Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2014-10-14, 22:01
RedBull Air Race Gdynia
Autor Wiadomość
Funio 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Już nie Karman Gipsy na T4 - "Cygan"
Nazwa załogi: Kat&Fun czyli Kasia i Funio
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2012
Piwa: 6/2
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2014-07-22, 08:35   

Byłem wczoraj na parkingu, na Kamiennej Górze. Wygląda na to że teraz to dziki (nieoznakowany) parking, jednak położony w strefie płatnego parkowania. O 16.00 wolnych jakichś 20 miejsc, zajętych ok. 40 (podobnie jak na zdjęciu lotniczym z http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/ ). Stoi jeden ToiToi, nie ma nikogo kto mógłby coś powiedzieć na temat właściciela parkingu. Geoportal mówi, że parking jest położony na 7 działkach! Nie ma bramy czy szlabanu. Obsadzony niskimi drzewami, ale można się wcisnąć kamperkiem.
_________________
Jeżeli osiągnięcie czegoś wymaga czasu nie rezygnuj, czas i tak płynie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
maszakow 
Kombatant
JAFO? No way ...


Twój sprzęt: jak wygram w totka...
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 07 Kwi 2009
Piwa: 78/63
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-07-22, 23:46   

niestety - KICHA co do miejscówki.

komunikat KWP Gdańsk - zazacytuję w całości może inne informacje się przydadzą.
W związku z odbywającą się w dniach 25-27 lipca br. imprezą pod nazwą "Red Bull Air Race", w Śródmieściu Gdyni wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu oraz wyznaczone miejsca parkingowe dla osób korzystających z transportu prywatnego.

Od godz. 06.00. dnia 25 lipca do godz. 23.00. dnia 27 lipca zamknięte dla ruchu pojazdów zostaną niżej wymienione ulice: Skwer Kościuszki; Aleja Jana Pawła II; Karola Olgierda Borchardta; Zawiszy Czarnego; Danuty Baduszkowej; Armii Krajowej (od skrzyżowania z ul. Józefa Wybickiego/Placem Grunwaldzkim); Aleja Marszałka Piłsudskiego; Ignacego Krasickiego (od skrzyżowania z Al. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Józefa Korzeniowskiego); Kazimierza Tetmajera (pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Wincentego Pola a Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego); Bolesława Prusa; Juliana Ejsmonda (od skrzyżowania z Wincentego Pola); Żeromskiego (od skrzyżowania z ul. Pułaskiego do Skweru Kościuszki); Waszyngtona (zakres j.w.); Armii Krajowej (od skrzyżowania z ul. Świętojańską w stronę Teatru Muzycznego).

Prosimy wszystkich kierowców o usunięcie pojazdów z ww. ulic do godz. 00.00. w dniu 25 lipca br. Ulice zamknięte dla ruchu objęte zostaną zakazem zatrzymywania się, pojazdy pozostawione przez właścicieli będą usuwane przez służby zabezpieczające imprezę.

Ponadto w ww. terminie zamknięty zostanie wjazd na ul. Świętojańską z ul. Władysława IV (rejon przystanku SKM i ZKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana) oraz wjazd z ul. Partyzantów na ulicę Świętojańską.

W ww. okresie dojazd ulicą Legionów na teren dzielnicy Gdyni - Kamiennej Góry udostępniony będzie wyłącznie dla jej mieszkańców. <POdkreślenie moje>

Dostawy do położonych na obszarze przyległym do ww. ulic: sklepów, punktów usługowych oraz innych obiektów, w których jest prowadzona m.in. działalność gospodarcza mogą być podczas zamknięcia ulic realizowane wyłącznie od godziny 24.00. do 07.00. w dniach 25-27 lipca br.

Z uwagi na szeroki zakres planowanych wyłączeń z ruchu poszczególnych ulic zlokalizowanych w ścisłym centrum miasta Gdyni, wszystkich widzów zawodów Red Bull Air Race zamierzających w dniach 25-27 lipca br. odwiedzić Gdynię prosimy o korzystanie ze środków komunikacji zbiorowej.

Poniżej przedstawiamy informacje o funkcjonowaniu komunikacji publicznej zapewnianej przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni w czasie trwania Red Bull Air Race:

PIĄTEK, 25 LIPCA 2014 r.

Komunikacja ZKM odbywać się będzie bez zmian. Utrzymana zostanie obsługa przystanków zlokalizowanych wzdłuż Al. Piłsudskiego.
SOBOTA, 26 lipca 2014 r.

