Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki pojazd można nazwać słowem "kamper"
Autor Wiadomość
bawariusz 
trochę już popisał
Korzystaj z życia póki czas


Twój sprzęt: biwakowóz C4 Grand Picasso
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: łódź
Wysłany: 2010-04-09, 20:33   

styczoo napisał/a:
Witam,
jakie auto na kempingach w europie uznawane jest za kampera a jakie nie. Czy osobowy VW transporter (badz inne auto tego typu, ale nie westfalia), w ktorym na czas wyjazdu wymontuje fotele i wstawie materac do spania to juz kamper i trzeba za niego wiecej placic na kempingu czy jeszcze nie? Osobiscie spotkalem sie z taka sytuacja w hiszpani, gdzie po wczesniejszym wyjezdzie mojej dziewczyny zwinalem namiot i postanowilem spac w aucie (VW passat!) na co Pan z recepcji kazal mi wiecej placic bo teraz to auto to przeciez kamper skoro w nim spie...

BTW. Obok rozbil sie Niemiec, ktory przylecial samolotem i pozyczyl Fiata Pande. Spal na ziemi w pokrowcu na deske windsurfingowa, namiot nie zmiescil mu sie juz w limicie bagazu do samolotu ;)

Pozdrawiam,
Marcin


Wszystko zależy od człowieka na polu namiotowym, kilka przykładów:
Czaplinek, Polska ośrodek Drawtur, (lubię go polecam) moje T-4 z fabrycznym przedsionkiem campingowym ocenili jako Camper,
a mieli pozycję Bus w cenniku :!:
Pareset metrów dalej pole namiotowe, już jako bus :?
Hamburg Niemcy bus, Chorwacja Krk camper :gwm
Można mnożyć przykłady, ale przy opłatach zwróć uwagę na dopłaty, bo czasem warto zapłacić za campera, a mieć gorącą wodę całą dobę i prysznice bez dopłat, opłaty za prąd i inne media, czasami przewyższają różnicę bus, a camper. 8-)
_________________
POZDRAWIAM BAWARIUSZ Z ŁODZI ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***