Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza kamperowa podróż :)
Autor Wiadomość
Patrykos 
początkujący forumowicz

Dołączył: 04 Lip 2009
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-12-22, 16:28   Pierwsza kamperowa podróż :)

nie było tematu
Ostatnio zmieniony przez Patrykos 2010-12-22, 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
roger 
Kombatant


Twój sprzęt: TABBERT FFB Classic 570
Nazwa załogi: ROGER-y
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Sty 2009
Piwa: 42/38
Skąd: W-wa & Lubuskie
Wysłany: 2010-12-22, 16:37   

Patrykos napisał/a:
Wstępny pomysł to wyjazd na ok. tydzień, do przebycia max 5 tys km


W tydzień z przyczepą .... ?
Przepraszam Cię kolego ale Ty chyba totalnie nie wiesz o czym piszesz ...... samym A6 pojedź dasz radę ..... ;)

Patrykos napisał/a:
wstępne miejsca do zwiedzenia? sam jeszcze nie wybrałem i prosiłbym tu Was o pomoc..


To co uda Ci się wypatrzeć nie patrząc w lusterka czy masz przyczepę .... ;)
_________________
rkw1968@tlen.pl
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ˙˙˙ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Patrykos 
początkujący forumowicz

Dołączył: 04 Lip 2009
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-12-22, 16:44   

hehe.. masz pomógł za tą odpowiedź, chyba będę sobie radził sam :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
roger 
Kombatant


Twój sprzęt: TABBERT FFB Classic 570
Nazwa załogi: ROGER-y
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Sty 2009
Piwa: 42/38
Skąd: W-wa & Lubuskie
Wysłany: 2010-12-22, 16:53   

Jezu ..... to nierealne co piszesz .....nie da się tak ..... znaczy da się tylko co to ma byc ?
Wyścig na wytrzymałość ? czy urlop ..... ?
_________________
rkw1968@tlen.pl
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ˙˙˙ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
roger 
Kombatant


Twój sprzęt: TABBERT FFB Classic 570
Nazwa załogi: ROGER-y
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Sty 2009
Piwa: 42/38
Skąd: W-wa & Lubuskie
Wysłany: 2010-12-22, 17:11   

No chyba się chłop obraził ...... :( jakieś wrażliwe się to wszystko robi ... :(
Adaś no przecież prawdę mu napisałem ..... :( :? :roll:
_________________
rkw1968@tlen.pl
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ˙˙˙ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
donald 
weteran


Twój sprzęt: Mercedes 310 FFB Europa 560
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Paź 2007
Piwa: 32/46
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-22, 17:29   

:haha: :haha: no to wyszlo pieknie...fochy :-P
_________________
“Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
martini44 
Kombatant


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Paź 2010
Piwa: 72/171
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-12-22, 17:59   

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: no to na zakończenie po browarku rozlejemy ???? :pifko :pifko :pifko :pifko2 :pifko2 :pifko2 :pifko2
_________________
możesz ufać i liczyć na innych ale przede wszystkim ufaj i licz na siebie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
chris 
zaawansowany


Twój sprzęt: aktualnie namiot
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Gru 2008
Piwa: 3/1
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-12-22, 19:36   

Adi napisał/a:
A teraz matematyka:
Średnia prędkość auta z przyczepą to ok 50 km/h (lekko zawyżone, ale niech Ci będzie).


Adi. Francuzi na autostradzie dopuszczają prędkość z przyczepą 130 km/h. Kiedyś w ramach eksperymentu postanowiłem to wypróbować :szeroki_usmiech Da się średnią w okolicach 126-127 km/h zrobić nie łamiąc przepisów. Po co ? Nie wiem. Zużycie paliwa Vectry z przyczepą 5m DMC 1300 kg wg. komputera pokładowego wynosiło około 27-28 l/100 km. W rzeczywistości chyba więcej bo po przejechaniu 100 km miałem niecałe pół baku 60l a eksperyment zacząłem po zatankowaniu do pełna.

Taka ciekawostka.

:spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Patrykos
Gość
Wysłany: 2010-12-22, 19:57   

ależ ja sie nie obrażam, zapytałem tylko i prosiłem o jakieś porady, a nie wyśmiewanie :box . Jazda miałaby się odbywać w nocy, zwiedzanie za dnia, spanie z samego rana, przyczepka miałaby służyć na wcinanie obiadków.. tydzien nie musi być tygodniem może być trzema, a trasa to kraje UE - czechy, austria, włochy, słowenia, słowacja, węgry.. coś w tym stylu..
przeglądałem sporo tematów na tym forum po prostu i praktycznie zawsze odpowiedzi są w stylu "zgłupiałeś i dużo uśmieszków"..Ale to jest akurat przypadłość każdego typu forum niestety.. Ale prosze założyć, że mogą być tacy debile jak ja, którzy też mogą bez przerwy jeździć (akurat wolę jeździc niż chodzić, bo z tym mam ostatnio problem..:))
Pozdrowionka i ZDrowych Wesołych Świąt! :mikolaj
 
