Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2011-06-13, 14:43
Bałtów - park dinozaurów i nie tylko
Autor Wiadomość
gryz3k 
Kombatant

Twój sprzęt: Ape 50
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 568/303
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2011-05-15, 22:25   Bałtów - park dinozaurów i nie tylko

Właśnie wróciliśmy z Bałtowa w Świętokrzyskim, gdzie odwiedziliśmy wspaniałe miejsce jakim jest cały kompleks atrakcji dla dzieci i dorosłych. Składają się na niego: Największy chyba w Polsce park dinozaurów, zbudowany w konsultacji z naukowcami z PAN. Stary Młyn, Wielkie Wesołe Miasteczko z rozlicznymi atrakcjami dla dzieci, Kraina Koni oraz Zwierzyniec. Można w nim obejrzeć wiele ciekawych gatunków zwierząt np. Muflony, Lamy, Wilki i wiele innych. Na miejscu można też popływać kajakiem. Zimą otwarty jest stok narciarski.
Przyjechaliśmy w sobotę w nocy i przenocowaliśmy na jednym z parkingów. Cicho, spokojnie i bez komplikacji. Niedziela była niestety deszczowa, więc część atrakcji została zamknięta. Nam nie udało się zobaczyć wszystkiego ze względu na złą pogodę, ale na pewno tam wrócimy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***