Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana opłat za kartę CCI w 2011 roku
Autor Wiadomość
Kasia870322 
początkujący forumowicz

Dołączyła: 10 Lut 2010
Wysłany: 2011-02-24, 12:20   Zmiana opłat za kartę CCI w 2011 roku

Witam Wszystkich!

Wiadomość dla osób, które zamawiają kartę CCI przez ADAC.
W roku 2011 zmianie uległy opłaty za wydanie karty. Aktualne ceny to:
1 rok= 9EUR
3 lata= 19EUR

Wniosek o kartę można pobrać w dziale download portalu www.adac24.pl

Dla zainteresowanych kartą ADAC Camp Card koszt roczny to ok 20EUR

Pozdrawiam:

Katarzyna Bienert
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2011-02-24, 12:54   

Pani Kasiu, chciałbym zapytać - kim Pani jest?
Nie pytam w złej wierze, jedynie naszła mnie taka myśl, że ma Pani coś wspólnego z ADAC.
Dalej wiec, ponieważ jest zainteresowanie na naszym forum tą kartą to wskazane byłoby mieć w ADAC "swojego człowieka", który mógłby służyć radą pomocą lub kontaktem.
Pozdrawiam Janusz.
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kimtop 
Kombatant

Twój sprzęt: Dethleffs Esprit RT na auto s pici na kapotou
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 18 Wrz 2007
Piwa: 139/44
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2011-02-24, 14:02   

Pani Katarzyna jest żoną Pana Macieja Bienerta (serdecznie obydwoje pozdrawiam).
Za pośrednictwem Pana Macieja zawarłem ubezpieczenie w ADAC.Pan Maciej prowadzi portal ADAC.
Więcej tutaj http://www.adac24.pl/portal.php

Jeśli Administrator uważa to za niedozwoloną reklamę ,to proszę o usunięcie posta.
_________________
Pozdrawiam.
Polak gorszego sortu

Wódka z lodem szkodzi na nerki.Rum z lodem niszczy wątrobę.Whisky z lodem atakuje serce.Gin z lodem rozwala mózg.Cola z lodem demoluje zęby.
Oznacza to,że lód szkodzi w zasadzie na wszystko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
martini44 
Kombatant


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Paź 2010
Piwa: 72/171
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-02-24, 14:42   

a sprawdza się to członkostwo i wykupione ubezpieczenie ADAC ?? chce zakupić tylko napiszcie czy warto??
karte CCI to druga sprawa...... głownie chodzi mi o to assistance
_________________
możesz ufać i liczyć na innych ale przede wszystkim ufaj i licz na siebie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kimtop 
Kombatant

Twój sprzęt: Dethleffs Esprit RT na auto s pici na kapotou
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 18 Wrz 2007
Piwa: 139/44
Skąd: Opoczno
Wysłany: 2011-02-24, 14:46   

Ubezpieczenia jeszcze nie sprawdzałem i nie bardzo mi się do tego śpieszy.
Wykupiłem go głównie dlatego,że na co dzień poruszam się kilkoma samochodami.
_________________
Pozdrawiam.
Polak gorszego sortu

Wódka z lodem szkodzi na nerki.Rum z lodem niszczy wątrobę.Whisky z lodem atakuje serce.Gin z lodem rozwala mózg.Cola z lodem demoluje zęby.
Oznacza to,że lód szkodzi w zasadzie na wszystko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
StasioiJola 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Bürstner
Nazwa załogi: StasioiJola
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 25 Lip 2008
Piwa: 81/283
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2011-02-24, 14:53   

