Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
winnebago z allegro
Autor Wiadomość
szczepan70 
trochę już popisał


Twój sprzęt: fleetwood southwind
Dołączył: 31 Sty 2010
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-01-05, 17:43   winnebago z allegro

http://otomoto.pl/inny-ch...o-T1972939.html

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tym pojazdem to informuje że mam do niego skrzynie biegów wraz z hamulcem

DSC06678.JPG
Plik ściągnięto 2965 raz(y) 144,5 KB

DSC06682.JPG
Plik ściągnięto 2965 raz(y) 149,92 KB

winnebago z allegro.jpg
Plik ściągnięto 100 raz(y) 105,09 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kazbar 
weteran


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 36/4
Wysłany: 2011-01-05, 19:46   

Grubo zastanawiałem się nad tym Winnebago. Lądował chyba na lewym boku albo nie zmieścił się w jakiś tunel. Jakiś taki... pogięty ten kamper. Jeśli jest po takiej przygodzie, o jakiej myślę, to cena jest nierealnie wysoka. No i brak skrzyni biegów...Te skrzynie mają dobrą markę i nie psują się same z siebie. Manualną steruje za pośrednictwem sprzegła i lewarka sam kierowca i tą można zepsuć "ręką i nogą". Automatycznej chyba tylko brak oleju może zaszkodzić lub...mechaniczne uszkodzenie, pęknięcie, zatarcie itp.

Powiedz proszę w jakim stanie jest ta skrzynia, jaki ma przebieg, z jakiego pojazdu i kiedy (to też ważne czy leży długo czy krótko bez pracy) została wymontowana.
No i taki drobiazg...ile kosztuje?

PS. Kto wie? Może kamper nabierze z czasem realnej ceny i warto będzie pomajsterkować?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
szczepan70 
trochę już popisał


Twój sprzęt: fleetwood southwind
Dołączył: 31 Sty 2010
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-01-05, 20:45   

Skrzynia pochodzi z mojego kampera/potrz nasze auta/ ma przebieg 74tys mil.Działala bez zastrzeżeń.Wymontowałem ją ok 6 m-cy temu,jej stan oceniam na bdb.Cena to 1500 Pln.
Co do ewentualnych kosztów naprawy tego kampera patrząc przez pryzmat mojego jestem Ci w stanie conieco powiedzieć.Sądze że cena 22-23 była by bardziej odpowiednia za to auto.Ciekawe co z silnikiem,w jakim jest stanie,co z klimą dachową/wg.mnie na 99% to śmietnik/Wiesz może coś więcej o stanie hamulców ,zawieszenia itp.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***