Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwany "majster fachura" do zbudowania kamper
Autor Wiadomość
Pedrinho 
początkujący forumowicz


Dołączył: 24 Lip 2015
Wysłany: 2015-08-06, 01:25   Poszukiwany "majster fachura" do zbudowania kamper

Witam,

W poniższym lub powyższym wątku (jak się trafi) poddaje pod dyskusje plan kampera swojego projektu.

W tym wątku chciałbym prosić o polecenia i rekomendacje (oczywiście własne tak samo mile widziane) do osób które mogą mi pomoc zbudować kampera.

Pokrótce napisze jakbym widział taką współpracę:

1. Kogo poszukuję

Kogoś kto potrafi spawać zna się na stolarce i z doświadczeniem, czyli podobnym projektem za pasem.

2. TerminI
W tej chwili jeszcze skupuje komponenty i będę gotowy zacząć za około 1-2 tygodni.. ale nic się nie stanie jak zaczniemy za 3-5 tygodni. Także w środku będziemy mogli robić przerwy czy na moje czy Twoje życzenie/potrzeby. Przewiduję że projekt może zająć od 6-9 tygodni. Nastawiam się na jakość i dokładność wykonania.
Idealnie chciałbym aby była to praca pełnoetatowa. Więc szukam kogoś kto może poświęcić maksimum czasu skracając czas wykonania.

3.Lokacja
Chciał bym zaproponować Skórcz w Borach Tucholskich gdzie będziemy mieli do dyspozycji mały magazyn do budowy. Akomodacja i posiłki będą zapewnione. Jednak ja tak samo mogę pojechać i pracować na innej odpowiedniej lokacji.

4. Wynagrodzenie
Myślę że najdogodniejszy sposób współpracy będzie wynagrodzenie dzienne. Także gotówka każdego dnia. Stawka oczywiście do dyskusji z właściwą osobą.

Pokrótce to tyle jeszcze raz link do projektu tutaj:
http://www.camperteam.pl/...pic.php?t=22340

Jestem zainteresowany także współpraca z osobami które mogą mi pomóc tylko z wybraną dziedziną jak stolarka czy elektryka.. jakoś pozbieram to do kupy. Dzięki!

Kontakt pod tematem lub na priv.
thepeter.k@gmail.com
tel 537 653 803 Piotr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***