Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Białe noce
Autor Wiadomość
stachwody 
zaawansowany


Twój sprzęt: VW t2 1,7D camper 1991r
Nazwa załogi: państwo W
Dołączył: 20 Kwi 2008
Otrzymał 18 piw(a)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-05-26, 08:01   

sum napisał/a:
Jans mam podobny plan tzn wpaść na te białe noce i wykorzystać wycieczki a potem do Rovaniemi po kapelusz i na Lofoty zobaczyć wieloryby a potem w dół przez Danię do domu. W przerwach małe kajakowanie.Będę miał zaliczony objazd Bałtyku. Wizy to nie problem jak załatwiałem osobiście to byłem mile zaskoczony jak szybko i sympatycznie a już przez pośrednika to żaden problem.

Ach, Sumie ...masz wspaniały kapelusz! A gdzie się szwendałeś kajakiem ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-26, 20:25   

Och, dziękuję :oops: ale i Waszym kapeluszom nic nie brakuje.
Ostatnio pływałem na zlocie w Odessie a potem na Krymie zdobyliśmy symbol krymu czyli złote wrota płynąc z cichej buchty a to jest w linii prostej po rozbujanym morzu 10 km . Spacerowo pływaliśmy wzdłuż rezerwatów w rejonie Sudaku gdzie towarzyszyły nam dziesiątki delfinów a potem odkrywanie bucht na morzu Azowskim. Wcześniej zmierzyliśmy się z rzekami w Chorwacji i Bośni oraz oczywiście z adriatykiem. Na Sardynii spływaliśmy rzekami i wzdłuż brzegów a na Korsyce i Sycylii pływaliśmy tylko po morzu bo nie znaleźliśmy żadnych spławnych rzek.
 
 
stachwody 
zaawansowany


Twój sprzęt: VW t2 1,7D camper 1991r
Nazwa załogi: państwo W
Dołączył: 20 Kwi 2008
Otrzymał 18 piw(a)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-05-27, 07:43   ja już odpływam

ale zawsze w podróż - biorę kajaczek, bo czym bym przez Styks przepłynął?

ja już odpływam.jpg
Plik ściągnięto 109 raz(y) 146,64 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
YAN 
weteran


Twój sprzęt: Trafic 2,0 115 dci 2007
Dołączył: 23 Wrz 2011
Piwa: 33/18
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2012-05-27, 08:04   

sum napisał/a:
Pół dnia straciłem w konsulacie i KGBistan wygrywa. Wizy turystycznej nie chcą dać bo chcą zaproszenie od organizatora na odpowiednim druku z programem imprezy itd a organizator się nie odzywa. Poprosiłem o wizę tranzytową do Finladii funkcjonariuszka w okienku powiedziała że nie może wydać takiej wizy bo rosja nie graniczy z Finlandią. Poprosiłem o rozmowę z konsulem, ten przyznał że jeszcze niestety jest granica między rosją i Finlandią ale skoro mogę tam dolecieć samolotem lub dopłynąć promem to wizy nie dostanę. Próbowałem tłumaczyć że jadę samochodem wyprawowym z planem objazdu na kołach Bałtyku i rosja znajduje się na trasie przejazdu. Usłyszałem że to mój problem a nie jego i wizy na takie fanaberie nie dostanę. Mogę sobie jeździć po Unii gdzie chcę a w rosji jest porządek i jest to niemożliwe,trzasnął drzwiami i poszedł. Zastanawiam się czy nie zrezygnować a zdugiej strony obawiam się że nie dożyję do ich ucywilizowania a Petersburg chciałbym zobaczyć


To mnie zmartwiłeś , a gdzie robiłeś podejście.
_________________
Yan
Mam swój mały świat hen za morzem smutków, za górami marzeń tam.
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=11537
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-27, 08:27   

Gratuluję, utarłeś mi nosa bo myślałem że ja pływam daleko. A z tym przepłynięciem Styksu to nie ma się co spieszyć dlatego że jest zagwarantowane więc niech przewoźnik mnie poszuka
 
 
sum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-27, 08:30   

Jans, w konsulacie przy ambasadzie w W-wie. A że organizator jak to na wschodzie nas olewa i nie przysyła zaproszeń trzeba wykupić jakiś woucher w hotelu
 
 
stachwody 
zaawansowany


Twój sprzęt: VW t2 1,7D camper 1991r
Nazwa załogi: państwo W
Dołączył: 20 Kwi 2008
Otrzymał 18 piw(a)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-05-27, 09:49   

sum napisał/a:
Gratuluję, utarłeś mi nosa bo myślałem że ja pływam daleko. A z tym przepłynięciem Styksu to nie ma się co spieszyć dlatego że jest zagwarantowane więc niech przewoźnik mnie poszuka

Ależ,Sumie ...jakiego nosa? Autentycznie sie ucieszyłem, że pośród hedonistów w wypasionych maszynach ( ej,to tylko taka fraza,a nie ocena) - znalazłem kogoś z pagajem w garści. Prawdę pisząc ...to całe moje kamperowanie - jest w rzeczywistości poszukiwaniem wody do pływania. Zapraszam na www.radiownet.pl/#/republikanie/stanislaw-wodynski spływ Dniestrem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 124/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2012-06-06, 14:11   

stachwody napisał/a:
Zapraszam na www.radiownet.pl/#/republikanie/stanislaw-wodynski spływ Dniestrem


Stachwodyv dzięki temu linkowi zarwałem pół nocki na opowiadanie o "artyście" a drugie pół na koszmarach nocnych
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
stachwody 
zaawansowany


Twój sprzęt: VW t2 1,7D camper 1991r
Nazwa załogi: państwo W
Dołączył: 20 Kwi 2008
Otrzymał 18 piw(a)
Skąd: Ciechocinek
Wysłany: 2012-06-11, 06:35   

Ojej...Bimie! "Plugawy żywot lubieżnika z Branic..." jest moim rozliczeniem się ze sprawowanej przeze mnie w PRL-u funkcji : funkcjonariusza totalitarnej instytucji,jakim był szpital psychiatryczny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
JaWa
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***