem!
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Wrz 2007
Piwa: 49/65
Skąd: Gdańsk-Wrzeszcz
Wysłany: 2010-08-29, 16:27   

Kogut, Niemcy nieroztropnie zostawili coś na wierzchu (mnie w Niemczech też się zdarzało), ale Twoje epitety to rynsztok... naprawdę tego nie rozumiesz :?: :!:
_________________
Camper Diem!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andreas p 
Kombatant


Twój sprzęt: Bürstner Nexxo t690G
Nazwa załogi: ARKA:
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2008
Piwa: 15/43
Skąd: Bad Driburg
Wysłany: 2010-08-29, 16:43   

Kogut i Ty wlasnie potwierdzasz ze jeszcze nie dorosles do zycia w EU mam takie uczucie ze Ty chyba nie byles na wyjazdach zagranicznych kamperkiem .Krecisz sie od zlotu do zlotu ale tylko w okolicy swojego komina zeby nie stracic orjentacji w terenie.Mysle ze pora zakonczyc te rozmowe dla Ciebie Niemiec to wrog wiec zyj sobie w tym swoim swiecie.Pozdrawiam serdecznie .Andreas :spoko
_________________
Nadszedl czas .
zabawy i wypoczynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
łoś 
Kombatant
szary stary łoś

Twój sprzęt: złom hymer eriba 544 87'
Nazwa załogi: łoś
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2009
Piwa: 79/24
Wysłany: 2010-08-29, 18:36   

Adi napisał/a:
Panowie - proszę. Po co? i Na co? Luzik

Czyżby się komuś urlop nie udał, że tak nastrojowo piszecie?
Ktoś coś zostawił w autku. Kogut to zauważył i słusznie, że to pokazał, tylko z komentarzem przesadził. Może nie zaczynać III wojny z tego powodu.
Jeśli ktoś prowokuje złodzieja do kradzieży to nie ważne jakiej jest narodowości. Czy ważna jest narodowość złodzieja? Ważne jest, że to się wydarzyło w danym kraju. I tu jest odrobina błędu w rozumowaniu. To się dzieje nie w Polsce i nie w innym kraju tylko w UE.
Europa bez granic!!! Bez granic przyzwoitości i odpowiedzialności za haniebne występki.
Na terenie Polski ktoś innej narodowości okradł Niemca. To Polska to złodziejski kraj???
Niemiec w Sztutowie zrabował metalowe drzwiczki od krematorium- Polska to złodziejski kraj??? Napis-szyld z Oświęcimia, pisać dalej - nie i jeszcze raz nie dla takich rozumowych uogólnień.
Kradną w Hiszpanii i we Włoszech. Tam jest nawet mniej bezpiecznie niż u nas, ale nam przypięto łatkę i tak się to ciągnie. Mój wniosek jest prosty. Jeśli to nie była policyjna pułapka, to nie jest to naiwność i debilizm. To raczej świadczy o zaufaniu (niestety przesadnym) do bezpiecznego podróżowania po Polsce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
marcin_z1 
trochę już popisał

Dołączył: 22 Mar 2009
Skąd: oświęcim
Wysłany: 2010-08-29, 19:26   

Adi napisał/a:
andreas p, Myślę, że Ty doskonale wiesz co Niemcy sądzą o Polakach, ja też wiem ................


A zastanawiałeś Się kiedyś DLACZEGO???

Tu edytuje:


O co cały galimatias????
Czy Za......iwanili te laptopy itp?????
Oby nie i oby Oni o Nas zdanie zaczęli zmieniać :spoko :spoko :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
roger 
Kombatant


Twój sprzęt: TABBERT FFB Classic 570
Nazwa załogi: ROGER-y
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Sty 2009
Piwa: 42/38
Skąd: W-wa & Lubuskie
Wysłany: 2010-08-30, 09:52   

marcin_z1 napisał/a:
Ja często stosuje taki ecoautoalarm


To widzę że jesteśmy fanami "konkretnego modelu" ..... uwielbiam te "alarmy" i jestem ich absolutnym fanem ...... ;)mam niestety pojedyncza wersję ....ale widze że masz "dziewczynke" i coś z tym można zrobić ;)
_________________
rkw1968@tlen.pl
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ˙˙˙ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
pirat666 
weteran


Twój sprzęt: Ducato 1.9D Dethleffs
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Kwi 2009
Piwa: 9/17
Skąd: Warszawa-Wesoła
Wysłany: 2010-08-30, 10:24   

A mnie się pisać nie chce w tym temacie ... więc krótko

Popieram co napisał Łoś :)

KOGUT - waż lepiej słowa bo taka prowokacja zawsze będzie dzieliła a nie łączyła :bigok
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wito 
stary wyga

Twój sprzęt: Fiat Ducato 91 Dethleffs
Nazwa załogi: moczykije
Dołączył: 19 Lut 2009
Piwa: 59/28
Skąd: Iława
Wysłany: 2010-08-30, 10:27   

Ciekawa dyskusja. Każdy ma trochę racji. Prawd i odpowiedzi jest tu wiele. Z pewnością Polska należy do państw zwiększonego ryzyka jeśli idzie o kradzieże. Wiedząc o tym, musimy zabezpieczać swoje dobra. Pozostawienie laptopa,komórki,czy torby foto w samochodzie czy na krześle w szpitalnym holu jest ryzykowne. Chociaż o tym wiemy, to jednak zdarza nam się to czasem. Bo pośpiech, bo emocje itd.
Ostatnio zauważyłem, że to niesprawiedliwe, że w wieku 60 lat ja muszę tyle dźwigać. Muszę bowiem na noc wynosić na wysoką górę do domku silnik z jachtu ważący 15 kg, a następnego dnia, chcąc popływać, znosić go tą samą drogą aż ręce mi się wyrywają ze stawów. Muszę wnosić do piwnicy rower, chociaż wpadam do domu po coś tylko na chwilę, muszę zabierać z łodzi wędkarskiej wiosła i ciężary i nieść daleko do szopy. Muszę na noc składać wędki i chować z innymi rzeczami do kampera. Do licha. Życie w Polsce jest naprawdę ciężkie dla słabnącego z wiekiem emeryta. Jak się tak nadźwigam w dzień, to wieczorem jestem padnięty.
A kiedy pomyślę, że są kraje, w których silniki w łodziach stojących przy pomostach nie są demontowane na noc, ale są tam przez cały sezon, że nikt nie ruszy wioseł i ciężarów pozostawionych w łodzi, że nikt nie dotknie roweru nocującego przed blokiem i nie zagląda przez szybę do samochodu by coś z niego ukraść, to robi mi się jeszcze smutniej i ciężej. I niestety przychodzi mi tak żyć ze zmęczonym ciałem i zmęczoną duszą. Najgorsze jest to, że z upływem lat i sił, nie będzie wcale lepiej, tylko gorzej. Pozdr. Wito.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***