Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2008-06-12, 12:05
MIRO i Jego POMOC!!!
Autor Wiadomość
louis_cypher 
stary wyga


Twój sprzęt: a co dadzą
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Mar 2007
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: skąd chce
Wysłany: 2007-05-30, 07:29   MIRO i Jego POMOC!!!

Szanowni forumowicze wczorajszym popołudniem wybrałem się na przejażdżkę kamperekiem w okolicach Krakowa, po której miałem udać się do mechanika celem wiadomym dla pomagających mi odpalać "wannolot" w Brennej i cóż po jakiejś godzince jazdy pojazd odmówił posłuszeństwa , rozkraczyłem się na samym skrzyżowaniu i tyle, co lepsze przejeżdżał obok mnie kamper bodajże z Rzeszowa i nawet nie zapytał czy coś pomóc / buractwo max/ udawali że podziwiają okolice co w przypadku bliskości jedynie Leroy Merlin jest nadzwyczaj osobliwe.
Postanowiłem zadzwonić do forumowego kolegi Miro którego poznałem w piatek jadąc na zlot do Brennej i teraz poprostu same miodowanie będzie najprawdziwsze, Miro przeorał jakieś 45 km do mnie , przywiózł swój akumulator , popopdłączał po chwili autko zapaliło, cóż radość nie trwała zbyt długo ponieważ na całe szczęście Miro eskortował mnie w drodze do domu i niestety autko padło po raz kolejny co jeszcze zaczęło chuczeć i stukać więc mój wybawca wziął mnie na hol i tak sunęliśmy sobie jakieś 15-20 km/h przez koreczki w mieście.
Autko odstawiliśmy pod mechanika a Miro odwiózł mnie pod samą Chałupkę więc Panowie czapki z głów taki "Assitance Camperteam" to poezja w najlepszym wydaniu.
Rewelacyjna pomoc towarzystwo i wogóle "alles cuzamen do kupy" :lol:
Dzięki Miro za pomoc i oby każdy miał w swoim regionie takiego towarzysza w problematycznych sytuacjach
_________________
Siema , Heyka , Narka , ITD ITP
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
paf 
Administrator

Twój sprzęt: Rimor Katamarano 8 czasami :)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 37/20
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2007-05-30, 08:55   

louis_cypher, z wdzięczności powrzucał temat w wiele miejsc - a może i dobrze ;)
ale dla porządku dyskusji - ten zamykam
a ten sam post tutaj
http://www.camperteam.pl/...php?p=6815#6815
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***