Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Berekfurdo "Zlot borowinowy" maj 2012.
Autor Wiadomość
oliko 
zaawansowany


Twój sprzęt: Fiat Dukato IV 2,3 Multijet
Nazwa załogi: DANUSIA OLEK
Dołączył: 07 Mar 2009
Piwa: 33/19
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-05-29, 20:45   

Mirko, Bożenko , Leszku , Mirku Bardzo dziękujemy za wsparcie i cenne rady w pierwszej zagranicznej wyprawie kamperem. Spędzanie urlopu z Wami to wielka przyjemność. Dzisiaj dotarliśmy pełni wrażeń do Gdyni. Ciekawi jesteśmy jak przebiegała dalsza Wasza podróż i jak spędza czas reszta towarzystwa. Pozdrawiamy serdecznie. Pozdrawiamy także Ewę i Stasia.
Odnośnie tych stuków które nas niepokoiły podczas jazdy , okazało się, że jednak krzyżak w półośce zaczął się psuć. Przed Rzeszowem postanowiliśmy zajechać do warsztatu w Tyczynie . Kamper wjechał na podnośnik po zdemontowaniu prawej ośki okazało się że wszystko jest OK. Po montażu próbna jazda i dalej coś tłucze. Demontaż lewej półośki i znalazły się opiłki w krzyżaku . Mechanicy załatwili szybko nowa półośkę i po czterech godzinkach pojechaliśmy dalej. Już bez technicznych niespodzianek.
Polecam warsztat w Tyczynie miła obsługa , wyposażenie warsztatu wspaniałe cały kamper wraz z zawartością z piwniczek był podniesiony :) ))))) Oj jak by mechanicy wiedzieli ile tego tam jest pewnie by tak szybko nie naprawili kampera. :) ))))))))))))))))))))))))))))))
_________________
"Carpe Diem " - a może Camper Diem ???

https://www.youtube.com/watch?v=gULy9Ix2pnY to były wakacje!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
sylvinha 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Ducato 2.5 Diesel 93r.
Nazwa załogi: 2 + 2 córy
Dołączyła: 16 Kwi 2012
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-06-08, 10:51   

My też byliśmy na tym zlocie;).
Trochę słabo wyszło, bo mieliśmy naszego kamperka dopiero 1,5 tygodnia wtedy i i była to nasz pierwsza kamperowa podróż.
My - ja, małżon i nasza Blanka stacjonowaliśmy przy samym wejściu na baseny. Oczywiście kreciłam się po cempingu w poszukiwaniu polskich kamperów i Polaków, ale jakoś tak wstydziłam się zaczepić;) i przerywać majową sielankę.
W każdym razie jak na nasz pierwszy wyjazd kamperem - maszyna spisała się swietnie, pogoda była przewspaniała - wygrzałam nadwyrężone zatoki. A kemping w Berekfurdo to istna oaza spokoju.

Bardzo Wam dziękuje - bo to Wy podsunęliscie nam pomysł tego wyjazdu.
A za niecały miesiąc następny - wyspa Elba:). Jedzie ktoś? A może już był? Bo ja wiem już na jaki camping się wybieramy. raj na ziemi:)


A! Jak jechalismy na kemping to nie wiedzielismy gdzie jest wjazd i rodacy nam tłumaczyli:). Może to ktos z Was? A my byliśmy białym fordem transitem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dembomen 
weteran


Twój sprzęt: KOMEDIA Fiat-Detleffs Globetrotter 2,5D 1989
Nazwa załogi: Dembomenki
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Mar 2008
Piwa: 23/24
Skąd: Ełk
Wysłany: 2012-06-08, 12:15   

Hej!
sylvinha napisał/a:

A! Jak jechalismy na kemping to nie wiedzielismy gdzie jest wjazd i rodacy nam tłumaczyli:). Może to ktos z Was? A my byliśmy białym fordem transitem.


Witam :spoko jeśli na rowerkach to od nas :szeroki_usmiech
Hej!
_________________
Misiek
Świat jest piękny,tylko my go psujemy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***