 
Patrykos
Gość
Wysłany: 2010-12-22, 20:00   

[quote="Adi"]
chris napisał/a:
- po co mu przyczepa :bigok


po to by ugotować kulturalnie i tanio obiadek, bo to by się umyć i posiedzieć przy kawce.. poza tym jak chce to biore :haha: :haha: nie rozumiem pytania po co :lol:
 
 
Patrykos
Gość
Wysłany: 2010-12-22, 20:12   

ok skoro retoryczne to przepraszam..

Niestety prawdopodobnie nie jestem stworzony być kamperowcem.. Mój pomysł jest raczej inny i jak widze dla Was nie do przyjęcia...

Wspomnę (choc może lepiej nie...) iż parę lat temu z dwoma kumplami zrobiliśmy wyjazd ok 5tys km autem na 4 dni zwiedzając 5 krajów jeżdżąc na zmiane w nocy zwiedzając w dzień.. dla mnie to nic dziwnego.. Nie cierpię leżeć nad jeziorem z brzuchem wywalonym na wierzch i piwem w garści.. A to pewnie macie na myśli.. Teraz przeliczając kilometry wychodzi 2900km (więc też nie 5tys)

Bez urazy w kazdym razie, użyje opcji szukaj następnym razem:)
pozdr
 
 
chris 
zaawansowany


Twój sprzęt: aktualnie namiot
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Gru 2008
Piwa: 3/1
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-12-22, 20:12   

Patrykos napisał/a:
przeglądałem sporo tematów na tym forum po prostu i praktycznie zawsze odpowiedzi są w stylu "zgłupiałeś i dużo uśmieszków"..


Chyba niezbyt uważnie "przeglądałeś".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Patryk
Gość
Wysłany: 2010-12-22, 20:15   

Adi napisał/a:
A jak ocenisz usunięcie pierwszego postu w całości?


z doświadczenia, nie małego zresztą, pozostawienie posta i po pierwszej odpowiedzi stałbym się pośmiewiskiem i tematem do nabijania się przez doświadczonych forumowiczów co do niczego konstruktywnego nie prowadzi.. (nie żebym wszedzie gdzie piszę spotykał ośmieszanie - po prostu jestem m.in. założycielem klubu i forum na którym jest ok 20tys użytkowników)
 
 
ARCADARKA 
Kombatant

Twój sprzęt: Pojazd specjalny
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Sty 2008
Piwa: 85/99
Skąd: STOLYCA
Wysłany: 2010-12-22, 20:21   

To tak przed Świętami zabłądziłeś :-/ ,kolego :spoko ,czy to zbieg okoliczności :bigok ,ale jakoś wierzyć mi się nie chce :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok
_________________
Darek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Patryk
Gość
Wysłany: 2010-12-22, 21:04   

[quote="Adi"]
Patryk napisał/a:
Nadal zachęcam Cię do powrotu na początek, brnięcie dalej nadal nic nie wnosi.
Z mojej strony serdecznie Cię pzodrawiam i chętnię włączę się w rzeczową dyskusję (bez obrażania się i wzajemnie)

Poczytaj trochę forum, a znajdziesz tu wiele opisów relacji bez leżenia z piwem nad jeziorem. Zachęcam


Dziękuję, od kolejnej dyskusji się wstrzymam, natomiast za lekturę forum się chętnie zabiorę, gdyż nie ukrywam, że jest kopalnią wiedzy.

Co do mojej reakcji, proszę nie miec do mnie pretensji, gdyż pytanie w pierwszym (skasowanym) poście nie brzmiało: "jakim głupim pomysłem jest zrobienie 5tys km z przyczepą w tydzień" - gdyż akurat dla mnie może nie być głupim, a o konkretne rzeczy, o jakich należy pamiętać...

Myślę, że jesli ktoś wychodzi poza stereotypy typowego caravaningowca nie znaczy, że "doświadczeni pisarze" mogą sobie po nim jeździć...

Odpowiedzcie skoro zwróciłem Waszą uwagę (a o to w sumie chodziło:P) czy można kanistry z olejem napędowym wywozić poza granice Polski (do tańszych dotankowań auta) i umówmy się tak, że pojadę opiszę, wrzucę fotki i wtedy będzie można opisywac jaki głupi byłem.

Tymczasem dziękuję za mimo wszystko mam nadzieję pozytywne zakończenie tej dyskusji, jeszcze raz ZDrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.. Do zobaczenia we wrześniu 2011 :spoko
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***