Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania 2019
Autor Wiadomość
spanian 
zaawansowany
Carpe diem

Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Piwa: 71/4
Wysłany: 2019-11-24, 22:55   

Kiedy czytałem waszą relację, dopiero głaskałem się z tematem. W zasadzie nie było planu. Była chęć lepszego poznania Bałkanów jako alternatywę dla Chorwacji. Przepiękna trasa. Skusili się również inni. Równie miło wspominają jak my. Tak. Ja również pojechałbym już dziś. Gdyby czas i okoliczności były nieco łaskawsze. Szczerze pisząc, jeśli nie znajdę koncepcji na przyszły sezon, zmodyfikuję trasę dojazdową do Albańskiego wybrzeża i dalej do Grecji. Czuję, że można tam było zostać dłużej. Żona sugeruje aby do Grecji jechać prze Rumunię i Bułgarię. Ja uważam, że może to być rozczarowujące. Może więc tylko tranzytem. Bliżej sezonu wszystko się wyklaruje. Pozdrawiam serdecznie.
Postaw piwo autorowi tego posta

Wyświetl szczegóły
GruMar 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Master Possl
Piwa: 4/1
Wysłany: 2019-11-30, 21:20   

spanian napisał/a:
Kiedy czytałem waszą relację, dopiero głaskałem się z tematem. W zasadzie nie było planu. Była chęć lepszego poznania Bałkanów jako alternatywę dla Chorwacji. Przepiękna trasa. Skusili się również inni. Równie miło wspominają jak my. Tak. Ja również pojechałbym już dziś. Gdyby czas i okoliczności były nieco łaskawsze. Szczerze pisząc, jeśli nie znajdę koncepcji na przyszły sezon, zmodyfikuję trasę dojazdową do Albańskiego wybrzeża i dalej do Grecji. Czuję, że można tam było zostać dłużej. Żona sugeruje aby do Grecji jechać prze Rumunię i Bułgarię. Ja uważam, że może to być rozczarowujące. Może więc tylko tranzytem. Bliżej sezonu wszystko się wyklaruje. Pozdrawiam serdecznie.

Witam
Myslę że Obejrzałem ze cała relacje wsztstkie filmy (12) jestem pelen podziwu za wielki Profesjonalizm włożony trud i poswiecony czas z relacji wyprawy
Stawiam obowiazkowo piwko ale jestem przekonany ze to za mało
Dziekuje
Pozdrawiam

spanian 
zaawansowany
Carpe diem

Twój sprzęt: Fiat Ducato Benimar 2.8 JTD rok 2002
Nazwa załogi: Transformers
Piwa: 71/4
Wysłany: 2019-12-01, 22:17   

Dziękuję. Każdy taki wpis utwierdza mnie w przekonaniu, że było warto i że ktoś w tym wszystkim znajdzie coś dla siebie. Pozdrawiamy.

Odpowiedz do tematu