Wzmocniona zostanie komunikacja w godz. 09.00. - 21.00. na następujących liniach:

– linia R (częstotliwość co 10 min)
– linia 4A (częstotliwość co 60 min)
– linia 146 (podwojona częstotliwość do 30 min)
– linia 150 (podwojona częstotliwość do 10 min)
– linia 160 (podwojona częstotliwość do 10 min)
– linia 282 (częstotliwość co 10 min)
– linia 321 (częstotliwość co ok. 15-20 min)
Linia 182 od godz. 09.00. do końca dnia zostanie zawieszona

NIEDZIELA, 27 lipca 2014 r.

Wzmocniona zostanie komunikacja w godz. 12.30. - 19.00. na następujących liniach:

– linia R (częstotliwość co 10 min)
– linia S (częstotliwość co 30 min)
– linia 4A (częstotliwość co 60 min)
– linia 150 (podwojona częstotliwość do 10 min)
– linia 160 (podwojona częstotliwość do 10 min)
– linia 282 (częstotliwość co 10 min)
– linia 321 (częstotliwość co 10 min)
Linia 326 w ww. okresie nie będzie funkcjonowała.

Dodatkowe informacje na temat tras poszczególnych linii autobusowych oraz trolejbusowych organizowanych przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni można odnaleźć na stronie: http://www.zkmgdynia.pl . Zachęcamy także do korzystania z usług PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście Sp. z o.o. (http://www.skm.pkp.pl). Ze względu na dużą liczbę spodziewanych w ww. terminie gości, Miasto Gdynia zwraca się z prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum w ww. okresie korzystania z samochodów osobowych, szczególnie w obszarze dzielnic: Śródmieście, Kamienna Góra, Wzgórze Świętego Maksymiliana, Działki Leśne. Niestosowanie się do powyższego apelu przez mieszkańców Gdyni oraz osoby przyjezdne spowoduje znaczne uciążliwości w dotarciu na teren imprezy oraz w trakcie wyjazdu po zakończonych zawodach. Osoby, które mimo spodziewanych utrudnień w ruchu planują dojazd na imprezę samochodem, proszone są o włożenie pod przednią szybę białej kartki formatu A-4. Stała organizacja ruchu na terenie miasta Gdyni zostanie przywrócona po godz. 23.00. w niedzielę, 27 lipca br.

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa i porządku publicznego, wszystkich gości oraz stałych mieszkańców Gdyni prosimy o stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu, a także wskazań biorących udział w zabezpieczeniu imprezy funkcjonariuszy Policji, strażników Straży Miejskiej oraz przedstawicieli służb porządkowych organizatora.


można zakombinowac jeszcze wjazd od Słowackiego, Traugutta, do ulicy 1 Armii WP - nie są zamknięte - ale to już brak jakichkolwiek gwarancji że jednak się uda.
Zobaczę może w piątek specjalnie się przejadę i sprawdzę...grzejcie wasze modemy LTE :-P

mapka z tego komunikatu.

Mapka parkingów
_________________
Pozdrawiam, maszakow
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
eMKa 
Kombatant


Twój sprzęt: Ducato 2,3 09 CAMPERIA
Nazwa załogi: eMKa
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 22 Sty 2010
Piwa: 296/156
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2014-07-23, 21:01   

Chyba najrozsądniej jest osadzić się w okolicach przystanku SKM, będzie szybciej i spokojniej,
my wybraliśmy trochę dalej - Wejherowo :)
_________________
Gosia & Krzysiek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ADom78 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Mitsubishi L300 z 1983r. - Mercator?
Nazwa załogi: Maga i Andrzej + Franek
Dołączył: 20 Sty 2013
Piwa: 1/1
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2014-07-24, 23:29   

Będę próbował na
1 kamienna Góra
2 polanka Redłowska
3 Redłowo za szpitalem
4 koło molo w Orłowie
Zobaczymy gdzie się uda.
Jednak jeżeli ktoś mógł by nam zarezerwować miejsce zanim doczłapiemy się złomkiem. Było by nam miło. :D
Jak by co, telefon w opisie pod Aviatarem.
Do zobaczenia w piątek wieczorem.
:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ADom78 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Mitsubishi L300 z 1983r. - Mercator?
Nazwa załogi: Maga i Andrzej + Franek
Dołączył: 20 Sty 2013
Piwa: 1/1
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2014-07-26, 14:07   

Na Polance Redlowsiej postawili ok 80 kibelkow. Wczoraj stal tam jakis Lt ale nie chcielismy nocowac przy toitoiach
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
maszakow 
Kombatant
JAFO? No way ...


