Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Market z akcesoriami do kamperów w DE
Autor Wiadomość
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 460/25
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2013-09-15, 23:56   Market z akcesoriami do kamperów w DE

Szukam jakiegoś dużego i dobrze zaopatrzonego sklepu z akcesoriami do kamperów w DE (najlepiej blisko granicy), może ktoś był , zna i może polecić.
Chodzi mi o sklep , w którym od ręki jest wszystko co trzeba i można za jednym wejściem zrobić kompletne zakupy.
Grube tematy mam już opanowane , a pozostały mi takie różne duperelki, jak uchwyty, organizery, pojemniki, el.wyposażenia garażu, etc.etc.
Szukam i kupuję po trochu w różnych miejscach, ale połowa z tego okazuje się finalnie mało użyteczna, marnej jakości, albo kompletnie bez sensu.
Zamiast tego wolał bym zrobić sobie wycieczkę, wjechać do jednego dobrze zaopatrzonego sklepu , dopasować i kupić wszystko co mi brakuje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dorota i Robert 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: 9lat James Cook teraz HYMER
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Wrz 2007
Piwa: 5/2
Skąd: Niemcy
Wysłany: 2013-10-01, 09:24   

Duzy i bardzo dobrze zaopatrzony sklep moge polecic Ci tylko w Holandi -obelink nl-
W Niemczech jest zaopatrzenie raczej sezonowe i nie za bogate ew. tylko Reimo we Frankfurcie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2013-10-01, 16:49   

Sklep Obelink nie wysyła przesyłek do Polski pomimo propozycji opłacenia przesyłki z góry.
Dobrze zaopatrzony całoroczny sklep Berger koło Norymbergi z umiarkowanymi cenami.
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Argo 
weteran

Twój sprzęt: Ford Chausson WELCOME 23
Nazwa załogi: Argonauta
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Gru 2011
Piwa: 31/1
Skąd: Nowa Wola
Wysłany: 2013-10-01, 17:13   

http://www.outdoor-planet24.de/index.php
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2013-10-01, 18:32   

Villach
Gerasdorf--laczy sie z Wiedniem
Budapeszt
www.falle.at
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rawic 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Tramp CL 698
Nazwa załogi: Ewa,Karolina,Zbyszek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Piwa: 53/3
Skąd: Gorzkowice
Wysłany: 2013-10-02, 12:04   

Moim zdaniem najlepszym sklepem w Niemczech, tyle że daleko jest http://www.hymer-muenchen.de/ , i nie tylko do hymera, ale w kraju niezły jest sklep Grzegorza Nachtmana we Wrocławiu, a w Katowicach , co prawda sklep art. do przyczep, ale niektóre części można wykorzystać do kampera, www.przyczepytam.com.pl, pozdro
_________________
Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna pojazdom specjalnym z przeznaczeniem kempingowym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lepciak 
weteran

Twój sprzęt: FIAT Ducato 2,5TD Burstner
Nazwa załogi: lepciaki
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Piwa: 61/39
Skąd: Gdańsk-Oliwa
Wysłany: 2013-10-09, 18:17   

WadowscyCampery
Cytat:
Jeżeli szukacie Państwo sklepu z akcesoriami to pozwolę sobie zaprosić...

Czy do wglądu jest również internetowy katalog posiadanych akcesoriów?
_________________
lepciak
''A najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy przeważnie nic nie mają do powiedzenia''
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
joko 
Kombatant


Twój sprzęt: Niesmann & Bischoff Ismove
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Cze 2013
Piwa: 460/25
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2013-10-09, 20:49   

Sorki Panowie, ale temat jaki założyłem dotyczy sklepów w DE.
Jakie jest zaopatrzenie sklepów w PL wiem bo w wielu byłem. Najlepiej zaopatrzony jest sklep , który mam praktycznie pod nosem , Goliat w Andrychowie. Wszystkie "grube" tematy kupiłem tam i wszystko było od ręki z półki , do wyboru w wielu wersjach ( klimy, rolety, bagażniki, TV, ant.Sat, pneumatyka, etc.) . O duzy kompletnie zaopatrzony sklep w DE pytałem dlatego, że potrzebuję troche drobiazgów które mogę sobie wprawdzie znaleźć w katalogach , ale wolę wziąć do ręki , pomacać i przekonać się co do ich jakości i użytecznosci .
To tak jak w Castoramie, czasem jak się pogrzebie po półkach to czlowiek znajdzie coś na co normalnie by nie zwrócił uwagi.
Przy okazji jakiegoś wypadu do DE chciałbym poprostu wpaść na kilka godzin do jakiegoś kamperowego raju :ok
Dzieki za konkretne namiary na pewno sie przydadzą i jak ktoś jeszcze coś może podać to bardzo proszę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzlac 
Kombatant


Twój sprzęt: EBAC Traveler na Boxerze L3H2 2,2 120KM
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Paź 2011
Piwa: 115/5
Skąd: Gowarzewo k/Poznania
Wysłany: 2014-02-10, 17:40   

Jak chcesz jachać i kupować osobiście to Berger w Berlinie. Sporo jest na pólkach a poza tym można u nich zamówić towar przez email i po potwierdzeniu odebrać.

Z internetowych to polecam www.kuhnshop.de . Bardzo dobre ceny i wysyłka do Polski za mniej niż 10 EUR nawet dużych paczek. Wysłali mi bagażnik do rowerów Fiama Cary (ogromny karton) za 9,55 EUR. Dla prowadzących działalność wysyłają po potwierdzeniu NIP-u w cenie netto. SPRAWDZONE dwukrotnie.
_________________
WYPRAWY NIE TYLKO WĘDKARSKIE
http://www.wilex.com.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Martin B
zaawansowany

Twój sprzęt: Laika 312
Nazwa załogi: Klaudia & Martin
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 10 Sty 2014
Piwa: 27/1
Skąd: Niemcy
Wysłany: 2014-02-10, 21:16   

moge polecic Fritz Berger sa to sklepy glownie dla kamperowiczow tam tez znajdziesz prawie wszystko ,filiale sa po calych niemczech rozsiane oczywiscie " obelink "w holandi jak juz Dorota i Robert pisali jest super sklepem tam jest bardzo duzy wybor ...jednak dosc daleko Pozatym karzdy salon ktory tutaj auta cempingowe sprzedaje ma sklepy z wyposarzeniem
_________________
Bledy w moich tekstach,moze znalawca dla siebie zatrzymac :)
(TO sa owoce mojej 25 letniej ,abstynecji jezykowej-przepraszam)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***