My też wykupiliśmy polisę ADAC za pośrednictwem P.Bienert. Polecamy jako firme solidną i załatwiająca bardzo szbko i profesjonalnie ubezpieczenia asisstance . Z pomocy ADAC jeszcze nie korzystalismy i wolelibyśmy nie korzystać , a członkostwo w klubie daje pewne małe przywileje, choćby tą jak zakup kart CCI. :szeroki_usmiech :spoko
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lordziktom 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Adria coral 680 sp 2005 rok
Dołączył: 07 Sie 2007
Skąd: Staszów
Wysłany: 2011-02-24, 15:36   

ja też wykupiłem polsę ADAC za pośrednictwem P.Biernat polecam,raz korzystałem z ubezpieczenia asisstance w kraju. ADAC spisał się wzorowo. pozdrawiam p m
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
BiG Team 
Kombatant


Nazwa załogi: Beata I Grzegorz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Piwa: 53/39
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2011-02-24, 15:37   

Wczoraj napisałem do Pana Macieja, po kilku minutach zadzwonił, objaśnił wszystko, dzisiaj już dostałem maila z ADAC z moim numerem członkowskim, teraz czekam na dokumenty. Karta CCI przez ADAC jest dużo tańsza niż w Polsce. Będę też kupował ADAC Camp Card, daje duże zniżki przed i po sezonie na wielu kampingach w Europie. :spoko
_________________
Najlepsze, co może nas spotkać to ludzie, których kochamy, miejsca, które oglądamy oraz wspomnienia, które nam pozostaną
Beatka i Grześ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Ania i Mati
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Reimo Osiołek
Dołączył: 26 Cze 2008
Piwa: 1/4
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-02-24, 15:51   

Wujek google słabo podpowiada, proszę wyjaśnić.
Co to jest karta CCI
ADAC Camp Card
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kasia870322 
początkujący forumowicz

Dołączyła: 10 Lut 2010
Wysłany: 2011-02-27, 15:17   

Witam bardzo serdecznie wszystkich Kamperowiczów!

Na wstępie, potwierdzę, tylko powyższe informacje, że wszystko sie zgadza, prowadzimy wraz z mężem niezależny portal zrzeszający polskich członków ADAC.

Szczerze się przyznam, że zanim nie zapisaliśmy do ADAC pierwszych Kamperowiczów, to nie mieliśmy pojęcia, co to takiego karta CCI i ADAC Camp Card.

Bardzo lubimy nowe wyzwania i poszerzanie swojej wiedzy i horyzontów, więc zajęliśmy się kartami po kilku zapytaniach osób właśnie z forum www.camperteam.pl

Dlatego też napisałam tutaj informację odnośnie tych kart, ponieważ tak najłatwiej dotrzeć do grupy najbardziej zainteresowanej.

Nie wiem ile taka karta CCI kosztuje w kraju, ale w ADAC zapewnili nas, że wynegocjowali najtańsze ceny. To, że obecnie wiele osób prosi nas o pomoc w nabyciu tej karty świadczy o tym, że rzeczywiście tak jest, bo gdyby nie - kupili by sami w Polsce.

Camping Card International (CCI)


CCI jest międzynarodową kartą identyfikacyjną dla turystów caravaningowych. Koszt na 3 lata to 19,- EUR, a na rok 9,- EUR. CCI ważna jest od dnia wystawienia., lub od wyznaczonego terminu nie dalej niż 6 miesięcy od złożonego wniosku. Wniosek o kartę znajdziecie w dziale DOWNLOAD portalu www.adac24.pl gdyby były problemy z wypełnieniem prosimy o kontakt na maila: admin@care24.pl
Camping Card International (CCI) jest dla członków ADAC oraz innych automobilklubów zrzeszonych w FIA.