Twój sprzęt: jak wygram w totka...
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 07 Kwi 2009
Piwa: 78/63
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-07-26, 23:09   

NO i znaleźliście sobie miejsce na Kamiennej. Tylko dlaczego się tak szybko zmyliście to nie wiem - jutro finałowe loty w klasie Masters :)
OKazało sie że szło dojechać DO Kamiennej Góry - wjazd od legionów miał być kotrolowany to pojechałem nieco z tyłu od Świętojańskiej - i wjechałem.
_________________
Pozdrawiam, maszakow
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-07-26, 23:11   

Zona była..... ale na nie nie :ok możecie polegać...... Tylko ja mogę.



LIPA tłok kasują . Samolotów nie widać.


Może nie zauważyła , bo szybko lataja.

Siedzimy pijemy gadamy i dupa rawic i bronek wacik i ta co nic nie widziała
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rawic 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Tramp CL 698
Nazwa załogi: Ewa,Karolina,Zbyszek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Piwa: 53/3
Skąd: Gorzkowice
Wysłany: 2014-07-27, 13:07   

Bronek napisał/a:
Siedzimy pijemy gadamy : rawic i bronek
tylko nam Szymka brak, gdzieś się tu kręcił ale się zamotał :ok
_________________
Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna pojazdom specjalnym z przeznaczeniem kempingowym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-07-28, 10:00   

Chciałem podziękować wyżej piszącemu Panu Zbigniewowi " Rawic", za przyjęcie na Kempingu 67 w Sopocie, bo bez rezerwacji w postaci krzesła plażowego i osobistej obrony tego miejsca, spalibyśmy pod płotem .

Druga sprawa , to w końcu siadłem na rowerki dziewicze, składane, tak obsobaczone przez jednego z ~~ kamperowców , że to lipa, bo 600 zł kosztują i ważą więcej od 7 kg ??? itd. itp itp ... ..... Sprawdziły się i nawet pies nauczył się jeździć. :wyszczerzony:

http://allegro.pl/norauto...4446239148.html

RedBull , sam w sobie dla mnie lipa , tłok i generalnie nie widziałem :shock: ale krytykuje bo taki jestem ............ , pobyt w fajny , sprawdziła się klima kombinowana nieorginalna. , rowery , kosz dla Wacika , towarzystwo "członka" :oops: Cmperteamu. :mrgreen:

Jak ktoś lubi Sopot to OK , dla mnie kemping 67...........średni , modny , dobrze położony i może dlatego że nieprofesjonalny to mogłem nań wjechać.

Zbyszek jako stały bywalec , ma znajomości i w NIEDEMOKRATYCZNY , nie chrześcijański i ludzki sposób załatwił miejsce. :oops:

Strasznie mi przykro , jestem nieutulony w bólu... :( i dlatego by odkupić winy przeprowadzam rachunek sumienia ).
Dzięki jeszcze raz.

Ps. Kroplowy patent Rawic a - sprawdziłem organoleptycznie , i robię podobny , zrzutnia wody szarej w Sopocie na tym badziewiato/modnym kampingu była zastawiona przez osobówki.... zawiozłem 100 litrów do domu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rawic 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Tramp CL 698
Nazwa załogi: Ewa,Karolina,Zbyszek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Piwa: 53/3
Skąd: Gorzkowice
Wysłany: 2014-07-28, 11:19   

Bronek napisał/a:
Chciałem podziękować wyżej piszącemu Panu Zbigniewowi " Rawic",
cóż za kurtuazja !!
_________________
Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna pojazdom specjalnym z przeznaczeniem kempingowym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
szymek1967 
Kombatant


Twój sprzęt: VW colorado KARMANN
Nazwa załogi: rodzinka
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lis 2011
Otrzymał 35 piw(a)
Skąd: zielona gora
Wysłany: 2014-07-28, 11:50   

