Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto i dlaczego chce(chciałby) Dorosłego Kampera ?
Autor Wiadomość
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2011-08-02, 15:24   

Bravo Marcinnaprawski .Własnie przed trzema dniami spotkałem na drodze 7 - LETNIEGO KAMPERA .Pakowali go na platforme aby zawiesć do Belgi bo naprawic na drodze sie nie dało .Własciciel klnął - bo widziałem to po wyrazie twarzy i gestykulacjach jakie wyczyniał .Nie był po wypadku ale czczasy sie w nim skonczyły a i pewnie dużo forsy w naprawe trzeba będzie włożyc .Ja mojego co by sie nie stało naprawie bez pomocy drogowej i dojade.Jesli było by tragicznie to byle zakład to w okolicy by naprawił.Przez lata w mechanike auta włożyłem 125 złoty bo tyle mie kosztowały wycieraczki które ktos ukradł i jedną linke do hamulca która wymieniłem .Fakt nie do sie nim poszpanowac ale za to idzie nim wszędzie dojechac bezawaryjnie a przejechał już kilkakrotnie Europe wzdłuż i wszerz.W tym roku dolałem po przejechaniu 3 tysięcy km troche oleju .No a tak w sumie to fajne są te nowe kampery tylko dlaczego tak drogo i dlaczego tak sie psują ?Odpowiedz dałes wyżej bo to sa jednorażówki piękne na sprzedaż ale szybko przekwitaja.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bonusik 
weteran


Twój sprzęt: Hobby 600...w marzeniach..:))
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Mar 2008
Piwa: 10/15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-02, 16:49   

Odpowiedż jest prosta.... :bajer
Prawdziwe samochody skończyły się w połowie lat 90-tych...a może wcześniej :roll: :ok
_________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WINNICZKI 
Kombatant

Twój sprzęt: przyczepka n-126d
Nazwa załogi: Ania i Tomasz
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Piwa: 76/84
Skąd: Krakow
Wysłany: 2011-08-02, 23:56   

Ja tylko pytam ,czy te nowe elektroniczne jak sie postarzeją to już będą dobre. Bo za 5 lat te co mają teraz 8 będą starawe i co wtedy????Kupować takiego złoma i męczyć sie z nim czy może zmienić :haha: hobby i np:zacząć zbierać znaczki :haha:
_________________
Sympatyk. Nie musisz mieć w życiu wszystkiego. Wystarczy , że masz osobę , która jest dla Ciebie wszystkim.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2011-08-03, 19:05   

WINNICZKI napisał/a:
Ja tylko pytam ,czy te nowe elektroniczne jak sie postarzeją to już będą dobre. Bo za 5 lat te co mają teraz 8 będą starawe i co wtedy????Kupować takiego złoma i męczyć sie z nim czy może zmienić :haha: hobby i np:zacząć zbierać znaczki :haha:

Te nowe to jednorazówki a takich sie nie naprawia tylko kasuje.hahahahhahaha!!!!!!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ekosmak.dabrowska 
weteran


Twój sprzęt: Ford Transit 94' Rimor
Nazwa załogi: Dziubki
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Sty 2009
Piwa: 26/111
Skąd: toruń
Wysłany: 2011-08-03, 22:49   

WINNICZKI napisał/a:
Ja tylko pytam ,czy te nowe elektroniczne jak sie postarzeją to już będą dobre. Bo za 5 lat te co mają teraz 8 będą starawe i co wtedy?

To jest bardzo trafne pytanie. Być może użytkownicy kamperów za 20 lat napiszą na CT: auta z rocznika 20010-2011 zawierają w sobie tak mało prymitywnej elektroniki że łatwo jest je naprawić na rowie, bo bez swoich linii papilarnych można wymienić kostkę układu scalonego :spoko Czas zap....... trzeba się mu dorównać lub, pomykać kamperkiem po kniejach i wrzosowiskach i mieć ten postęp w d.... :spoko
_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga to opowiedz Mu
o swoich planach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
łoś 
Kombatant
szary stary łoś

Twój sprzęt: złom hymer eriba 544 87'
Nazwa załogi: łoś
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2009
Piwa: 79/24
Wysłany: 2011-08-03, 23:42   

artanek58 napisał/a:
Te nowe to jednorazówki a takich sie nie naprawia tylko kasuje.

Wiertarki, pralki, lodówki, telewizory itd już ten los spotkał. Po upływie gwarancji naprawa mało opłacalna i części mało dostępne.
Produkcja krótko trwałych bubli to najlepszy interes. :gwm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
IAAN 
weteran


Twój sprzęt: Master 2,8 dti Blaszanka
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Lis 2008
Piwa: 31/9
Skąd: poznań okolica
Wysłany: 2011-08-04, 00:31   

[quote="ekosmak.dabrowska"]
WINNICZKI napisał/a:
quote]
To jest bardzo trafne pytanie. Być może użytkownicy kamperów za 20 lat napiszą na CT: auta z rocznika 20010-2011 zawierają w sobie tak mało prymitywnej elektroniki że łatwo jest je naprawić na rowie, bo bez swoich linii papilarnych można wymienić kostkę układu scalonego :spoko Czas zap....... trzeba się mu dorównać lub, pomykać kamperkiem po kniejach i wrzosowiskach i mieć ten postęp w d.... :spoko

wiecie co mnie martwi najbardziej
to to że za 20 lat może okazac się ze nie ma już paliwa do naszych aut i pozostanie faktycznie olej z Biedronki czego nie przetrawi wspólczesne auto ,
albo zaprzęg z osiłkiem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***