Zalety posiadania karty CCI:
• Dużo campingów w Europie przyjmuje tylko właścicieli CCI.
• W cenie CCI zawarte jest też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podczas campingowania (dotyczy szkód majątkowych i osobowych)
• Ponad 1.500 europejskich campingów daje zniżki posiadaczom kart
• Darmowa prenumerata czasopisma „ADAC freizeit mobil” ( 3 razy w roku), dla członków ADAC.
Więcej informacji znajdziesz na tych stronach:
Szwecja: www.husvagnochcamping.se
Włochy: http://campcard.accf.de/


ADAC-CampCard 2011 jest osobistą kartą upoważniającą do wielu zniżek na campingach poza sezonem. Właściciel tej karty ma do wyboru ponad 1200 miejsc wypoczynku w krajach Europy.
Karta ta jest dołączona do przewodnika „ADAC Camping-Caravaning Führer” Deutschland/Nordeuropa, a także Südeuropa. Przewodnik ten można nabyć pod tym linkiem: http://www.adac.de/produk...spx?quer=verlag lub w księgarniach internetowych. Koszt to ok 20EUR. ADAC-CampCard 2011 jest ważna tylko z opłaconą kartą członkowską klubu ADAC.
Warunki, jakie musi wypełnić miejsce campingowe, aby współpracować z ADAC:
Zachować 1/3wolnych miejsc dla turystów z kartą ADAC przez minimum 50 dni w roku.
Zniżka powinna obowiązywać od pierwszego dnia.
Cena dla klientów z kartą ADAC musi być niższa niż dla pozostałych turystów.
Ponadto wiele miejsc campingowych oferuje dla członków ADAC dodatkowe zniżki, takie jak np. 7=6 (jesteś 7 nocy, a płacisz za 6 i jeszcze ze zniżką) oraz inne (wejścia na basen, darmowe masaże, wypożyczenie roweru w cenie itp.
Wszystkie niżej wymienione place campingowe zobowiązały się pisemnie, że gwarantują członkom ADAC niższe ceny niż innym turystom. Jeżeli odwiedziłeś taki camping i masz odczucie, ze nie byłeś dobrze potraktowany lub cena pobytu była taka sama jak cena regularna – zgłoś to do ADAC tel. +49/(0)89/7676-2836 lub E-Mail an accf@adac.de)

Pozdrawiamy
team bienert.biz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kasia870322 
początkujący forumowicz

Dołączyła: 10 Lut 2010
Wysłany: 2011-02-27, 15:20   

Tutaj znajdziecie te place, ponieważ jest ich za dużo, by to kopiować:

http://adac24.pl/viewtopic.php?t=34
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2011-04-13, 19:18   

TIMOT
Cytat:
Kto z Was już to przerabiał

Częściowo ja i nie zdziw się jak w Polsce na jakimś kempingu z nalepką CCI na widok Twojej karty obsługa oświadczy, że ich ta zniżka nie dotyczy. PFCC czyli polski wydawca kart CCI na reklamacje nie odpowiada - gorzej, udaje, że żadna reklamacja do nich nie dotarła.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BiG Team 
Kombatant


Nazwa załogi: Beata I Grzegorz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Piwa: 53/39
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2011-04-13, 20:07   

Za granicą zniżka jest na całą załogę :spoko
_________________
Najlepsze, co może nas spotkać to ludzie, których kochamy, miejsca, które oglądamy oraz wspomnienia, które nam pozostaną
Beatka i Grześ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
BiG Team 
Kombatant


Nazwa załogi: Beata I Grzegorz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Piwa: 53/39
Skąd: Karpacz
Wysłany: 2011-04-14, 09:06   

Karta zawiera wszystkie dane właściciela i na kempingach, które ją honorują daję ją zamiast paszportu .Trzeba sprawdzać czy naliczyli znizkę bo czasem "zapominają" :spoko
_________________
Najlepsze, co może nas spotkać to ludzie, których kochamy, miejsca, które oglądamy oraz wspomnienia, które nam pozostaną
Beatka i Grześ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martini44 
Kombatant


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 08 Paź 2010
Piwa: 72/171
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-05-05, 15:52   

Dzisiaj dostałem karte CCI z ADAC i powiedzcie mi czy muszę ją gdzieś podpisać zanim obrócę i skleję z folią ?? :spoko :spoko
_________________
możesz ufać i liczyć na innych ale przede wszystkim ufaj i licz na siebie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***