Rawic napisał/a:
Bronek napisał/a:
Siedzimy pijemy gadamy : rawic i bronek
tylko nam Szymka brak, gdzieś się tu kręcił ale się zamotał :ok


byłem blisko ,nawet bardzo
jednak zakotwiczyłem u kodiego by spedzic miłe chwile
w rodzinnym,piknikowym gronie

ps. rawic,
miałes dojechac w to ustronne miejsce ale jak widze wybrałeś gwar i miliony
ludożery na zatłoczonym kempingu :wyszczerzony:

pozdrawiam kolegow rawica i bronka :spoko

kodi &szymki.JPG
Plik ściągnięto 29 raz(y) 94,25 KB

_________________
szymek1967
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rawic 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Tramp CL 698
Nazwa załogi: Ewa,Karolina,Zbyszek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Piwa: 53/3
Skąd: Gorzkowice
Wysłany: 2014-07-28, 15:54   

szymek1967 napisał/a:
jak widze wybrałeś gwar i miliony

ludożery na zatłoczonym kempingu
tłok mi nie przeszkadza, jak jest to tłok przyjaciół, przykro mi, że nie dojechałem, brakło czasu :ok
_________________
Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna pojazdom specjalnym z przeznaczeniem kempingowym.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2014-07-28, 16:55   

Obok stal wypożyczony kamper gdzie grupa rodziców świętowała Krzysztofa . A ja pomimo przyjaciół, pierwszą noc spędziłem na planowaniu zabójstwa sąsiadów a właściwie Pań u których Kurw.....a w ustach pomieszana z bełkotem do 5 rano... Nic nie było w stanie ich uspokoić nawet ich partnerzy.. też nawaleni.
Coś okropnego ... na drugi dzień przyjechały ich dzieci ... pełna kultura.
TRAGEDIA ( "Wyjechały dzieci na wakacje".....)
Dlatego nie cierpię kempingów w których jeden na drugim siedzi . Po to miałem czepkę i teraz kampera by nie robić sobie hotelu, ale czasem mus to mus .
Lecz gdy mam wybór to na dłużej jak weekend ,nigdy na zaludniony kemping , to gorsze od Hypermarketu. . Dla mnie zero przyjemności , zaprzeczenie idei kamperowania .
Bezpieczniej fakt lecz beznadziejnie. Coś za coś. Aczkolwiek krzesełka częściej giną niż na bezludziu. ...

Kempingi są fajne po sezonie Im dalej od miejscowości typu Kołobrzeg Sopot Zakopane tym lepiej.
za młodu owszem dla lansu i ... wiadomo to był cel . Teraz porażka, Deptaki knajpy .... nie przepadam. i tyle. Nawet fajnych lasek tam nie ma bo te ładniejsze takich miejsc unikają. A .... kampery i przyczepy..........och .. co tu gadać ... :bigok .. DPSy na kołach ... czego sam jestem przykładem . Trudno.. :spoko

Wole wtedy hotel.
Lecz każdy ma inaczej ....

PS Czy ktoś widział te zawody TEMAT GŁÓWNY WĄTKU ???? Proszę o opinie , ba ja mam negatywną .... jak zwykle lecz g.... widziałem .. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rawic 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Tramp CL 698
Nazwa załogi: Ewa,Karolina,Zbyszek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Wrz 2010
Piwa: 53/3
Skąd: Gorzkowice
Wysłany: 2014-07-28, 21:43   

Bronek napisał/a:
PS Czy ktoś widział te zawody TEMAT GŁÓWNY WĄTKU ???? Proszę o opinie , ba ja mam negatywną .... jak zwykle lecz g.... widziałem ..
najlepiej było widać na you tube :spoko
_________________
Stacja Kontroli Pojazdów przyjazna pojazdom specjalnym z przeznaczeniem kempingowym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ADom78 
trochę już popisał


Twój sprzęt: Mitsubishi L300 z 1983r. - Mercator?
Nazwa załogi: Maga i Andrzej + Franek
Dołączył: 20 Sty 2013
Piwa: 1/1
Skąd: Brodnica
Wysłany: 2014-07-28, 22:15   

Bronek napisał/a:
PS Czy ktoś widział te zawody TEMAT GŁÓWNY WĄTKU ???? Proszę o opinie , ba ja mam negatywną .... jak zwykle lecz g.... widziałem

My oglądaliśmy ale w niedziele tylko z daleka. W sobotę treningi i zawody z plaży koło Polanki Redłowskiej.
A w niedziele z rana pojechaliśmy do Eksperymentu. Niestety jak wróciliśmy to plaża była już zamknięta. Poszliśmy na górę koło krzyża a później na obiad. Załapaliśmy się na 2 godzinny korek powrotny. Obok nas na parkingu nocowała para w dostawczaku. Więc cicho spokojnie i przyjemnie ja na dzikich kempingach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***