Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Albania bez sprintu wyjazd 1 sierpnia
Autor Wiadomość
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2022-08-15, 17:35   

Nie nie działa te 500 .W Albani masz 35G za 17e na 21 dni albo coś koło tego . Kupisz w Vodafone i oni zaraz uruchomią

Tu masz fajny parking za 5 e doba https://grupabiwakowa.pl/zatoka-kotorska-2/
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
DarKu 
zaawansowany


Twój sprzęt: Citroen Jumper L4H3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Mar 2013
Piwa: 4/10
Skąd: Austria
Wysłany: 2022-08-16, 10:05   

andi at napisał/a:
Nie nie działa te 500 .W Albani masz 35G za 17e na 21 dni albo coś koło tego . Kupisz w Vodafone i oni zaraz uruchomią

Tu masz fajny parking za 5 e doba https://grupabiwakowa.pl/zatoka-kotorska-2/


Hej kupiłem neta w One za 17€ 35GB i faktycznie działa po pół godziny,
Co do miejscówki to ci sie pomyliło z Czarnogórą 🤪 byliśmy w mieście Szkodra niestety lata 90te mi sie przypomniały z Ormianami 😜😜 żona troche młodsza to tych czasów nie pamieta jak żyło się z Cyganami, te wciąż chodzace obok auta dzieci wieszające sie na otwartej w pół szybie proszące o pieniądze pukające w karoserie auta troche ją zniechęciły i pojechaliśmy dalej.

Nocleg spędziliśmy w okolicach Patok między Szkodra a Tirana dziś ruszamy dalej na południe wzdluż wybrzeża, plan jest zawitać na dzień lub dwa na Korfu i wrócić na weekend na północ Albanii. @krzysmoc Być może się gdzieś spotkamy 😁😁😁
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
hatatitla 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: fiat dukato tabert 1994
Dołączył: 12 Wrz 2021
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2022-09-18, 15:45   

Hej ! Czy ktoś wie jak wyglądają ceny kampingów i ilość turystów w Październiku ? Jaka najlepsza trasa z Krakowa, nie najszybsza, nigdzie mi się nie będzie spieszyć. Jadę leciwym kamperem / 1994/ więc wolno, wolno, wolniutko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Kazik II 
weteran

Twój sprzęt: Nobel Art alkowa na Ducato z 2008r.
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Mar 2007
Piwa: 71/7
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2023-04-28, 20:17   

andrzej627 napisał/a:
krzysmoc napisał/a:
droga z okolic jez. Szkoderskiego do Sarajewo ni cholery nie prowadzi mnie przez Dubrownik

Możesz jechać tak: https://goo.gl/maps/6RkiKQP7gsstntXK9 :spoko

Ja raczej zamierzam jechać z Sarajewa prosto na Szkodrę. A wybieram się w lipcu. Przejazd czarnogórskim wybrzeżem co prawda piękna rzecz, ale już dość dawno w sezonie był tam nieznośny ruch i kocioł, więc wyobrażam sobie co tam się dzieje teraz :gwm . Jako tranzyt to bez sensu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
hatatitla 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: fiat dukato tabert 1994
Dołączył: 12 Wrz 2021
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-04-28, 20:53   

Witam. Jechałem w zeszłym roku w Październiku do Albanii. Przez Sarajewo, Podgorice, Szkodre. Nie jechałem przez Dubrownik bo w Chorwacji nas nie chcą więc nie jadę. Ścigają za spanie poza kempingiem pomimo tego, że tylko się śpi, bez rozkładania czegokolwiek. W Albanii staję gdzie chcę, oczywiście gdzie można stanąć samochodem. Nawet rozkładanie sprzętu nikomu nie przeszkadza. Przejazd przez Czarnogórę ze wspaniałymi widokami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***