Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2012-08-09, 17:03
Hiszpania, okolice Almerii
Autor Wiadomość
Husky 
początkujący forumowicz


Dołączył: 08 Wrz 2011
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: 2011-09-23, 11:18   Hiszpania, okolice Almerii

Czy jest sprawdzone przez forumowiczów miejsce w okolicach Almerii w Hiszpanii, proszę o polecenie czegoś, .....dziękuję
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
artanek
weteran


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Mar 2009
Piwa: 23/1
Wysłany: 2011-09-26, 09:30   

Byłem w Almeri ale pare lat do tyłu . Jeden dzien spalismy tam ale na dziko pod posterunkiem policji .Do dzisiaj sie smieje z tego bo wczesniej mielismy z policją komiczny incydent.Jechałem wąskimi uliczkami zeby zobaczyc zamek .Nie wiem jak to sie stało ale skręciłem w pewnym miejscu i nie zauważyłem że jestem na uliczce o jednym kierunku ruchu a ja oczywiscie pod prąd .Wycofac sie nie było jak bo wąsko a na przeciw nas wóz policyjny.Wyglądało to tragicznie ale polcjanci z usmiechem i z spokojem zapytali tylko gdzie jade i kazali mi jechac za nimi aby odblokowac ulice.Oni cofali do tyłu na swiatłach ostrzegawczych a ja przodem za nimi.Po wyjechaniu na parking wysiedli i powiedzieli mi że mam jechac za nimi.Więc jade .W trakcie jazdy pod góre mijalismy jakąs dzielnice slamsów z arabską -afrykanską .Nagle widze parkinng i w całej krasie zamek.Policjanci wysiedli i tłumaczą mi abym zamek zwiedzał sam a żona pilnowała kampera bo ci z tej dzielnicy kradną na potęge.Następnie miała zwiedzac zamek żona a ja pilnowac.Po takim ostrzeżeniu odechciało sie nam zwiedzania a w dodatku widzielismy jak różne elementy o zakazanych twarzach sie nam przyglądają z daleka.Dobrze że umie troche po hiszpansku bo pracowałem w Hiszpani przez trzy lata i to mi sie przydało.Spytałem ich gdzie bezpiecznie mogę sie zatrzymac na noc w miescie gdyż chcemy zwiedzic miasto.Oni zaproponowali mi swój parking przy posterunku.Tak więc zamiast dostac mandat dostałem od nich darmowy i bezpieczny parking.Trzeba przyznac że policja w tym miescie mnie zaskoczyła pobłażliwosćią i uprzejmosćią.Almerie wtedy zwiedzałem w lutym i dużo Autokampingów było pozamykanych.Na wybrzeżu również nie było dużo turystów i wiele kamperów stało byle gdzie blisko morza .Tak również nocowalismy w Walencji Kartagenie i innych miasteczkach.Nie mielismy żadnych problemów.No ale to było poza sezonem i wszędzie były luzy na parkingach. czy dzikich miejscach.Puzniej zwiedzalismy w górach hiszpanskie Hollywood które sie miesci w Almeri W sumie było tanio i spokojnie oraz beż tłoków turystów.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***