Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Tadeusz
2011-03-17, 12:45
BIALORUS ZLOT Maj 2011
Autor Wiadomość
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2198
Skąd: Otwock
Wysłany: 2011-09-08, 18:38   

Ja również ten artykuł przeczytałem i przyznam, że nie rozumiem jego przesłania.
Dla mnie kraj to ludzie, kraina to ludzie, miasto to ludzie. Mury, pomniki, ruiny - to historia, ślady kultury niedawnej lub bardzo dawnej.
Miasto ma duszę.

Odnoszę wrażenie, że ten artykuł ma charakter prześmiewczy. Tego nie pisał podróżnik z zamiłowania, taki dla którego podróże są przygodą dlatego, że poznaje przede wszystkim ludzi, ich obyczaje, kulturę i proste codzienne życie, nie te na pokaz, nie spektakle dla turystów, ale codzienność i nawet problemy życia codziennego. Jednym słowem - życie.

Jarku, podpisuję się pod Twoją wypowiedzią. To jest zgrywanie się z pozostałości po ZSRR. Ludzi tam nie zauważono.
Szkoda.

Kiedy już uporamy się z Halszką z problemami życiowymi i los pozwoli nam znów ruszyć na szlaki, będzie to kierunek wschodni. Właśnie dlatego, że chcemy mieć własne zdanie, własny ogląd i własne doświadczenia.

Jeszcze raz dziękuję za fajną relację uczestnikom tej wyprawy. :roza: :bukiet:
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Darek1968
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-08, 19:06   

mnie tam tknął fragment od dwóch Mińskach i to chciałbym zobaczyć, jak pozwolą "służby" to i ten las kaźni, pomnika tego co wydał rozkaz do mordu na Polakach już nie... Tadeusz we wschodniej części Europy byłem we wszystkich krajach oprócz Białorusi, znam mentalność człowieka wschodu... na Białoruś też pojadę, może w przyszłym roku tym bardziej, że teraz to jeszcze większa taniocha:) aha no i tę "robociarską" knajpę, tym bardziej, że o niej już słyszałem od znajomych, pojedźcie do parku Grutas na Litwie, ciekawe doświadczenie, szczególnie w restauracji:)
 
 
tolo61 
Kombatant
DUDI


Twój sprzęt: Blaszak Ducato Jeszcze blaszak...kiedy???
Nazwa załogi: DUDI
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Maj 2009
Piwa: 102/26
Skąd: Poznan
Wysłany: 2011-09-08, 20:21   

Tadeuszu.....
Jak mówiłem i to nie raz, w kierunku wschodnim.....ja...... lub my z Jolą / w co wątpię :haha: / jesteśmy do dyspozycji / jeżeli tylko czas pozwoli..../
Pozdrowienia dla Halszki :bukiet:
:spoko
_________________
Przed nim było parę ale ten ..Był zaje...
https://www.camperteam.pl...pic.php?t=20376
Teraz próbuję
https://www.camperteam.pl...pic.php?t=31540
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***