Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
dach podnoszony westfalia lub inny
Autor Wiadomość
amml
początkujący forumowicz

Dołączył: 21 Mar 2015
Wysłany: 2015-03-24, 22:50   dach podnoszony westfalia lub inny

Witam ,posiadam multivana t4 i chcialbym powiekszyc przestrzen zyciowa przez zamontowanie lozka dachowego typu np westfalia . Sam tego raczej nie wykonam wiec potrzebuje wskazuwek gdzie mozna znalesc fachowca.... swego czasu widzialem firme z rybnika ale teraz nie moge jej namierzyc . Mysle o ekonomicznym rozwiazaniu tj zamontowaniu czegos uzwanego jesli da to mocna roznice na cenie .
prosze o opinie i podpowiedzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
izola 
Kombatant


Twój sprzęt: MB Marco Polo
Nazwa załogi: Izolownia
Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 20 Sty 2015
Piwa: 231/154
Skąd: Westfalia
Wysłany: 2015-03-24, 23:10   

tu :
http://www.reimo.com/pl/G...ypialnie_vw_t4/
w jakim wieku są Wasze dzieci?... trochę ciasno będzie w T4 w czwórkę ...może zamiast dachu kupić hak i małą przyczepkę ? wtedy ma się większy komfort urlopowania.

Szczególnie w dnie deszczowe widzę tu problem z dziecmi w tak małym samochodzie.
Sprawy higieny , mycie się , używanie WC , przechowywanie czy suszenie mokrej odzieży to wszystko będzie bardzo ograniczone i kłopotliwe ze względu na małą powierzchnię... ale teoretycznie jest i to do pokonania jak się chce ...
:spoko
_________________
http://vanactiv.blogspot.de/
https://www.facebook.com/...100019297335640
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
amml
początkujący forumowicz

Dołączył: 21 Mar 2015
Wysłany: 2015-03-25, 16:44   

Hej dzieki chodzilo mi raczej o cos bardziej w naszych realiach cenowych :ok remio ogladalem i w tym wypadku latwiej pomyslec o kupie juz wyposazonego auta.
dzieciaki 3 i 5 lat i oboje pedziwiatry mamy doswiadczenie do teraz w cieplym i bylo spoko ale towarzystwo rosnie i na spanie coraz mniej miejsca jest stad idea .
pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koder 
Kombatant
(statystycznie)


Twój sprzęt: Szara Furia (Hilux '20 + zabudowa w trakcie)
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 10 Lis 2010
Piwa: 188/87
Skąd: Będzin
Wysłany: 2015-03-25, 19:17   

No niestety, ceny dachów są właśnie takie. Jest możliwe znalezienie używki z rozbitka, wtedy pewnie wyjdzie dużo taniej - ale nie wiem, czy nie będzie problemów z demontażem.

Z tańszych rozwiązań, to można zrobić jednoosobowe łóżko na przednich fotelach, przewiesić hamak w poprzek auta (dla dziecka), albo zamontować przedsionek i tam kogoś wygonić na noc.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
amml
początkujący forumowicz

Dołączył: 21 Mar 2015
Wysłany: 2015-03-27, 20:31   

Dzieki za rade jednak proszę ktokolwiek słyszał o uzyce top up'u proszę o info .
pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jawi13 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Kamper z wielkiej promocji:GoMarket FR67112
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Piwa: 3/9
Skąd: okolice Radomska
Wysłany: 2015-03-27, 21:03   

http://www.dachy-sca.pl/ Ale ceny niestety są powalające i za cenę dachu można kupić już jakiegoś gotowego niby kampera
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
amml
początkujący forumowicz

Dołączył: 21 Mar 2015
Wysłany: 2015-03-28, 18:42   

tak dzięki to jest przedstawiciel jednej z trzech najważniejszych firm w tym temacie w Niemczech tj westfalia , remio, i sca. ja swego czasu na portalu tablica widziałem ogłoszenie zakładu z rybnika , niestety ogłoszenie już jest nieaktywne i poza tym ze wiem czym się zajmują nie ma namiarów kontaktowych. może zna ktoś ten warsztat. jest jeszcze firma Tomlech w Luzinie tylko ze trochę nie mój kierunek. wiec szukam w necie wszelkich specjalistów , dziekuje za pomoc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jawi13 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: Kamper z wielkiej promocji:GoMarket FR67112
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2011
Piwa: 3/9
Skąd: okolice Radomska
Wysłany: 2015-03-28, 20:50   

amml napisał/a:
tak dzięki to jest przedstawiciel jednej z trzech najważniejszych firm w tym temacie w Niemczech tj westfalia , remio, i sca. ja swego czasu na portalu tablica widziałem ogłoszenie zakładu z rybnika , niestety ogłoszenie już jest nieaktywne i poza tym ze wiem czym się zajmują nie ma namiarów kontaktowych. może zna ktoś ten warsztat. jest jeszcze firma Tomlech w Luzinie tylko ze trochę nie mój kierunek. wiec szukam w necie wszelkich specjalistów , dziekuje za pomoc
Ciekawe czy ta firma tomlech w Luizinie produkuje te dach czy tylko montuje dachy innych producentów
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***