Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dolina Baryczy ścieżka kolejki wąskotorowe
Autor Wiadomość
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 460/25
Skąd: Małopolska

Wysłany: 2023-07-10, 01:29   

Planuję wypad ze znajomymi w okolicę Stawów Milickich i szukam fajnej miejscówki.
My kamperem Oni osobówką z namiotem (lub u nas w pełnym przedsionku pod markizą :wyszczerzony: ), więc miejsce gdzie można się rozłożyć.
Oni wędkarze, więc fajnie było by w miejscu gdzie można legalnie "zamoczyć kija".
Koniecznie z widokiem na jakieś jeziorko tak, aby wieczorem usiąść , popatrzeć i posłuchać jak się ptactwo drze :ok
Byłem w Grabownicy (punkt widokowy za restauracją Grabownica) i super miejsce , ale było to albo przed albo po sezonie i jakiś czas temu. Teraz mamy wakacje i znacznie więcej kamperów w użytku, więc nie wiem czego mogę się spodziewać i czy nadal jest to takie ustronne miejsce. Nie chciał bym się też powtarzać z miejscówką . Pojeździłem tam wtedy po okolicy rowerem i co nieco pamiętam , przynajmniej w zarysie jak ten teren wokół wygląda , ale wtedy nie zwracałem uwagi na takie rzeczy jak możliwość poważniejszego biwakowania, możliwość wędkowania , czy alternatywne miejscówki na przyszłość.
Generalnie interesują mnie albo dzikie miejsca gdzie można na 2-3 dni mieć spokój, ale rozważam też coś zorganizowanego w formie kempingu, agroturystyki czy czegoś podobnego, gdzie można by sie rozłożyć w ładnych okolicznościach przyrody , najlepiej z dostępem do jakiegoś łowiska dla wędkarzy.
Podrzućcie Koledzy coś proszę :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Anras 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Hobby T550 AK FS
Dołączył: 01 Paź 2018
Piwa: 6/58
Skąd: Wrocław okolice
Wysłany: 2023-07-10, 11:18   

Miejsca zorganizowane: nieco dalej od głównej ścieżki rowerowej dawną trasą kolejki: Łowisko Wędkarskie I Pole Namiotowe Zofia I Waldemar Demscy. Drugie to "Sosenka" domki i pole biwakowe, Średzina, Trzebicko Dolne 7, 56-300 Milicz. Na dziko kamperem staliśmy na parkingu w Rudzie Milickiej ale tutaj słabo z namiotem oraz przy Przystanek 16 Ptasie wyspy Ścieżka dydaktyczna: Sławoszowice - Ruda Milicka - Godnowa - tutaj było miejsce na ognisko i potencjalnie miejsce na namiot. Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam Bartek
__________________________
Był Hymer Camp 57 C25 2.5 td
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***