Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Montaż sejfu - Fiat Ducato 1990, zabudowa Dethleffs
Autor Wiadomość
pawpawelek 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Ford Transit Burstner NEXO 2008
Dołączył: 03 Wrz 2009
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-30, 22:21   Montaż sejfu - Fiat Ducato 1990, zabudowa Dethleffs

Drodzy,

Proszę o kontakt osoby, które montowały w swoich kamperkach sejfy. Chciałbym się poradzić, ewentualnie uzyskać jakieś cenne wskazówki - jak gdzie i czym zamontować. Szczególnie wdzięczny będę za informację od właścicieli Ducato Dethleffsów za początku lat 90.

Z racji tego, że temat montażu sejfów jest dość dyskretny i nigdy nie był rozwijany na forum, niech tak też zostanie. W związku z tym, proszę o kontakt wyłącznie na Priv.
DZIĘKUJĘ!
:spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2012-05-31, 09:14   

pawpawelek napisał/a:
Z racji tego, że temat montażu sejfów jest dość dyskretny

To myślę, że i na PW nie znajdzie dużego zainteresowania.
Najlepiej zamontować tam gdzie nikt nie montuje sejfów. Bo to jest tak jak z pieniędzmi schowanymi w bieliźniarce. :-P
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
chris 
zaawansowany


Twój sprzęt: aktualnie namiot
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Gru 2008
Piwa: 3/1
Skąd: Otwock
Wysłany: 2012-05-31, 09:24   

Ja montowałem sejf w kamperze widocznym miejscu. Natomiast w przyczepie pod łóżkiem ale jak wychodziłem to otwierałem tą część żeby po wejściu potencjalnego złodzieja od razu było widać że jest. Moim zdaniem lepiej jak jest widoczny bo to zniechęca do poszukiwania wartościowych rzeczy w innych miejscach. A złodziej który włamuje się do kampera i tak nie będzie go w stanie otworzyć. W kamperze montował go Dareczek - Arcadarka i nie wiem jak. W przyczepie był przymocowany na 4 śruby w otworach przewierconych przez podłogę na wylot. Od spodu było to zabezpieczone przed dostawaniem się wody a przy okazji przed łatwym odkręceniem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***