 |
|
|
Arcadarki i Karol Strasburger w Pytaniu na śniadanie |
| Autor |
Wiadomość |
izola [Usunięty]
|
Wysłany: 2016-07-10, 18:17
|
|
|
| pytanie ? - czyjego? |
|
|
|
 |
ARCADARKA
Kombatant
Twój sprzęt: Pojazd specjalny
Pomógł: 7 razy Dołączył: 06 Sty 2008 Piwa: 85/99 Skąd: STOLYCA
|
Wysłany: 2016-07-10, 19:02
|
|
|
Doceniam również ich poświęcenie, bo oni mieli dziś z samego rana jechać na ryby nad Jeziorak. Pojechali, wycałowani przeze mnie serdecznie, po audycji.
Tadziu,przesyłam fotki z nad Jezioraka,,,było super no fakt mieliśmy wyjechać w piuntek ,,ale czego się nie zrobi dla CT trochę sztywniactwo w tej TV ,ale biedni nie wiedzą co będzie jutro ,,,, sam widziałeś ,że ubawiliśmy towarzystwo
pozdrowionka
1.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 138 raz(y) 102,03 KB |
2.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 22 raz(y) 66,9 KB |
3.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 23 raz(y) 51,95 KB |
4.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 21 raz(y) 99,9 KB |
5.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 25 raz(y) 160,29 KB |
20160709_164121.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 16 raz(y) 42,29 KB |
|
_________________ Darek |
| |
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
GOSIAARCADARKA
weteran

Nazwa załogi: ARCADARKA
Dołączyła: 02 Lut 2009 Piwa: 39/21 Skąd: Pawłowo
|
Wysłany: 2016-07-10, 19:23
|
|
|
Chciałam wszystkim podziękować za miłe słowa i pochwały
Łatwo nie było , program na żywo i to tylko kilka minut. Byliśmy przygotowani na inny zestaw pytań, dodam, że tyle ile załóg tyle sposobów na kamperowanie.
Jedni kamperują aby uciec od ludzi inni aby z nimi być i nowych poznawać a niektórzy aby się lansować.
Krytykę też przyjmuję tylko stwierdzę, że łatwo krytykować z boku , proponuję coś zrobić dla Camperteamu, proponuję coś dać z siebie a nie tylko kręcić nosem.
W kilka minut nie da się w zasadzie nic powiedzieć, ale według mnie warto o tym mówić.
Tak jak Biorca napisał (jakby tam był) Darek nawet nie miał szans odpowiedzieć do końca na pytania bo Pani Redaktor się spieszyła aby materiał zakończyć.
Włodek również ma rację, że bardzo wiele osób interesuje się jak to jest z tym kamperowaniem, spotykam się z wieloma pytaniami na ten temat.
I mam propozycję, następnym razem - jak będzie taka możliwość to Izola niech popisze się swoją inteligencją, błyskotliwością i mądrością.
Jeszcze raz dzięki dla Was kochani - buziaki
Chciałam jeszcze tylko dodać i serdecznie podziękować Tadziowi za ogrom pracy jaki włożył aby to wszystko przygotować i ogarnąć poświęcając dużo swojego czasu.
|
_________________ www.arcadarka.pl |
| |
|
|
|
 |
Wyświetl szczegóły Więcej szczegółów |
Wystawiono 5 piw(a): Aulos, Kotek, Pawcio, Brat, wbobowski |
 |
Comsio
Kombatant weteran cepek
Twój sprzęt: Ducato II 2,8JTD 670 Eura Mobil
Nazwa załogi: COMSIOWIE
Pomógł: 8 razy Dołączył: 18 Lut 2013 Piwa: 84/433 Skąd: Ząbki
|
Wysłany: 2016-07-10, 19:49
|
|
|
Dareczku fajne te patelniaki.
Jakoś muszę wytrzymać do 23-07. |
_________________ Całe życie mówię , że do flaszki trza dwojga.
Asia i Wiesław pozdrawiają.
 |
|
|
|
 |
izola [Usunięty]
|
Wysłany: 2016-07-10, 19:58
|
|
|
| Cytat: | | I mam propozycję, następnym razem - jak będzie taka możliwość to Izola niech popisze się swoją inteligencją, błyskotliwością i mądrością. |
i po co ta uszczypliwość? - czy ja o pani inteligencji pisałam? nie! wręcz przeciwnie przytaczałam tylko pani i pana słowa puszczone w eter ...na końcu mojej wypowiedzi napisałam co z waszych starań / wypowiedzi wyszło i TV przekazało dalej do telewidza...
ale powiem byliście dzielni stawiając się do dyspozycji |
| Ostatnio zmieniony przez izola 2016-07-10, 20:02, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
Track222
weteran

