Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak nie Bled to co?
Autor Wiadomość
decumanus 
trochę już popisał

Piwa: 4/3
Wysłany: 2018-07-16, 13:18   Jak nie Bled to co?

Witam daliśmy ciała i nie zarezerwowalem miejsca w bledzie. Dzwoniłem w zeszłym tygodniu, dostałem odpowiedź że można przyjechać, ale postanowiliśmy zahaczyć o Klagenfurt. Teraz kisimy we Włoszech koło Bibione, bo w Bledzie full. Bohinj to żadna alternatywa.
Moja żona nie lubi pływać w morzu i nie lubi piasku... Jestem trochę pod ścianą. Czy w okolicy są miejscówki podobne do Bledu? Piękne lazurowe jeziorko, z ciepłą wodą.... Help!!!
Postaw piwo autorowi tego posta

mich007 
trochę już popisał

Twój sprzęt: Ford Transit Challenger Genesis 172
Piwa: 22/2
Wysłany: 2018-07-18, 01:55   

Z ciepła wodą to może być problem ale podjedźcie na Lago di Fusine, na końcu jest parking za free, stoja zawsze kampery

decumanus 
trochę już popisał

Piwa: 4/3
Wysłany: 2018-07-18, 21:40   

Dzięki, te same jeziorka raiła mi siostra i pewnie byśmy tam pojechali - 2 km od jeziorka jest area attrezzata. Ale w międzyczasie zwolnilo się miejsce w Bledzie.
Pozdrawiam
R

pasza 
stary wyga

Twój sprzęt: ADRIA - Adriatik 360
Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: 2018-09-12, 23:16   Re: Jak nie Bled to co?

decumanus napisał/a:
Witam daliśmy ciała i nie zarezerwowalem miejsca w bledzie. Dzwoniłem w zeszłym tygodniu, dostałem odpowiedź że można przyjechać, ale postanowiliśmy zahaczyć o Klagenfurt. Teraz kisimy we Włoszech koło Bibione, bo w Bledzie full. Bohinj to żadna alternatywa.
Moja żona nie lubi pływać w morzu i nie lubi piasku... Jestem trochę pod ścianą. Czy w okolicy są miejscówki podobne do Bledu? Piękne lazurowe jeziorko, z ciepłą wodą.... Help!!!

W sezonie zatłoczenie duże, ja jadę za tydzień na tydzień z ceną fajną + termy/sauny
Tam są dziwne sezony koniec września/październik to jest tylko niski sezon a później znów ceny idą w górę?
To niebieskie jeziorko to pewnie chodziło o camping sobec czy jak mu tam ale on z 5 km od Bledu i tam też  wstąpię, blisko jest kraińska góra itd .itd tam jest tego dużo.

Lub zostawię sobie to na jesień a pojadę na Pag tam nie byłem a pogoda typowo letnia ale bez maks upałów.

lechd 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Sunlight T 67
Wysłany: 2018-09-16, 08:25   

Co do ciepłego jeziorka w górach to może być różnie. Są za to termy - np Kamnik.
Warto tez przejechać całą dolinę Soczy. Bajkowe obrazy, piękne góry, aż do Boveca.
Wszędzie są kampingi.

Odpowiedz do tematu