Twój sprzęt: Była - Niewiadów n126
Nazwa załogi: Tracki
Pomógł: 5 razy Dołączył: 03 Maj 2009 Piwa: 89/10 Skąd: Krosno
|
Wysłany: 2016-07-10, 19:59
|
|
|
| GOSIAARCADARKA napisał/a: | ..............................
I mam propozycję, następnym razem - jak będzie taka możliwość to Izola niech popisze się swoją inteligencją, błyskotliwością i mądrością......
|
|
_________________ „Panie, daj mi siłę, abym zmienił to, co zmienić mogę; daj mi cierpliwość, abym zniósł to, czego zmienić nie mogę, i daj mi mądrość, abym odróżnił jedno od drugiego.” - Marek Aureliusz
 |
|
|
|
 |
Aulos
weteran

Twój sprzęt: Bürstner Solano na Ducato
Nazwa załogi: SOKOŁY
Pomógł: 2 razy Dołączył: 14 Lut 2007 Piwa: 62/37 Skąd: Kołobrzeg
|
Wysłany: 2016-07-11, 00:56
|
|
|
Od roku właściwie nie oglądam telewizji. Żadnej. To nie ma związku z polityką - zawalczyłem o odzyskanie czasu na czytanie książek. Jednak w wakacje pozwoliłem sobie na podglądanie "jednym okiem" i od razu trafiłem na Gosię i Darka - ucieszyłem się jak dzieciak. Występ krótki i nie ze wszystkim się zgadzałem, ale usłyszeć w TV o kamperkach, zobaczyć sympatyczne znajome twarze, to już prawie jak bym siedział pod markizą w jakimś wymarzonym zakątku świata. Pozdrowienia dla Gosi, Darka, Tadeusza i wszystkich, dzięki którym ta audycja stała się możliwa.
P.S.
Różne zdania były, są i będą. W temacie turystyki kamperowej także. Możemy toczyć wojny o to, od którego końca rozpoczynać konsumpcję jajka, albo szanować się nawzajem także w swojej odmienności poglądów, zapatrywań czy ulubionych form spędzania wolnego czasu. Kampery mamy po to, by dawały nam przyjemność - korzystajmy z tego. Nie traktujmy siebie tak śmiertelnie poważnie. |
_________________ "Nosiciel nieuleczalnej kamperomanii"
 |
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
Kotek
Kombatant Mam na imię Danusia!

Twój sprzęt: Fiat Ducato Toskana 1,9 TD
Nazwa załogi: MisioKot
Pomogła: 5 razy Dołączyła: 07 Paź 2010 Piwa: 402/448 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2016-07-11, 05:25
|
|
|
| Aulos napisał/a: | P.S.
Różne zdania były, są i będą. W temacie turystyki kamperowej także. Możemy toczyć wojny o to, od którego końca rozpoczynać konsumpcję jajka, albo szanować się nawzajem także w swojej odmienności poglądów, zapatrywań czy ulubionych form spędzania wolnego czasu. Kampery mamy po to, by dawały nam przyjemność - korzystajmy z tego. Nie traktujmy siebie tak śmiertelnie poważnie. |
Dziękuję, dla mnie to jest wystarczające podsumowanie!
Stawiam piwko. Ale za działanie na rzecz kamperowania dla Gosi i Darka też. |
_________________ Pozdrawiamy - Danusia-Kotek i Henio-Misio
Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
 |
| |
|
|
|
 |
toscaner
Kombatant vanlife na pełny etat www.toscaner.com

Twój sprzęt: ToscaVan - Black Panther
Nazwa załogi: Toscaner
Pomógł: 15 razy Dołączył: 03 Lis 2013 Piwa: 243/264 Skąd: Honolulu, Prypeć
|
Wysłany: 2016-07-11, 10:41
|
|
|
Ja tam np. odniosłem wrażenie, że KS wręcz jakby chciał bardziej zabłyszczeć od Gosi. Wyglądał w programie na trochę nieszczęśliwego, a Gosia wręcz promieniała radością opowiadając o zaletach kamperowania. KS za to za wiele o zaletach nie opowiedział. Pierwsze kempingowanie źle wspomina, teraz jest drogo, do tego nie można już nigdzie stawać w Europie. Czy to nie miało tak być, że miał zniechęcać do tej zabawy? Może jest zmęczony 30 letnim jeżdżeniem w te same miejsca?
No i te 30 lat to chyba nie kamperem? Bo zrozumiałem, że początki z namiotem. Jeśli namiot się liczy, to ja np. kempinguję już ze 26 lat |
_________________ Kopalnia wiedzy:
Blog: Toscaner.com
TikTok: Toscaner 2.0
Youtube: Toscaner Vanlife
 |
| |
|
|
|
 |
Tadeusz
Administrator CamperPapa

Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy Dołączył: 06 Lis 2007 Piwa: 1610/2356 Skąd: Otwock
|
Wysłany: 2016-07-11, 15:41
|
|
|
Wtrącę swoje trzy grosze na końcu.
Po pierwsze zmieniłem tytuł wątku zgodnie z sugestią Adama. Dodałem imię Darka jako, że spełnił istotną rolę w naszym programie.
Dla tych, którzy nie wiedzą jak to wygląda od kuchni, informuję, że przygotowałem to spotkanie ale o wystąpienie na wizji zwróciłem się do Gosi i Darka z kilku powodów.
Są wypróbowanymi przyjaciółmi, nie tylko moimi ale i camperteamu co udowodnili wielokrotnie poświęcając bardzo dużo czasu na różne spotkania i akcje mające na celu załatwianie naszych żywotnych interesów - "naszych" to znaczy naszego środowiska karawaningowego.
Oznacza to nie tylko mitrężenie czasu ale i ponoszenie kosztów dojazdów, oraz rezygnację z własnych, prywatnych przyjemności.
Ustalenia z kierownictwem produkcji i prowadzącymi program nie zawsze dotrzymywane są na wizji tak stało się tym razem.
I całe szczęście, że byli to Gosia i Darek, bo właśnie oni potrafią poradzić sobie w sytuacji, gdy inni zawodzą.
Ważne jest jeszcze to, że tam, w redakcji programu PnŚ rozbawiliśmy towarzystwo i zdecydowanie wpłynęliśmy na atmosferę.
Darek zrobił furorę.
Ja jeszcze raz im dziękuję i z racji swoich funkcji w CT, między innymi rzecznika prasowego, obiecuję nadal propagować nasz zwariowany tryb życia prosząc zawsze o współpracę koleżanki i kolegów z naszego grona. Nie widzę bowiem potrzeby pokazywać swojej gęby kiedy mogą za mnie zrobić to młodsi i ładniejsi.
|
_________________ W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
 |
| |
|
|
|
 |
| Wyświetl szczegóły |
 |
Kotek
Kombatant Mam na imię Danusia!

Twój sprzęt: Fiat Ducato Toskana 1,9 TD
Nazwa załogi: MisioKot
Pomogła: 5 razy Dołączyła: 07 Paź 2010 Piwa: 402/448 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 2016-07-11, 18:54
|
|
|
Brawo Tadziu! |
_________________ Pozdrawiamy - Danusia-Kotek i Henio-Misio
Denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
 |
|
|
|
 |
zibi
zaawansowany
Pomógł: 3 razy Dołączył: 12 Mar 2009 Piwa: 3/20 Skąd: Rybnik
|
Wysłany: 2016-07-11, 19:16
|
|
|
Tadek, jesteś lekarstwem na każde kłótnie.... i bądź arbitrem surowym hahaha .
Cele były wyższe i zostały osiągnięte... kolejene osoby usłyszały o kamperowaniu.
i to jest najważniejsze... |
|
|
|
 |
Spax
Kombatant

Twój sprzęt: Fiat Ducato i Hobby 495
Nazwa załogi: Spax
Pomógł: 10 razy Dołączył: 08 Mar 2016 Piwa: 197/349 Skąd: Kolumna
|
|
|
|
 |
CORONAVIRUS
Kombatant fan SAN ESCOBAR

Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy Dołączył: 21 Sie 2011 Piwa: 563/753 Skąd: z Rumi przez jedno i
|
Wysłany: 2016-10-10, 17:05
|
|
|
Trochę było w temacie o udziale kamperowców w FAMILIADZIE i dziś na fejsie pojawiły się przebitki z nagrania programu ... ekipa KAMPEROWCY tylko jakoś nikogo nie poznaję .... zna ktoś tych ludków ?
https://www.facebook.com/...hc_ref=NEWSFEED |
|
|
|
 |
MAWI
Kombatant

Twój sprzęt: Carthago E-line L55 Yachting
Pomógł: 17 razy Dołączył: 19 Sty 2010 Piwa: 100/17 Skąd: Kutno
|
Wysłany: 2016-10-10, 18:09
|
|
|
| Jakieś obce te ludki. Adaś a może to my są już obce. |
_________________ Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy.
MARZENKA i WIESIEK |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do ulubionych Wersja do druku
|
|